Альдебаран• 01 сентября в 23:30

Дочка 5 років плаче, щоб мій брат не приїжджав.

Дівчата, доброго вечора.
Це якийсь треш, я в розпачі.
Мій брат живе в іншій країні, проїздом буде в нашому місті і на 1 добу до нас заїде в гості ( я дуже просила, бо дуже скучила, не бачила його 7 років).
Дочка почула нашу з чоловіком розмову і влаштувала істерику, що не хоче, щоб мій брат їхав до нас.
Ми їй пояснювали, що він хороший, що він лише на 1 день і 1 ніч приїде і поїде. Що якщо вона не хоче, може з ним не гратися і не спілкуватися.
Но плач, що вона не хоче, щоб він приїжджав до нас додому.
Я уже по різному і просила і ставила ультиматум, що це факт, який не обговорюється.
Но вона реве і все.
Завтра брат приїжджає і в мене дах їде, що то буде коли він зайде в квартиру і почнеться істерика.
Дівчата, порадьте, прошу.
Мизимец• 02 сентября в 00:09
Ответ дляАльдебаран
А як бути завтра коли брат в дім зайде і почнеться істерика?
Хай істерить. Займайтеся своїми справами. Вона ще може передумать
Хропочка з гривкою• 02 сентября в 00:09
Ответ дляАльдебаран
У нас бувають друзі чоловіка. В е добре було.
Може, не все?
Шалена невинність• 02 сентября в 00:09
Эгоистка обыкновенная. Если вы ей скажите, что у нее братик будет, она и вас из квартиры выставит.
Объясните ей, что это не ее брат, и вас, вашу любовь к ней с ним делить не нужно.
Ку-кусик• 02 сентября в 00:09
Ответ дляФиктивная
Дети такого возраста безгранично верят родителям.И такому ребёнку вполне достаточно их объяснений.
Ну так Автор пишет, что неделю объясняют, а оно ж истерит
Фиктивная• 02 сентября в 00:14
Ответ дляКу-кусик
Вот так целую неделю каждый день с утра просыпается и давай истерики по поводу приезда дяди?Да это вообще не детское поведение.Детское поведение это истерика Не хочу в садик,Хочу такую куклу, Купите мне мороженое и всё такое подобное,что интересно детям.
Дюагональ• 02 сентября в 00:14
Ещё как вариант. Заклеить рот скотчем малой, привязать к батарее, комнату закрыть на ключ. Брату сказать, если спросит, а он спросит, что дочка к подружкам в гости ушла с ночёвкой.
Підмітайло• 02 сентября в 00:15
Ответ дляКу-кусик
саме тому, що автор, якщо не троль, звісно, вважає за потрібне такій малечі щось пояснювати та прям домагається, щоб дитина погодилася, а та бачить, що навкруги неї танцюють та й надуває губи й ніжкою тупає, я навіть думаю. що вона навряд чи на 100% розуміє той приїзд дядька та що буде коли він приїде. але якщо батьки дозволяють собою маніпулювати чом би й ні

я реально здригаюся від думки, що буде коли тій дитині виповниться 13-15 років, бо навіть мої нормальні діти ставали бісенятами на деякий час поки були підлітками, а тут взагалі жах буде, особливо якщо чоловіку побоку, щось тут автор нічого не пише про його реакцію
Поторописька• 02 сентября в 00:16
Ответ дляАльдебаран
Най привезе якусь іграшку для дитини, чи подаруночок смачний. Подумайте що вона любить.
автор Альдебаран • 02 сентября в 00:16
Ответ дляФиктивная
Может кто смотрел фильм ’Впервые замужем’.Там тоже маленькая дочка запрещала матери замуж выходить,а та так уважала её мнение,что оказалась на улице,когда дочь выросла.
Ой, не сипте соль на рану.
Намагалася бути хорошою мамою, а виявилося що ніфіга.

Ще й на дитину записана в цьому році куплена квартира
Підмітайло• 02 сентября в 00:16
Ответ дляФиктивная
ну якщо у автора вистачає дурості замість ’забути’ про того дядька й не нагадувати дитині, кожного дня танці з бубном влаштовувати замість у той бубен дати, то що ви хочете, звісно ніхто не забуде, якщо там завзято нагадувати
Підмітайло• 02 сентября в 00:17
Ответ дляАльдебаран
Ой, не сипте соль на рану.

хороша мама - це мама, яка виховує людину, підгтовану до дорослого життя та з дитинства своїм прикладом показує повагу до старших, а у вас росте малолітня невихована маніпуляторша, з якою радяться з питань, які не входять до її компетенції, м´яко кажучи, а потім виростають принцеси що чашку помити не можуть та кажуть, що ніхто їх не любить та не поважає
Підмітайло• 02 сентября в 00:18
Ответ дляАльдебаран
Ой, не сипте соль на рану.

дуже тупо, нерухомість має бути на себе записана, а дітям діставатися в спадщину коли ви переселитеся на арфі грати
автор Альдебаран • 02 сентября в 00:19
Ответ дляПідмітайло

Чоловік також пояснював.
І перед сном сказав: постарайся щось придумати, щоб брат не ночував тут.
автор Альдебаран • 02 сентября в 00:20
Ответ дляПідмітайло
Не спорю, можливо і так.
Не їм після шостої• 02 сентября в 00:20
Я бы у ребенка мнения не спрашивала по такому вопросу, ко мне едет близкий для меня человек, родственник, тем более которого я сама пригласила.
Зачем на эту тему советоваться с пятилеткой, моему сыну тоже 5 лет, мы с ним советуемся по всем вопросам, которые касаются его, в этом случае его это не касается
Дюагональ• 02 сентября в 00:20
Я думаю сценарий такой. Девочка просто давно или никогда дяди не видела в живую. Она стесняется, у неё страх знакомства. Поэтому она выбрала наименьший путь сопротивления. Но нужно детей учить преодолевать трудные пути потому что детство это меньшая часть жизни, а взрослая впереди. Дядя приедет, они познакомятся, пообщаются и может даже будет не желание девочки, чтобы дядя уезжал.
автор Альдебаран • 02 сентября в 00:21
Ответ дляПідмітайло
Це ге основна квартира, де живемо.
Це дитині .
Підмітайло• 02 сентября в 00:22
Ответ дляАльдебаран
Чоловік також пояснював.
ще один псих у хаті, то може чоловік не хоче просто вашого брата бачити насправді?

авторе, тема набридла, або ви двоє чокнутих інфантилів, що реально дозволяють дитині їздити на собі, або ви троль

якщо перше, то ще раз вам порада від людини, що виростила трьох дітей, забудьте про все, що сказала дитина, завтра брат приїде, зустрічайте, годуйте, вкладайте спати, коротше - кружляйте, на дитину уваги не звертати, якщо буде плакати, а ніхто не буде з нею навіть розмовляти, то плачу вистачить ненадовго, я засікала коли мої істерили - максимальна істерика 1,5 хвилини хоча здавалося - вічність я впевнена, що мабуть коли вона була зовсім мала, то падала на підлогу, щоб своє отримати, й ви давали що хотіла

ще раз - якщо дитина без диагнозів, зробіть як я кажу, потім розповісте
Дюагональ• 02 сентября в 00:22
Ответ дляАльдебаран
Чоловік також пояснював.
Лавку на улице брату организуйте
Підмітайло• 02 сентября в 00:23
Ответ дляДюагональ
що більше автор триндить на цю тему, то більше вона підігріває той страх, якщо він є, або годує маніпулятора, таке враження, що там не автор з чоловіком та 5-річною дитиною, а троє 5-річок зібралося
Підмітайло• 02 сентября в 00:23
Ответ дляАльдебаран
Це ге основна квартира, де живемо.
Це дитині .
звісно що дитині, але коли помрете, а так має бути на вас записана, буде вам на пенсії дохід, а вона сама заробить, ібо нєфіг
Дюагональ• 02 сентября в 00:25
Ответ дляПідмітайло
А если много квартир, работа на госслужбе?
автор Альдебаран • 02 сентября в 00:25
Ответ дляПідмітайло

Нажаль, не троль.
Істерики були на пальцях порахувати і без падіння на підлогу.
Один раз коли чоловік пригостив іншу дівчинку ягодами. Ця дівчинка колись велосипедом вдарила дочку і та здерла до крові коліна.
Другий раз коли не хотіла прочитати ніс при хворобі.
І все.
автор Альдебаран • 02 сентября в 00:27
Ответ дляДюагональ
Ні
Дюагональ• 02 сентября в 00:27
Ответ дляАльдебаран
Нажаль, не троль.
І все.
А не нужно было дочке сказку про Буратино и Карабаса Барабаса с чёрной густой бородой в картинках читать. Теперь дядя для неё Барабас Карабас)))
Боневтікла• 02 сентября в 00:31
Ответ дляАльдебаран
Автор , я вам заздрю, у вас забагато вільного часу , ви не маєте на це якось по особливому реагувати. ну плаче ну ви ж самі говорите що гості раз на півроку, для дитини нове щось може не любить нового стресс , А у вас чого дах іде ? Це нові емоціі і для дитини корисно , Знаєте в мене народилась дуже недоношена дитина , діагнозів на 5 листів , а тоді мені одна невропатолог порадила -ій треба нові емоціі це розвиває -нові краіни , переліт аеропорт, якісь екскурсіі - то сльози завжди , але результат позитивний , просто ви на тому не зациклюйтесь , ну не хоче ну плаче ну той що? Брат де доросла людина? Навіть якщо скаже чого приіхав ідь додому не панікуйте самі , скажіть -Ну настрій такий! вВсе буде добре 🌹
Ку-кусик• 02 сентября в 00:32
Ответ дляПоторописька
А если прийдет с пустыми руками, то на порог не пускать и выгнать ночевать на улице!
Ку-кусик• 02 сентября в 00:33
Ответ дляАльдебаран
Ой, не сипте соль на рану.

Автор, вы на приколе?? Записать купленную квартиру на 5-ти летку?? Собирайте чемоданы - через 10 лет пойдете бомжевать
Бува і таке• 02 сентября в 00:33
Ответ дляАльдебаран
Говоримо. В дупу не дуємо, но поважаємо її думку.
Дуете
Дюагональ• 02 сентября в 00:34
Ответ дляКу-кусик
До 18 лет родители владеют имуществом своих детей.