Маю племінницю 17 років, я її хрещена. Завжди були гарні відносини, я дарувала гарні подарунки та завжди допомагала.
Зараз живемо в різних країнах. У мене двоє дітей і останній рік вона не вітає моїх дітей з днем народження, притому що я вітаю та шлю подарунок, вона навіть не написала моїм дітям короткого привітання. Мені дуже образливо і сумно, як вийти із ситуації і не ображатися. Вона не чужа людина, коли я може просто забути. Як бути вище цієї ситуації і не тримати образу?
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо їй це?
Мені б і в голову не прийшло вимагати цього від племінників чи похресників
Тому що ми рідні люди, і хотілося би продовжувати підтримувати відео
Ответ дляМилота
ей 17 лет - у нее женихи и гульки - что она будет писать 4 и 7 летним братьям?она их уже и забыла
Та не браттям, а мені. Ми рідні люди, родина, це займає 1 хв
Милота• 02 сентября 2025
Ответ дляКусман Сиру
Ви в дитинстві вітали дітей своїх хрещених?
Серйозно?
я да - дочь крестного - моя одногодка и подруга - крестная - моя тетя - две ее дочки мою двоюродные сестры мы жили рядом и дружили и разница в возрасте у нас не большая -
Хочу на Балі• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
Чому? Я їх тітка, я робила все для них, гарні подарунки, проводила час разом, я їх люблю як рідних дітей, і відносилась як до рідних. І вони так само, чому не можна написати повідомлення -привітання з днем народження. Виходить вже не рідні люди, якщо тяжко привітати, чи вона вже не хоче спілкуватися
а ваши дети поздравляют вашу племянницу ?
Милота• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
Ответ дляМилота
Ви написала від чого сумно найбільше, вона їх забула, рідна людина забула, а чужі не забули
Милота• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
были бы одногодки - то одно дело - а так...
Ответ дляКусман Сиру
Серйозно?
Не вітала, тому що зовсім інші відносини були з Хрещеною, ми зустрічалися тільки на день народження. Я їх рідна тітка, я відносилась до них як до рідних дітей.
сладкий_ноябрь• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
Так підтримуйте, до чого тут ваші діти і претензії до 17 річної дитини ?
Наверняка• 02 сентября 2025
Чого ви рівняєте себе і її? Хай ваших дітей вітає її мама чи тато, хто вам рідний. Тоді буде рівноцінно. Виростуть, здружаться і буде вітати. А взагалі батьки їй могли б нагадати, щоб привітала. На дитину немає чого ображатись
Ответ дляХочу на Балі
Так ми записуєм відео , співаємо пісні з днем народження. Але звичайно це моя ініціатива, тому що діти в мене ще малі
Ответ дляНаверняка
Так , їх мама, дружина мого брата могла б і нагадати, але це їй не треба. Вже зараз не в пріоритеті
Не зви чайна• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
Записывать видео с песнями. Ох и треш
я б офигела
Наверняка• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
В мого чоловіка є тітка. Мами сестра. То вона його вчить постійно як треба робити, як ні. Хоч він вже давно не хлопчик і добився більшого, ніж вона. Так до того доходить, що трубку від неї не хоче брати. Не станьте такою ж. Якщо аж так важливо щоб привітала, можна було подзвонити їй, поговорити і сказати, що от сьогодні ще й день народження в Миколки, чекай дам йому трубку привітаєш. І все) Вона дитина ще
Само_достаточная• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
Моїм 7 та 4 роки, дуже сумно коли чужі люди мають 1 хв часу написати повідомлення, а рідні не знаходять
Ви якась дивна. У дітей велика різниця у віці, вони не зростали разом, нема спільних інтересів і т.д. Є тільки ваші примхи. Моїй старшій 15 років, вона вітає рідних тітку і двух дядьків(з обох сторін), але
я не прошу вітати двоюрідних і так само ніколи не чекала привітань племінників. Я ще розумію, коли діти +/- однакового віку, є спілкування, хоч іноді. А так, ну які можуть бути образи?
Пупс• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
Дуже хотілось би не засмучуватись із-за цього, але як виправдати
Що значить ’виправдати’?
Це ваші завищені очікування, а не її зобов´язання.
Вона не робить нічого поганого, щоб потребувати вашого чи ще чиєгось виправдання.
Те, що вона когось не вітає, не робить її поганою родичкою, так само як ваші минулі подарунки не роблять вас хорошою, а ваших дітей особливими.
Її мама, ваша братова, вітає ваших дітей від всієї своєї родини, цього цілком достатньо.
Тим більше я впевнена, що ваші діти теж не вітають всю родину з ДН.
Милота• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
невестка же- у нее другой взгляд на ваши родственные связи
Фляшунька• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
маленькая она еще. вспомните себя молодой. вообще не то на уме. у разных людей разные ценности. у вас семейно родственные отношения, у нее другое.
Фляшунька• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
она не сделала ничего такого, чтобы прям порийать и оправдывать.
Милота• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
то вы такая инициативная уже всех задовбали мабудь песнями
Неваляшкина• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
Автор, вы очень навязчивая
Фляшунька• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
но это ВАША потребность, а не молодой деаушки
Фляшунька• 02 сентября 2025
Ответ дляМилота
вы сама себе письма пишете?🤡
Кусман Сиру• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
І? Ваші діти - це ваші діти. Інші діти не мають вітати ваших просто тому, що ви цього хочете. Тим паче ви сама не вітали. Багато хочете від інших
Однозначная• 02 сентября 2025
Ответ дляГубной рояль
до чого тут ваші діти?
Ну, как же. Фея-крёстная с подарками и тётя ещё. Божественные и кровные узы. Племянница должна, как земля колхозу.
Однозначная• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
У Вас своих проблем нет? Дети собственные в порядке? Математический гений уже по стипендии в Итонском колледже?
Это ужасно быть такой душной и навязчивой.
Сокодавка ще та• 02 сентября 2025
Ответ дляОднозначная
Причому тут должна. Вони між собою двоюрідні сестри чи брати,можна й привітати. Чи Ви з своїми рідними не спілкуєтесь ?
Ответ дляТатьяна -befd
Написати повідомлення ??
Автор, это поколение такое. Они благосклонно принимают внимание, но сами не считают нужным его оказывать. Просто мы выросли в мире когда родственные связи много значили, а сейчас проще быть самому. При чём они ждут внимания к себе, но обязательность фидбэка искренне не понимают. Поколение эгоцентризма🤷🏻♀️
Радість моя• 02 сентября 2025
Ответ дляТатьяна -befd
Вспомните эти обиды ,когда ваши будут подростками 17-летними
И оставьте в покое племянницу ,ей видео с песнями от ваших детей явно не нужны