Як міряти?• Изменено 01 сентября в 21:46
Ви зараз голодна? Є тут ті, хто хоче, але немає особо, що їсти
Не на дієті, не через фігуру, а просто мало їжі , погане харчування…
Або набридла проста їжа і хочеться дорогої риби чи сиру, чи просто чогось, що не можете собі дозволити через брак коштів
Як міряти?
• 01 сентября в 21:51
Ответ дляАноним_
Есть деньги, всё лень. Что бы я вообще делала без куриных яиц…
Да, яйца спасают часто)
Все возможно• 01 сентября в 21:53
Не голодна але морозиво можу з´їсти, краще два, може й десяток зайде.
Счастье_же_вот_оно• 01 сентября в 21:55
Їм якраз піцу, 2 шматки вмолотила. Краще б кефіру випила((
Каркуша Клара• 01 сентября в 22:00
Ответ дляВсе возможно
Блин, зачем Вы напомнили о мороженном). Забыла что оно в морозилке есть. Теперь надо держаться
Автор, держитесь. Денег на еду повкуснее можно заработать, времена разные. А вот если деньги есть, но из-за болячки дофига вкусного по жизни нельзя - это еще печальнее.
Як міряти?
• 01 сентября в 22:01
Ответ дляАлина-1240
Черт с вами, если с винницы, вылазьте-куплю вам сыра и мяса
Дякую))
Ви умничка. Не з Вінниці
#Пойду_кгадалке• 01 сентября в 22:04
В мене мало їжі і погане харчування, бо не люблю готувати взагалі. Навіть овочевий салат зробити для мене це катівня. Поїла сиру кисломолочного на тому і все
Сирожено_пирожено• 01 сентября в 22:07
У меня нет. В большинстве вода и хлеб. Иногда что-то другое.
булоТАЙминуло• 01 сентября в 22:12
я майже нічого не їм, не маю апетиту і дуже лінуюсь готувати. Аби хто щось смачненьке приготував, то їла б. А гречку не хочеться
Чаклунка-ведунка• 01 сентября в 22:14
Ответ длябулоТАЙминуло
Протушіть іі з морквиною та шампіньонами
булоТАЙминуло• 01 сентября в 22:15
Ответ дляЧаклунка-ведунка
шампінйони треба купити ще. А як їх тушити? типу посмажити гриби з мокрвою а потім туди гречку?
Непогодка• 01 сентября в 22:16
Вчера такая была. Вот вообще ничего дома, чай и сахар. И деньги остались, которые отложила ребёнку на стоматолога и на коммуналку.
Пришлось их тратить( но хоть поела
Чаклунка-ведунка• 01 сентября в 22:16
Ответ длябулоТАЙминуло
Так, спочатку в каструлі або на пательні моркву терту та гриби. Потім додали гречку, спеції до смаку і під кришкою до готовності. Дуже смачно.
булоТАЙминуло• 01 сентября в 22:17
Ответ дляЧаклунка-ведунка
дякую треба буде спробувати, наче швидкий рецепт
Чаклунка-ведунка• 01 сентября в 22:18
Ответ длябулоТАЙминуло
Як блискавка)
булоТАЙминуло• 01 сентября в 22:21
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Як блискавка)
це саме головне, бо якщо довго, то навіть продукти куплю, а готувати ніяк не зберусь. Дитина живе на яйцях, сирі і батонах. то все запиває чаєм, готує сама.
Непогодка• 01 сентября в 22:21
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А воду надо?
Дую на вітер• 01 сентября в 22:22
Нет, дети упросили пиццу заказать. Я три куска схомячила🙈 а ведь завтра ждала новую цифру на весах, всего 100 грамм оставалось в минус до нее.
Чаклунка-ведунка• 01 сентября в 22:24
Ответ дляНепогодка
А воду надо?
Звісно. 2 скл на 1 скл гречки
булоТАЙминуло• 01 сентября в 22:25
Ответ дляДую на вітер
ви так переживаєте, що згорить та піца, буде вам нова цифра
Дую на вітер• 01 сентября в 22:26
Ответ длябулоТАЙминуло
Да если бы я хоть переживала, а так лежу довольная)) вкусная пицца была 🤣