Реанимация• 01 сентября 2025

А є ж досі люди які ходять на ринки і одяг міряють на картонці(

Плдумалось.. що це все серед нас залишилось
Все рівно на ті ринки хтось ходить
Все як в 90-х ?
Тарабарщина• 01 сентября 2025
Ответ дляРеанимация
Бо, здавалося це вже було в минулому
І скрізь повно торгових центрів де можна походити по магазинах і одягнутися в примірочно
А толку от них? Потом ходят все как инкубаторские. Эти магазины одни и те же в каждом тц. Уж интереснее сходить в секонд да посмотреть те же коллекции на европейских сайтах брендов и заказать с доставкой, чем в наших магазинах одеваться
Тётя Хрюша• 01 сентября 2025
Я прекрасні дві пари джинсів по 2000 купила. В магазинах не вдалось знайти. І плюваьи мені чи на картонці чи в лухарі магазині, якщо мені щось конкретне треба і воно там є
Сметчица• 01 сентября 2025
А это точно Прада?
Конечно, Прада! Становитесь на картонку и меряйте!
ДА да да• 01 сентября 2025
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Мне посоветовали евромарку знакомые. Целенаправленно туда заходила несколько раз. Урвала красивенные штаны Зара, что спустя год все, кто их видят, говорят какие у меня классные штаны)
По дорозі на роботу у мене економ клас.
Бувають непогані речі навіть з бірками.
І M&S багато, а на мене футболки деякі і брюки добре сідають саме M&S.
Колись намагалася через посередників замовляти з сайту, то розмір не вгадала, то модель невдало обрала. Майже всі речі мамі віддала.
Тому секонд мене досить часто виручає.
Море Щастя• 01 сентября 2025
Я уже лет 5 покупаю хлопок и лен на рынке и в микромагазинчиках ноунейм.
Люблю свободный и необычный крой, платья, сарафаны и все это в ассортименте именно на рынках. В ТЦ тоже есть, но не так много, модели никакие иди цена космос
В шоколаде• 01 сентября 2025
Я і в Нідерландах такі продажі бачу
Тільки не знаю, чи там приміряють
Вельшановна• 01 сентября 2025
Ответ дляРеанимация
Бо, здавалося це вже було в минулому
О,в нас,в горах,якраз понабудовували ТЦ.
Чоловік сьогодні торгував в Космачі
Гл. Амурная• 01 сентября 2025
Ответ дляРеанимация
Бо, здавалося це вже було в минулому
В этих ваших торговых центрах только овно на фитоняшек 13летних продают . Ходите сами .
Вельшановна• 01 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
зараз проживаю в Чернівцях, всі ідуть на Калинку, э три ТЦ і там той же базарь, ті ж самі стоять манекени і відділи по номерам, все як на базарі
Любима Калинка!
25 років мене годує!
Мафиозная• 01 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Ага.
Купила синові двоє шортів трикотажних по 350 грн. Ціле літо у них гасав. І не жалко.
А могли в условному Сінсеї взяти по 200
Хочу наколоти губи• 01 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Також в шоці з цього
Тётя Хрюша• 01 сентября 2025
Ответ дляПосле 18
На днях пройшлися з подругою по магазинам, такий треш скрізь. І в мене промайнула думка, може треба на базар😂
Я так штори обирала. Магазини з космічними цчнами, манюсенький клаптик тієї тканини. Плюнула поїзала на Троєщинський ринок. Там знайшла таких суперовських прожюдавців - приїзали з купою валіз до мене додому, сотні фото як приклад. Замовила все, що й погладили і повісили. До речі, пара виявилась власниками кількох магазинів, де цінник множиться на 2, а то й на 3
Ниф_ниф• 01 сентября 2025
Ответ дляЯкаКраля
И их все больше и больше, по моим наблюдениям. И это вполне себе вариант нормы
Там ціни більші за ТЦ. Хто туди ходить?
Море Щастя• 01 сентября 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Класс, вот это сервис
Тётя Хрюша• 01 сентября 2025
Ответ дляМоре Щастя
Класс, вот это сервис
Сама була в приємному шоці
Гл. Амурная• 01 сентября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Це така травма дитинства ті базари, що тепер навіть в магазини не ходжу, тільки онлайн. 99% підходить
Хорошо , когда фигура идеальная и подходит под коллекцию текущего года . А если нет ?
Ниф_ниф• 01 сентября 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Найдите джинсы на флисе больших размеров не на рынке
У мене розмір S, я не ношу джинси на флісі, мені таке не треба. Невже великі жіночки так мерзнуть взимку?
Хочу наколоти губи• 01 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Я навіть в АТБ можу купити футболку з цікавим малюнком.
Не жалко 100-150 грн., і знаю, що проживе місяці три, але з узбецького трикотажу бавовняного і ганчірки потім гарні виходять, м´якесенькі.
А куди ви таке вдягаєте ?
Околовита• 01 сентября 2025
Нет, специально поехала на крупный рынок города, цены намного выше, даже сравнила цены на обои, все дороже. ещё и смотрят на тебя , как будто я обязана что то купить.
Пані з калабані• 01 сентября 2025
Ответ дляРеанимация
Бо, здавалося це вже було в минулому
В чиєму минулому? Не смішіть. Ціни відрізняються це по перше. По друге що в ТЦ можна купити? Наприклад вечірню сукню?
ДА да да• 01 сентября 2025
Ответ дляМафиозная
А могли в условному Сінсеї взяти по 200
У Сінсеї вони по 350 грн. лише в кінці серпня, коли вони йому вже не треба.
ДА да да• 01 сентября 2025
Ответ дляТётя Хрюша
На Трої реально є все.
І взуття, і одяг на будь-який розмір і смак.
Хочу наколоти губи• 01 сентября 2025
Ответ дляПані з калабані
Так , на ринку ціни космічні
KROX@• 01 сентября 2025
Ответ дляТарабарщина
А вы из новых и продвинутых, которые те же самые шмотки с 7 км покупают в инстаграмме и группах в вайбере с суперсофтом и экокожей в описании от богов маркетинга?
Там ещё и мошенниками аж кишит.
ДА да да• 01 сентября 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
А куди ви таке вдягаєте ?
Вдома з трикотажними шортами ношу.
Пані з калабані• 01 сентября 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Так , на ринку ціни космічні
На ринку ціни адекватні
Valentina shop2020• 01 сентября 2025
А вы а вы стойте на грязном коврике, в торгов центре переплата с вас в половину больше рыночной,радуйтесь
Горня капучіно• 01 сентября 2025
Обожнюю такі базари.
В Стрию такий з стоком, секондом постійно їздимо.
После 18• 01 сентября 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Ну от. Ми часто упереджено відносимося до базару, а насправді там є хороші речі
120-120-120 (не худею)• 01 сентября 2025
Ответ дляРеанимация
Бо, здавалося це вже було в минулому
Так і в секонди люди ходять, в тому числі купляють на вагу одяг в останній день завозу.
Не скажу, що мені зовсім фінансово не доступний одяг в тц - купляю і в тц по знижках, і онлайн. Але здебільшого все ж в секонді.
А от одяг з ринку для мене так і залишився в категорії дорого/недоступно, як було в 90их.