Злюка-закусюка• 31 августа в 16:54

Може хто знає де в інтернеті купити таку курточку великі розміри xl xxl

Киньте ссилку

P.S. не питаю модна чи не модна
Пузата Хата• 31 августа в 16:56
Я без стьоба, може ви не знаєте. Це не куртка, а піддів під верхній одяг.
Мамзелькіна• 31 августа в 16:56
Это uniglo?
Леся Українка• 31 августа в 16:57
Так на сайті є, з якого ваше фото
Аноним_1858• 31 августа в 16:57
Ответ дляПузата Хата
В мене схожа. Ношу і як піддів, і окремо, як куртку.
Мамзелькіна• 31 августа в 16:57
Ответ дляПузата Хата
Може ви не знаєте, їі носять як хочуть, Я без стьоба!
Злюсь до кипіння• 31 августа в 16:57
Наподобие есть на Али и в Вайкики.
Пузата Хата• 31 августа в 16:58
Ответ дляМамзелькіна
Та я бачу, що деякі недолугі носять. На здоров´я.
Аноним_1858• 31 августа в 17:03
Ответ дляПузата Хата
Ото ви дивна. Їх носять, як хочуть. І лише недолугі вказують всім підряд, як потрібно носити)
автор Злюка-закусюка • 31 августа в 17:05
Ответ дляЛеся Українка
Так на сайті є, з якого ваше фото
Це фото з сайту Тернова були у них в магазині xl малувато в грудях, хотіли схожу але більший розмір або повномірнішу
Потринділиця• 31 августа в 17:06
Можу купити
https://www.terranovastyle.com/pl_pl/kurtka-100-gr...
Чучало яблуні• 31 августа в 17:06
Їх повно в кожному магазині. Це додатковий утеплюючий шар, не самостійна куртка.
Чучало яблуні• 31 августа в 17:07
Ответ дляПузата Хата
Чому ж недолугі, люди просто не знають. От навіть тут скільки таких відмітилось)))
Я б такое не носила, но продаю• 31 августа в 17:08
Ответ дляПузата Хата
Це звичайна демі куртка.
І лише деякі цілком обдаровані носять куртку під іншу куртку чи пальто.
Теща дочки• 31 августа в 17:11
Ответ дляПузата Хата
Неправда. Идет и как самостоятельная вещь.
Теща дочки• 31 августа в 17:14
Ответ дляЗлюка-закусюка
Посмотрите на Uniqlo. Или здесь в продавалке. Иногда продают пролеты дешевле, чем на официальном сайте.
Теща дочки• 31 августа в 17:18
Вот вам ссылка. Выбирайте цвет и размер
https://www.uniqlo.com/eu-pl/en/products/E469862-0...
А я з косою• 31 августа в 17:20
Вот интересно, почему взрослые тетки пишут- ’ курточка’?? Если это куртка)) Что за уменьшительно ласкательные выражение? Носочки, колготочки, туфельки?😄
Теща дочки• 31 августа в 17:21
Ответ дляА я з косою
Из серии ’жакет-пиджак’. Курточка для женщин, куртка для мужчин)
ЛюбимаЯНЬ• 31 августа в 17:24
Автор, берите лучше юникло
Они пуховики и теплее, чем обычные
Маруська Му• 31 августа в 17:25
Нехилая такая гусень будет
ЛюбимаЯНЬ• 31 августа в 17:25
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це звичайна демі куртка.
Пробовали в Швеции возле воды походить в обычном шерстяном пальто? :)))
Продувает нафиг.
Такие куртки все носят под пальто, что бы не задубнуть
Аноним_1858• 31 августа в 17:28
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Продувает нафиг.
Там вище давали посилання на сайт Юнікло. За цим посиланням якраз варіанти носки: і як самостійна річ, і як додатковий утеплювач. Тому всі суперечки просто не мають сенсу.
Дублюю посилання.

ЛюбимаЯНЬ• 31 августа в 17:31
Ответ дляАноним_1858
Дублюю посилання.

Посмотрите на какое сообщение я отвечала.
На хамское.

Где я спорила, что нельзя носить так и так?
Я и ношу. У меня и куртка, и жилетка есть такие тонкие
(И отдельно именно как куртки, не поддевы)
Аноним_1858• 31 августа в 17:32
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
На хамское.

Ок, перепрошую)
Мамзелькіна• 31 августа в 17:35
Ответ дляПузата Хата
Судя по вашем хамским комментариям, ви дуже долуга!
Аноним_1858• 31 августа в 17:35
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це звичайна демі куртка.
Напишіть своє ’Фе’ в Юнікло. Вони якраз такі обдаровані, що пропонують носити куртку під куртку .
Більше того, пропонують носити куртку під пальто. До речі, багато хто носить. І стильно, і тепло. Сама так ношу)
Мамзелькіна• 31 августа в 17:37
Ответ дляПузата Хата
Если у вас нет зимней верхней одежды, то вы так и носите ,в несколько слоёв !
Пузата Хата• 31 августа в 17:46
Ответ дляМамзелькіна
Ото причепилося, як гімно .
Я не ношу такі речі взагалі. Просто порадила автору, щоб придивилася до крою цієї речі. Короткі рукави, відсутність коміра , вся поясниця відкрита, кнопки-ця річ призначена дизайнерами як нижній шар під верхній одяг. Як ви його носите-це ваша особиста страва, хоч навиворіт, хоч під труси.
Сорока-ворона• 31 августа в 17:46
Ответ дляАноним_1858
Та дело не в том, что носят как хотят.
У меня тоже ХХЛ, и если я надену что-то похожее, то стану похожа на тумбочку. Такая модель будет как подстреленная, и будут ужасно смотреться на дородной женщине.
Роскошная пани такое точно не наденет, уверяю вас )))
Нужно что-то подлиннее и не в облипку.
Плету интриги• 31 августа в 17:54
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ххл в юникло есть