Як міряти?• Изменено 01 сентября 2025
Ви зараз голодна? Є тут ті, хто хоче, але немає особо, що їсти
Не на дієті, не через фігуру, а просто мало їжі , погане харчування…
Або набридла проста їжа і хочеться дорогої риби чи сиру, чи просто чогось, що не можете собі дозволити через брак коштів
Як міряти?
• 01 сентября 2025
Ответ дляАноним_
Есть деньги, всё лень. Что бы я вообще делала без куриных яиц…
Да, яйца спасают часто)
Все возможно• 01 сентября 2025
Не голодна але морозиво можу з´їсти, краще два, може й десяток зайде.
Каркуша Клара• 01 сентября 2025
Ответ дляВсе возможно
Блин, зачем Вы напомнили о мороженном). Забыла что оно в морозилке есть. Теперь надо держаться
Автор, держитесь. Денег на еду повкуснее можно заработать, времена разные. А вот если деньги есть, но из-за болячки дофига вкусного по жизни нельзя - это еще печальнее.
Як міряти?
• 01 сентября 2025
Ответ дляАлина-1240
Черт с вами, если с винницы, вылазьте-куплю вам сыра и мяса
Дякую))
Ви умничка. Не з Вінниці
#Пойду_кгадалке• 01 сентября 2025
В мене мало їжі і погане харчування, бо не люблю готувати взагалі. Навіть овочевий салат зробити для мене це катівня. Поїла сиру кисломолочного на тому і все
булоТАЙминуло• 01 сентября 2025
я майже нічого не їм, не маю апетиту і дуже лінуюсь готувати. Аби хто щось смачненьке приготував, то їла б. А гречку не хочеться
Чаклунка-ведунка• 01 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Протушіть іі з морквиною та шампіньонами
булоТАЙминуло• 01 сентября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
шампінйони треба купити ще. А як їх тушити? типу посмажити гриби з мокрвою а потім туди гречку?
Непогодка• 01 сентября 2025
Вчера такая была. Вот вообще ничего дома, чай и сахар. И деньги остались, которые отложила ребёнку на стоматолога и на коммуналку.
Пришлось их тратить( но хоть поела
Чаклунка-ведунка• 01 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Так, спочатку в каструлі або на пательні моркву терту та гриби. Потім додали гречку, спеції до смаку і під кришкою до готовності. Дуже смачно.
булоТАЙминуло• 01 сентября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
дякую треба буде спробувати, наче швидкий рецепт
Чаклунка-ведунка• 01 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Як блискавка)
булоТАЙминуло• 01 сентября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Як блискавка)
це саме головне, бо якщо довго, то навіть продукти куплю, а готувати ніяк не зберусь. Дитина живе на яйцях, сирі і батонах. то все запиває чаєм, готує сама.
Непогодка• 01 сентября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А воду надо?
Дую на вітер• 01 сентября 2025
Нет, дети упросили пиццу заказать. Я три куска схомячила🙈 а ведь завтра ждала новую цифру на весах, всего 100 грамм оставалось в минус до нее.
булоТАЙминуло• 01 сентября 2025
Ответ дляДую на вітер
ви так переживаєте, що згорить та піца, буде вам нова цифра
Дую на вітер• 01 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Да если бы я хоть переживала, а так лежу довольная)) вкусная пицца была 🤣