Альдебаран• 01 сентября в 23:30
Дочка 5 років плаче, щоб мій брат не приїжджав.
Дівчата, доброго вечора.
Це якийсь треш, я в розпачі.
Мій брат живе в іншій країні, проїздом буде в нашому місті і на 1 добу до нас заїде в гості ( я дуже просила, бо дуже скучила, не бачила його 7 років).
Дочка почула нашу з чоловіком розмову і влаштувала істерику, що не хоче, щоб мій брат їхав до нас.
Ми їй пояснювали, що він хороший, що він лише на 1 день і 1 ніч приїде і поїде. Що якщо вона не хоче, може з ним не гратися і не спілкуватися.
Но плач, що вона не хоче, щоб він приїжджав до нас додому.
Я уже по різному і просила і ставила ультиматум, що це факт, який не обговорюється.
Но вона реве і все.
Завтра брат приїжджає і в мене дах їде, що то буде коли він зайде в квартиру і почнеться істерика.
Дівчата, порадьте, прошу.
Це якийсь треш, я в розпачі.
Но вона реве і все.
Дівчата, порадьте, прошу.
БоХатая• 02 сентября в 00:36
Ответ дляВ гости звали?
Меня тоже это удивляет. 5- летняя дочка решает кому приезжать в дом родителей , кому нет. И родители не в состоянии справиться с 5- летним ребёнком. Моему 6. Я представить себе не могу, что он будет истерить и командовать , кто может ночевать у нас дома , а кто нет.
Фух, не перевелись ще, на щастя, адекватні і відповідальні батьки
Ку-кусик• 02 сентября в 00:36
Ответ дляАльдебаран
Чоловік також пояснював.
І перед сном сказав: постарайся щось придумати, щоб брат не ночував тут.
А в будущем доця ваша постарается щось придумать, чтоб вас не видеть в квартире
Аноним ФЕЯ• 02 сентября в 00:39
Ответ дляАльдебаран
Ой, не сипте соль на рану.
Намагалася бути хорошою мамою, а виявилося що ніфіга.
Ще й на дитину записана в цьому році куплена квартира
І навіщо ви це зробили?...
Ку-кусик• 02 сентября в 00:39
Ответ дляДюагональ
До 18 лет родители владеют имуществом своих детей.
Ну не через 10, а через 13 лет!
Альдебаран
• 02 сентября в 00:41
Ответ дляАноним ФЕЯ
І навіщо ви це зробили?...
Квартира куплена для дитини, тому і записали на неї.
Дюагональ• 02 сентября в 00:41
Я думаю что эта ситуация не смертельноопасна. Дочка переживёт, если дядя приедет. И дядя также переживёт, если племянница устроит истерику, что не хочет его видеть. Малой же всего 5 лет. Взрослые понимают что дети не всегда понимают что делают. Потому что дети. Пообщаются, шутки, действие алкоголя и подружатся.
Альдебаран
• 02 сентября в 00:43
Дівчата, всім дякую за поради, особливо про оцінку зі сторони.
Буду аналізувати наше виховання дитини.
Можливо хтось порекомендує хороші книжки по вихованню і взаємодії з дітьми
Заздалегідь щиро дякую вам!
Буду аналізувати наше виховання дитини.
Заздалегідь щиро дякую вам!
Ку-кусик• 02 сентября в 00:43
Автор, а какие ваши действия, если она в присутствии брата начнет истерить?
Аноним ФЕЯ• 02 сентября в 00:44
Ответ дляПідмітайло
хороша мама - це мама, яка виховує людину, підгтовану до дорослого життя та з дитинства своїм прикладом показує повагу до старших, а у вас росте малолітня невихована маніпуляторша, з якою радяться з питань, які не входять до її компетенції, м´яко кажучи, а потім виростають принцеси що чашку помити не можуть та кажуть, що ніхто їх не любить та не поважає
Принцеса у 18 років продасть квартиру, яку на неї любляча мама записала, і просере ті гроші
Дюагональ• 02 сентября в 00:45
Ответ дляКу-кусик
Выгонит из дома на улицу. Шутка. Ребёнку 5 лет. Вы понимаете? И что что истерить начнёт? Вы так не делали никогда? Взрослые поведение детей всегда поймут. Ребёнку, ещё раз, всего 5 лет.
Аноним ФЕЯ• 02 сентября в 00:45
Ответ дляАльдебаран
Це ге основна квартира, де живемо.
Це дитині .
І що, що дитині? Вам легше буде, як дитина ту квартиру профітькає?
Альдебаран
• 02 сентября в 00:46
Ответ дляКу-кусик
Тому і створила тему, бо не знаю як бути.
Кишмишная Мая• 02 сентября в 00:46
Ответ дляАльдебаран
Чоловік також пояснював.
У вас взагалі хто головний в домі? Ви уявляєте, які закидони вона вам почте викидувати в підлітковому віці, якщо ви в 5 її років з нею вже не справляєтеся і вона крутить усіма вами?
Ку-кусик• 02 сентября в 00:46
Ответ дляДюагональ
А я у вас спрашивала??
Кишмишная Мая• 02 сентября в 00:49
Ответ дляАльдебаран
А яким саме правовим чином ви ’записали’ квартиру на малолітню дитину?
Ку-кусик• 02 сентября в 00:49
Ответ дляАльдебаран
В смысле не знаете как быть?? Вы родного брата не видели 7 (!!!) лет! Он приезжает на один день! И вы спрашиваете как быть.....
Вам сколько лет?
Дюагональ• 02 сентября в 00:50
Автор, всё нормально. Нормальный у вас ребёнок. Вы писали что всего несколько раз истерика была. Это нормально для малых детей. Не пьющая, не гулящая. Радуйтесь, не переживайте. С братом ситуация также всё нормально будет. Дочке, если будет спрашивать можно сказать, что точно ещё не известно или приедет дядя. Может да, может нет. Ребёнок не будет переживать до приезда. А когда приедет, то уже некуда деваться как говорится.
Ромашкинная• 02 сентября в 00:57
Ответ дляКишмишная Мая
Та ніяким, це ж зрозуміло)))
Поміркована думка• 02 сентября в 01:15
Автор, сорри, что сейчас такое напишу, но лучше перебдеть.Вы уверены, что девочка живёт в здоровой атмосфере? Нет домагательств со стороны отца, деда? Такая реакция на постороннего мужчину тревожная. Возможно, у девочки была какая-то травма с мужчинами, и это сигнал о помощи. Присмотритесь.
Леплю из пластилина• 02 сентября в 01:52
Автор, а брат зможе переночувати в іншому місці чи ні? Адже у вашій родині 2 людей проти. Чому чоловік проти, оце питання? Може, він доньку налякав? Як варіант, то нехай брат заходить без дзвінка в двері, тихенько, та розташовується на кухні у вітальні. А чоловік та ваша донька десь разом потусуються, це ж лише 24 години, нехай погуляють, щоб не перетинатися. Нехай чоловік вихідний візьме чи ще там щось. Якщо брат дорослий та в нього є гроші, та він почує істерику, то може і в готелі переночувати, адже дитині всього 5 років, хтозна, чого вона боїться, але якийсь страх точно є. Ну або останній варіант, щоб дитина істерила, а ви не звертали увагу, але так собі варіант. Що у вас за брат такий? Чому її налякав? Вигляд зовнішній, можливо строгий голос, чи можливо, дитина ревнує вас до нього? Але і чоловік ваш теж не дуже за. Оце дивує більше.
Дюагональ• 02 сентября в 02:14
Ответ дляПоміркована думка
Вы уже задрали. Борцы с педофилами. Везде видите признаки педофилии. Мужчины уже боятся с собственными детьми общаться, чтобы их не обвинили в педофилии.
Полтавська галушка• 02 сентября в 02:41
Уявити не можу такої ситуації, щоб п´ятирічна дитина диктувала, кого додому пускати. Так, дитина теж має право, щоб її поважали, як будь яку людину, але її моральні якості і інтелект не повністю сформовані, тільки розвиваються, тому слово дорослих має бути вирішальним.
ЛюблюДевчонок• 02 сентября в 03:23
Ответ дляАльдебаран
Буду аналізувати наше виховання дитини.
Заздалегідь щиро дякую вам!
Буду аналізувати наше виховання дитини.
Заздалегідь щиро дякую вам!
Ви розбалували. Ви лідером маєте бути. Коли почалася перша істерика, не треба було панькатися і обговорювати це тиждень, ви мали сказати рішуче, що дядько приїде всього на добу, що для вас це важливо. Все. Далі займаєтесь своїми справами і більше не піднімаєте цю тему.
Вона з етикетом вже знайома, мабуть. Якщо почнеться істерика, коли побачить дядька, нагадайте їй про правила гарного тону і покарайте.
Навіть принцеси краще гралися б замість прийомів та світських заходів, але правила є правила.
Завтра скаже, хочу з миски пити, а з чашки їсти. А через рік у школу, якщо їй однокласник не сподобається, будете іншу школу шукати.
Ушла и Пришла• 02 сентября в 04:39
Ответ дляПолтавська галушка
Я тоже прочитала тему и окуела, как пятилетка вертит всю семью. То, что там педагогическая запущенность, это понятно, но по ходу, там ещё и диагноз есть. И мамо: шоделать?
Новопоштинская• 02 сентября в 04:50
Ну от, нанила ж, що чоловік вже каже: придумувати щось. Хоче нити- будь ласка. Брат їде, бо то рідна людина мами. Крапка.
Диверсификация• 02 сентября в 05:32
Думаю, что она боится его из-за бороды. Я в детстве мужчин с бородой и усами 10 дорогой всегда обходила.
Муууумие• 02 сентября в 06:16
Ответ дляАльдебаран
Ну це перебор звісно.
Я тиждень веду розмови. Спочатку по доброму, просила, щоб зрозуміла, що я дуже скучила за братом і хочу з ним провести час
Потім , що рішення прийнято, брата запрошено в гості і рішення зміні не підлягає.
Но дочка вперлася і все.
Відведіть доньку до невропатолога чи психотерапевта, я не жартую. І самі до лікаря зайдіть
Муууумие• 02 сентября в 06:20
Ответ дляАльдебаран
То виселяйтеся і не заважайте доньці спокійно жити у власній квартирі, брата у хостелі чи на вулиці приймайте.
Троль безпорадний