Моя йде в перший клас, обрала рожеву композицію.
Ответ дляSvet-Oks
Чого? Я вчора годину в черзі стояла , щоб замовити букети від класу.. такий ажиотаж
Навіщо вчительці 20-30 букетів?
Я теж не розумію. Так би уупили якийсь класний за 2000-3000 тис, а тепер кожен окремо.
Ответ дляSvet-Oks
Гарний букет , скільки вийшов?
600 грн+ корзинка 60
Tatyana_1975• 01 сентября в 06:36
Ответ дляMillie
Донат. Вся школа так. Але в нас і не прийнято дорогі подарунки
Мені імпонує такий підхід
Kot_v_meshke• 01 сентября в 06:52
Купила букет хризантем за 150 грн. Обожаю, осень, школа, цветные хризантемы……
Композиции по 600 грн? Хмммм
Ответ дляKot_v_meshke
Композиции по 600 грн? Хмммм
Приблизно всюди вчора такі ціни були: 500-700 грн.
Kot_v_meshke• 01 сентября в 07:14
Ответ дляBransoletka
Я цены знаю, но на первое сентября это ту мач. Мое лично мнение
Илона-Матвеева• 01 сентября в 07:49
Ответ дляBransoletka
Аналогічно 650 вчора купили такий самий тільки фіолетовий.
Ответ дляSvet-Oks
Навіщо вчительці 20-30 букетів?
Учителю не треба, але кожній мамі хочеться ´´проявити´´ себе
У садочку доньки домовились - один букет виховательці , усі погодились, і сьогодні кожна друга принесла ще й квіти-цукерки від себе - ´´це не я, це мій Петрик/Оленка, хотіли вас, моя люба Ганна Миколаївна, привітати особисто´´ ...
anutka-e220• 01 сентября в 08:29
В нас донат,замість букету вже не перший рік,один від класу і гроші.
anutka-e220• 01 сентября в 08:31
Ответ дляE-ducate
От скажіть для чого це? От цікаво чим керуються дарітелі?
katrin2003• 01 сентября в 08:37
Как по мне, вместо цветов лучше алкоголь купить :)
Не, ну а что. 0.5, но приятно.
А вообще сейчас кому то нужны еще те цветы?
Толькл сегодня за завтраком вспоминала свою школу , у всех были сорваные астры и еще какие-то цветочки. И потом эти цветы долго в ведрах стояли.
Не, ну а что. 0.5, но приятно.