ПП-шница• 01 сентября 2025
Чи може вигорання бути, якщо робота наче подобається?
Але сил і бажання працювати нема.
Вообще не факт• 01 сентября 2025
Так, звісно може. Вигорання - це ж не про ’подобається’ чи ’не подобається’. Це про накопичену втому.
Я тут Живу• 01 сентября 2025
Мені подобалась моя робота, але від роботи нон стоп я просто згоріла до такого дна що далі немає куди.
БЦАшка• 01 сентября 2025
Может, мне очень нравилась моя работа. Но в последнее время я работала на полном автомате, глядя в инструкции, мозг прилалал намного больше усилий, чем нужно обычно. И в какой-то момент я просто упала в обморок от усталости.