Пульт от линолеума• 31 августа 2025
Люди з села, у яких не було грошей на курси та хороших репетиторів
Як ви вивчали англ мову? Бачу зараз дуже багато батьків, особливо у великих містах, наймають дітям репетиторів або водять на курси з дошкільного віку. Такі діти зараз дуже добре знають англ. А якщо взяти дітей з бідних сімей, сіл, маленьких міст?
Голова колгоспу• 31 августа 2025
Я из маленького города и у меня была шикарная учитель англ в школе.
ВЫВсеВрете• 31 августа 2025
Репетитори дистанційно можуть займатись з дітьми, які живуть де завгодно.
Молчавочка• 31 августа 2025
Ви хочете сказати, що в великих містах всі мають можливість і вчать мову?
Завтра не пью• 31 августа 2025
Ніяк не вивчали. Інету тоді не було. Знали на рівні ху із он дьюті тудей. Почала вивчати вже коли платила за курси зі своєї зарплатні, до того ж появилися месенджери, де можна було спілкуватися з носіями.
миссДавеча• 31 августа 2025
Я з села, хорошо вчилася в школі. У нас були дуже хороші вчителі.
В інституті була в своїй групі одна з найсильніших, оцінки були відмінні.
Потрібно лише бажання вчитися
Коварная Зая• 31 августа 2025
Я виросла в селі у 90-х і я майже зовсім не знала англійської мови до недавнього часу
Пульт от линолеума
• 31 августа 2025
Ответ длямиссДавеча
Потрібно лише бажання вчитися
Я з дуже маленького села. У нас вчителі англ мови змінювалися кожен рік-два. Професійних не було. Вчилися по Карп`юк(
Интимная• 31 августа 2025
Близкий друг моего мужа - сирота. Английский свободный. Хорошая должность. Учился в военном интернате.
Коварная Зая• 31 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
У нас взагалі не було англійської в школі, тільки німецька
Дивне створіння• 31 августа 2025
Автор, там, где есть интернет, проблем нет, было бы желание, уроки и онлайн получать можно, лишь бы вы учились
Некомильфо• 31 августа 2025
Интересно просто, а где в селах репетиторы и курсы? У нас вообще один немецкий преподавали , но никто после школы и трех слов связать не мог . Сейчас хоть онлайн появился
Пульт от линолеума
• 31 августа 2025
Ответ дляМолчавочка
Не всі, але можливостей більше. Наприклад, є волонтери іноземці, які проводять розмовні клуби для сиріт, дітей з бідних сімей
Чу Ча• 31 августа 2025
Сын выучил в школе немецкий до с1, есть диплом. Абсолютно бесплатно, без репетиторов. Правда в городе
Молчавочка• 31 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Не всі ці можливості використовують
миссДавеча• 31 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Теж, здається, Карп´юк була книга
Коварная Зая• 31 августа 2025
Ответ дляМолчавочка
Не всі ці можливості використовують
Не всі цим займаються, поки не «припече», вибачте
Пульт от линолеума
• 31 августа 2025
Ответ дляДивне створіння
У мене не було на той час інтернета. Був лише у школі
Некомильфо• 31 августа 2025
Меня другое интересует , почему в других не англоязычных странах дети без репетиторов лучше знают чем наши? Можно сказать хорошо знают, а главное говорят свободно
Дивне створіння• 31 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Но был же. А Ломоносов в лаптях из поморья ушел, чтоб учиться, понимаете?
Сколько_мне_лет?• 31 августа 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
,, у яких не було грошей,, ключове.
Интимная• 31 августа 2025
Ответ дляНекомильфо
Это в каких?
Дивне створіння• 31 августа 2025
Ответ дляНекомильфо
Они умнее, и я не шучу, все европейцы знают английский достаточно свободно, а наши уже 30 лет учат и никак не выучат
Пульт от линолеума
• 31 августа 2025
Ответ дляНекомильфо
Програма інша. Мета навчання - вільна комунікація, а не граматика і зубріння як у нас.
Пульт от линолеума
• 31 августа 2025
Ответ дляДивне створіння
Не розумніше. Там по-іншому викладають.
Можу брикнути• 31 августа 2025
Знаю особисто двох людей із села, які вступили в Київський університет іноземних мов. Зараз їм уже 45+, правда. Тому вважаю, що село не є показником.
Завтра не пью• 31 августа 2025
Ответ дляНекомильфо
Бо у нас ніколи не було комунікації, ну почав ти вчити, а розмовляти з ким, носіїв нема. Зараз вже ситуація змінюється.
Некомильфо• 31 августа 2025
Ответ дляИнтимная
Это в каких?
Во всех. В Румынии, Чехии, Польши , Словакии , Австрии - это где пришлось общаться. У меня дочка хорошо знает , она так думала. А пришла в словацкую школу и все. Особенно ее удивили диалоги , когда детям дают тему и они без подготовки, тут же начинают придумывать диалог.
сладкий_ноябрь• 31 августа 2025
По вашій логіці, всі ми хто живе в місці мають гарний рівень англійської. 😆😆😆
Интимная• 31 августа 2025
Ответ дляНекомильфо
Аж смешно... особенно про словакию
Пульт от линолеума
• 31 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Молодь точно має гарний рівень англ