Альдебаран• 01 сентября в 23:30
Дочка 5 років плаче, щоб мій брат не приїжджав.
Дівчата, доброго вечора.
Це якийсь треш, я в розпачі.
Мій брат живе в іншій країні, проїздом буде в нашому місті і на 1 добу до нас заїде в гості ( я дуже просила, бо дуже скучила, не бачила його 7 років).
Дочка почула нашу з чоловіком розмову і влаштувала істерику, що не хоче, щоб мій брат їхав до нас.
Ми їй пояснювали, що він хороший, що він лише на 1 день і 1 ніч приїде і поїде. Що якщо вона не хоче, може з ним не гратися і не спілкуватися.
Но плач, що вона не хоче, щоб він приїжджав до нас додому.
Я уже по різному і просила і ставила ультиматум, що це факт, який не обговорюється.
Но вона реве і все.
Завтра брат приїжджає і в мене дах їде, що то буде коли він зайде в квартиру і почнеться істерика.
Дівчата, порадьте, прошу.
Це якийсь треш, я в розпачі.
Но вона реве і все.
Дівчата, порадьте, прошу.
Бжоли-бандерівці• 02 сентября в 06:47
Ответ дляАльдебаран
Чоловік також пояснював.
І перед сном сказав: постарайся щось придумати, щоб брат не ночував тут.
Ви там всі ку-ку?
Бжоли-бандерівці• 02 сентября в 06:48
Ответ дляАноним ФЕЯ
І навіщо ви це зробили?...
Бо не розуміють законодавчо, який це гемор у нас в країні
Асталависта бэйби• 02 сентября в 06:52
Ответ дляАльдебаран
Ну це перебор звісно.
Я тиждень веду розмови. Спочатку по доброму, просила, щоб зрозуміла, що я дуже скучила за братом і хочу з ним провести час
Потім , що рішення прийнято, брата запрошено в гості і рішення зміні не підлягає.
Но дочка вперлася і все.
Тиждень ведете розмови з 5 річною дитиною? Ви взагалі в адекваті? Ще стільки ж років і ви по струнці будете ходити у власному домі і виконувати всі забаганки принцеси.
Що там брат приїхав? Ви хоч відпишіться, вигнали на вулицю чи залишили?)
Покорительная• 02 сентября в 07:16
Ответ дляКу-кусик
Ну поважайте далі
Їй зараз 5, в що буде в пятнадцать???
Мабуть не пускатиме батьків до хати
Янгол в камуфляжі• 02 сентября в 07:23
Ответ дляАльдебаран
Говоримо. В дупу не дуємо, но поважаємо її думку.
Ви можете поважати її думку, коли купуєте їй морозиво, чи спідничку; коли готуєте сніданок; коли вирішуєте як провести вечір, чи вихідні.
Зараз не та ситуація, тут треба вирішувати по іншому.
Вона бачила вашого брата по відеозв´язку? Дайте їй можливість поговорити з ним, або бути присутньою при відеозв´язку, щоб він звернувся до дитини
Ку-кусик• 02 сентября в 07:24
Ответ дляЛеплю из пластилина
Автор, а брат зможе переночувати в іншому місці чи ні? Адже у вашій родині 2 людей проти. Чому чоловік проти, оце питання? Може, він доньку налякав? Як варіант, то нехай брат заходить без дзвінка в двері, тихенько, та розташовується на кухні у вітальні. А чоловік та ваша донька десь разом потусуються, це ж лише 24 години, нехай погуляють, щоб не перетинатися. Нехай чоловік вихідний візьме чи ще там щось. Якщо брат дорослий та в нього є гроші, та він почує істерику, то може і в готелі переночувати, адже дитині всього 5 років, хтозна, чого вона боїться, але якийсь страх точно є. Ну або останній варіант, щоб дитина істерила, а ви не звертали увагу, але так собі варіант. Що у вас за брат такий? Чому її налякав? Вигляд зовнішній, можливо строгий голос, чи можливо, дитина ревнує вас до нього? Але і чоловік ваш теж не дуже за. Оце дивує більше.
Вы там с приветом как и Автор!
Дочке-истеричке 5 лет, Авторша с братом не виделась 7 лет! Когда он ее успел налякать?? и вы тоже разрешения у своих детей спрашиваете? Манечка, а ты не против, что к нам в гости зайдет бабушка/сестра/коллега?
Ку-кусик• 02 сентября в 07:26
Ответ дляУшла и Пришла
Я тоже прочитала тему и окуела, как пятилетка вертит всю семью. То, что там педагогическая запущенность, это понятно, но по ходу, там ещё и диагноз есть. И мамо: шоделать?
Та там и муженек @банько! Придумай как брата в гости на один день не пустить!
Янгол в камуфляжі• 02 сентября в 07:26
Ответ длякотопёс
Звісно, вона його не знає.
Чому не знає?
Мої діти знають своїх родичів, і наших друзів. Зараз для сьогодні є всі можливості
Ку-кусик• 02 сентября в 07:29
’Ми їй пояснювали, що він лише на 1 день і 1 ніч приїде і поїде’
Бляяяяя.......а если на 2 дня и 2 ночи то шо?
Автор, вам отпизд@ить хорошо нужно вашу говнючку иначе скоро и вы домой ночевать не попадете
Курочка• 02 сентября в 07:30
Ответ дляАльдебаран
Ну це перебор звісно.
Но дочка вперлася і все.
Дуже неприємне враження від вашої дочки
Янгол в камуфляжі• 02 сентября в 07:36
Ответ дляКурочка
Дуже неприємне враження від вашої дочки
Нормальная девка. У нее хата своя а 5 лет🤣
Автору - на выход с вещами
Барбітта• 02 сентября в 07:37
Ответ дляАльдебаран
А як бути завтра коли брат в дім зайде і почнеться істерика?
Действовать по обстоятельствам. Может он ей так понравится, что будет истерить, когда он уедет. Может брат сам не захочет оставаться в криках и поедет переночевать куда нибудь.
В любом случае, не грузить его историями, почему ребенок орет. Мало ли причин. Раз в 100лет приехал, и тут вы - о, это она тебя боится
Майданщица• 02 сентября в 07:56
Я свою доньку поважаю, з 4х її років перед тим як увійти до неї стукаю (вона теж). Але до 5-7 років дитині можна просто відповісти словами ’тому що я так сказала, я мама і тут головна’ без оцих вмовлянь.
Оно само купилось• 02 сентября в 08:10
Якийсь дурдом розвели. До нас приїздили як треба батькам, ніхто не питав
Вже по факту часто бачила
Любила гостей любих, подарунки привозили
Вже по факту часто бачила
Курочка• 02 сентября в 08:23
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Автору - на выход с вещами
Враження від неї гидке
Курочка• 02 сентября в 08:24
Ответ дляАльдебаран
Чоловік також пояснював.
А своїх родичів він би теж випер?
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 08:38
Ответ дляАльдебаран
купіть гарну іграшку(яку мала хотіла) і непомітно вручіть брату,щоб ’подарував’.тоді не буде так істерити.
а взагалі,дивна реакція дитини. скільки років?
виховуєте з девізом,’вона пуп землі’??
майте га увазі, -потім з нею дійсно наплачетесь.,(ох вона вас і строїти буде в підлітковому віці..,та й потім також буде цікаво).
виховуєте з девізом,’вона пуп землі’??
Света С Приветом• 02 сентября в 08:42
Це автору спокою тема не дає, де донька матір ночувати не пустила? Бо чоловік айтішнік проти.
Такі примітивні тролі...
Ку-кусик• 02 сентября в 08:46
Ответ дляПоддакиваю иногДА
виховуєте з девізом,’вона пуп землі’??
Гарну игрушку? А шо ещё? В задницу поцеловать, да?
Альдебаран
• 02 сентября в 08:46
Ответ дляПоддакиваю иногДА
виховуєте з девізом,’вона пуп землі’??
Боже, навіщо я створила цю тему?
Обісрали як завжди.
Не рахуєшся з дитиною наплачешся( всюди заклик чути дитину), поважаєш думку дитини (на шию сіла) також наплачешся.
Блін, так як насправді треба???
Обісрали як завжди.
Блін, так як насправді треба???
Поміркована думка• 02 сентября в 08:52
Ответ дляДюагональ
Вы уже задрали. Борцы с педофилами. Везде видите признаки педофилии. Мужчины уже боятся с собственными детьми общаться, чтобы их не обвинили в педофилии.
Вы из тех, кто и дальше хочет глазоньки закрывать? Проблема есть, и она распространённая. Задача матери - быть всегда начеку.
Света С Приветом• 02 сентября в 08:55
Ответ дляАльдебаран
Боже, навіщо я створила цю тему?
Обісрали як завжди.
Блін, так як насправді треба???
Обісрали як завжди.
Блін, так як насправді треба???
Брата пустили чи ні?
Поміркована думка• 02 сентября в 08:56
Ответ дляАльдебаран
Боже, навіщо я створила цю тему?
Обісрали як завжди.
Блін, так як насправді треба???
Обісрали як завжди.
Блін, так як насправді треба???
Автор, я вам писала выше, но вы проигнорировали. Девочка боится, что дом придёт незнакомый мужчина. Это очень странно. Она ожидает опасности от мужчин. Присмотритесь, не обижает ли кто ребёнка. Это чаще всего делают самые близкие.
В танке• 02 сентября в 09:08
Брат пусть купить что то ,что она хочет,моего можно было подкупить, любит подарочки.
В танке• 02 сентября в 09:10
Ответ дляМЧСница
Я когда то не захотела поделиться с маминым братом чем то, мама собрала мои вещи и сказала, что ведёт меня в детский дом
а мой ребенок хотел, чтобы я ругала свою маму и сам с ней долго не говорил, потому что она с ним в чем то не согламилась. хотел чтобы я говорила, что мама не права, а он хороший, а бабушка плохая
В танке• 02 сентября в 09:14
Ответ дляДонька подруги
Тю, так скажіть їй, що брат не приїде, щоб вона не переживала. А завтра, коли він приїде, скажіть, що знайомий прийшов (дядя, директор, актор театра, дресирувальник собак чи котів- що завгодно). Вона ж мале ще - наплести можна з три короби
почему детям нужны эти сказки, что за истерики, потом на голову залезут? мой мозг выносил 11 лет, только полегчало, если б я шла на поводу, вообще не представляю результат. есть реакция на истерику разговор, объяснение, договариваемся, но нет, только по его. Проорал все младенчество и младший школьный возраст. Требовал, на всех обижался, если не по его.
В танке• 02 сентября в 09:17
Ответ дляПоміркована думка
мой не хотел родственника в доме, потому что он на лицо страшный.
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 09:36
Ответ дляАльдебаран
Боже, навіщо я створила цю тему?
Обісрали як завжди.
Блін, так як насправді треба???
Обісрали як завжди.
Блін, так як насправді треба???
подивіться тут теми,як такі мамаші плачуться,коли отаке кохане дитятко підходить до перехідного віку.і потім також не краще..
час пролетить ох як швидко, а ваші проблеми в вихованні дитини будуть з вами все життя.
Я матуся, мені можно• 02 сентября в 09:37
Ответ дляДюагональ
Автор, всё нормально. Нормальный у вас ребёнок. Вы писали что всего несколько раз истерика была. Это нормально для малых детей. Не пьющая, не гулящая. Радуйтесь, не переживайте. С братом ситуация также всё нормально будет. Дочке, если будет спрашивать можно сказать, что точно ещё не известно или приедет дядя. Может да, может нет. Ребёнок не будет переживать до приезда. А когда приедет, то уже некуда деваться как говорится.
В 5 лет не пьющая , не гулящая - это , конечно , достижение . )))