Скіфська пектораль• 01 сентября 2025
Чи є тут люди, котрі не вміють кататися на велосипеді?
Просто цікаво
Дівка в намисті• 01 сентября 2025
Да, это я. И не понимаю, зачем бы мне было надо это умение, если я живу не в Китае или Нидерландах.
СкокоМнеДадите• 01 сентября 2025
Научилась в 33) чтобы на работу ездить 🤭
Сейчас уже есть авто
Як ухурделю• 01 сентября 2025
Я на детском в детстве гоняла, лет до 11.
А в 20 села на взрослый и не смогла поехать
кураГАЛЯ• 01 сентября 2025
я умею на велосипеде, не умею плавать. Хожу в бассейн, учусь. Но тяжело. Боюсь воды.
Пишна молодиця• 01 сентября 2025
Я не вмію плавати та кататись на велосипеді
Мені 44 роки, якось було не потрібно мені це.
Дуже люблю, запах і вид моря, але відчуття себе в воді ні, і в аквапарки не хожу.
Тепличная• 01 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
І я не вмію, вєліка не було і водойм поблизу також. Вже дорослою навчилася прокалатати кілька метрів в воді і все.
пу_пугренчик• 01 сентября 2025
Я не вмію, боюсь, в підлітковому трохи каталася, але страх дуже сильний, якщо попереду авто, хотілося закрити очі)
Плаваю теж не дуже, більше барахтаюся на місці, але снорклінг в Єгипті - то святе)
Як ухурделю• 01 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
А у меня наоборот. Люблю воду и не боюсь ,а велосипеда боюсь 😅
Вообще себя не вижу на нем. Страшно сбить кого-то или что меня собьют. Хотя машину вожу, в ней безопаснее себя чувствую
Аристократка-тунеядка• 01 сентября 2025
Мій чоловік не вміє. І це мене так бісить))
З синами у нас велозабіги. А він ніяк з нами.
Зате, як нервував, як на машині мене вчив їздить))
Нехай щастить• 01 сентября 2025
Я не умею, но хотела бы научиться, вот думаю в 38 не поздно учиться и набивать синяки и сбивать коленки 😅
кураГАЛЯ• 01 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
и мне 44. Если рядом кто-то, кому доверяю, то могу плыть. Но сама не могу. Научилась на велосипеде в детстве. В детстве всему легче учится, наверное.
Суцільна зрада• 01 сентября 2025
Умею, люблю, обожаю вело прогулки)
А вот на роликах в 24 научилась, и плавать тоже уже во взрослом возрасте
кураГАЛЯ• 01 сентября 2025
Ответ дляНехай щастить
наколенники, налокотники и вперед
Гравіцапа• 01 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Мені 48 і все те саме - не їзжу на велосипеді, не плаваю, але люблю море і бути біля нього
Госпожа_тамагочи• 01 сентября 2025
Я не вмію взагалі. І згадую, що в дитинстві навіть на трьох колісному гномі не вміла їздити, не тримала рівновагу. Досі не розумію як таке фізично можливо (падати з трьох колісного). Так само не вміла стояти на ковзанах.
Тобто взагалі ні на чому (ролики, скейт, самокат, ковзани, велосипед) не катаюсь і не втримую рівновагу. Автомобіль теж не воджу.
Читала, що це може бути ознакою нейровідмінності, зокрема аутизму. По тесту ознаки РАС є.
Вапщета• 01 сентября 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Все тоже самое, но авто вожу, езжу каждый день
Тепличная• 01 сентября 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А може і не бути. У мене РАС і на ковзанах катаюся гарно, бо в дитинстві поставили на ковзани.