Скіфська пектораль• 01 сентября 2025

Чи є тут люди, котрі не вміють кататися на велосипеді?

Просто цікаво
Нагайна• 01 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
и мне 44. Если рядом кто-то, кому доверяю, то могу плыть. Но сама не могу. Научилась на велосипеде в детстве. В детстве всему легче учится, наверное.
Я научилась хорошо плавать, когда старшая дочь подросла и захотела испытывать силы на буйках. Вот рядом с детьми плаваю хорошо. А сама - боюсь, вдоль берега))
вентиляторная• 01 сентября 2025
Я не вмію. Ні на велосипеді, ні плавати, будь який метод пересування без стабільної опори в мене викликає дезорієнтацію. Проблема з вестибулярним апаратом з дитинства.
энциклопУдия• 01 сентября 2025
Не умею . В подростковом возрасте папа и сестра пытались научить , но…..)
Мусик Пусик• 01 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Да, это я. И не понимаю, зачем бы мне было надо это умение, если я живу не в Китае или Нидерландах.
Я в Черкасах обожнюю кататися🥳🫶 до чого тут Китай?
Лама_мама• 01 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ну это ж здоровый образ жизни.
Но пятиборье лучше
Дівка в намисті• 01 сентября 2025
Ответ дляЛама_мама
Ну это ж здоровый образ жизни.
Но пятиборье лучше
Хожу пешком очень много. Хоть не так травматично:)
автор Скіфська пектораль • 01 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
я умею на велосипеде, не умею плавать. Хожу в бассейн, учусь. Но тяжело. Боюсь воды.
А довго вже ходите?
Ответ дляПишна молодиця
Я не вмію плавати та кататись на велосипеді
Мені 44 роки, якось було не потрібно мені це.
Дуже люблю, запах і вид моря, але відчуття себе в воді ні, і в аквапарки не хожу.
Коли їздите на море то взагалі не купвєтесь?
Ответ дляЯк ухурделю
А у меня наоборот. Люблю воду и не боюсь ,а велосипеда боюсь 😅
Вообще себя не вижу на нем. Страшно сбить кого-то или что меня собьют. Хотя машину вожу, в ней безопаснее себя чувствую
Можна їздити ,де немає машин та людей
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я не вмію взагалі. І згадую, що в дитинстві навіть на трьох колісному гномі не вміла їздити, не тримала рівновагу. Досі не розумію як таке фізично можливо (падати з трьох колісного). Так само не вміла стояти на ковзанах.
Тобто взагалі ні на чому (ролики, скейт, самокат, ковзани, велосипед) не катаюсь і не втримую рівновагу. Автомобіль теж не воджу.
Читала, що це може бути ознакою нейровідмінності, зокрема аутизму. По тесту ознаки РАС є.
Це не зв´язано,є аутисти котрі і водити машину вміють
Алина-1240• 01 сентября 2025
Умею. И неожиданно для себя открыла, что и на самокате умею, по приколу прокатнулась по дворам
Як ухурделю• 01 сентября 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Можна їздити ,де немає машин та людей
Не знаю таких місць поблизу
Пишна молодиця• 01 сентября 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Зараз відпочиваємо в Хорватії, за тиждень 2 рази заходила в море
Большой секретик• 01 сентября 2025
Ответ дляНехай щастить
Я не умею, но хотела бы научиться, вот думаю в 38 не поздно учиться и набивать синяки и сбивать коленки 😅
Я навчилась уже дорослою, після 20 років.
Якось ні разу не впала, нічого не набила і не здерла. Це все вже потім було, як впевнено їздила. Шолом обов´язково, один раз точно мене від струсу врятував. Наскочила на коріння дерева в піску і через руль головою полетіла.