Татьяна -befd• 02 сентября в 00:28

Як не ображатися на племінницю?

Маю племінницю 17 років, я її хрещена. Завжди були гарні відносини, я дарувала гарні подарунки та завжди допомагала.
Зараз живемо в різних країнах. У мене двоє дітей і останній рік вона не вітає моїх дітей з днем народження, притому що я вітаю та шлю подарунок, вона навіть не написала моїм дітям короткого привітання. Мені дуже образливо і сумно, як вийти із ситуації і не ображатися. Вона не чужа людина, коли я може просто забути. Як бути вище цієї ситуації і не тримати образу?
Вилосипедниця• 02 сентября в 08:39
Ох б.я, мне б ваши проблемы, автор. По теме у меня точно такая ситуация и я вообще не парюсь.
Рожева юбка• 02 сентября в 08:51
Ответ дляСокодавка ще та
Причому тут должна. Вони між собою двоюрідні сестри чи брати,можна й привітати. Чи Ви з своїми рідними не спілкуєтесь ?
Я лише рідних маму, тата, брата, чоловіка, дочку і подруг вітаю.
Лише тих людей, які мені близькі.
І вважаю що це нормально
Застряла• 02 сентября в 08:55
Моя сестра и крестная моей дочери до 10 лет дочери про нее не вспоминала. Потом пошло теснее, но не так, чтобы ах. Шесть лет в Польше как- то всколыхнули ее родственные чувства- но она там, мы тут. И недавно в разговоре она сказала- вы ее себе рожали, не мне. я пошла вам навстречу и ее крестила, как вы и хотели, но это ваш ребенок и не надо мне что- то там навязывать.
У автора отношения вообще дальние- дальние. может,эта девочка через 10 лет и поймет что, но, скорее всего, возрастная пропасть не даст особых отношений. Максимум картинка в вайбере, и я ее понимаю
falcon• 02 сентября в 09:04
Ответ дляЗастряла
Вибачте, а що вона ’поймет’? Якщо люди не спілкуються, нема спільних тем, поздоровляти тому, що комусь це треба? Щоб що?
Так точно!• 02 сентября в 09:06
Моя хрещениця, 24 ррки, і мене не вітає, не тільки дітей.
З царем в голові• 02 сентября в 09:07
Я теж не вітаю дітей сестри .
Бо у неї їх аж 4 стало за останні 4 роки , я просто не можу запамʼятати + занадто мало часу щоб звикнути що там ще 4 дні народження . І найголовніше я їх ніколи не бачила !!!. Це діти її і її чоловіка , я до них не маю нічого .
Не зви чайна• 02 сентября в 09:17
Ответ дляХуАнита
Когда очень сильно хочется обесценить ибо поздравляют банальной картинкой с вайбера
поздравлять лучше всего словами от души, без песен, плясок, вот это точно ценится
Коко На Страже• 02 сентября в 09:37
Моїй похресниці вже 20 років. Жодного разу не привітала мене сама з Днем народження. Жодного!
Я вітаю кожного року. Мама дитину не навчила, що треба бути чемною і самій вітати людину,яка тебе вітає щороку.
Подарунки їй дарувала у дитинстві, потім припинила, бо на ДР не кличуть, самі справляють.
Подтяжка• 02 сентября в 09:38
Правила счастливого человека звучат так:1.Делай то, что хочется. 2.Не делай того, чего делать не хочется.

Не поздравляет, потому что не хочет.И никакие здравые родители заставлять ее это делать не будут.

Автор, почему вы решили, что вам кто-то что-то должен? Большинство людей не поддерживают тесных дружеских отношений с двоюродными братьями/сестрами.Еще и с разницей в возрасте в 10 лет. Вы чего?Как показывает жизнь, самые близкие люди это не кровные родственники.
Коко На Страже• 02 сентября в 09:42
Ответ дляТак точно!
Аналогічно.
Подтяжка• 02 сентября в 09:43
Ответ дляКоко На Страже
Кому і для чого треба бути чемною?для вас?

Потрібно бути щасливою і робити те, що хочеться.
Застряла• 02 сентября в 09:45
я забываю дату др своей подруги единственной. она приняла мою память как факт, не обижается.
Коко На Страже• 02 сентября в 09:47
Ответ дляПодтяжка

Так мені теж нахрін оті поздоровлення, бо вони з її семи років на ДН мене не кличуть, мою дитину не вітають.
Є якісь елементарні норми поведінки.
Якщо всі на всіх будуть чхати, як тоді спілкуватися?
Своего не предлагать• 02 сентября в 09:49
Автор, а вы уже придумали, как могли ’расти вместе’ дети, которым сейчас 17, 7 и 4? При том, что вы по легенде уже пару лет минимум сидите заграницей? Т.е., если эти дети реально существуют, последний раз они виделись, когда им было примерно 15, 5 и 2
Особенно младшенький вундеркинд ваш, видимо, очень любит сейчас свою 17-летнюю двоюродную сестричку. Любит так, что аж песни ей сам сочиняет и в видеозвонках поет
Точная копия плова• 02 сентября в 10:21
Ну я высказала своей племяннице, праада она чуть старше уже и живем мы лвери в двери.
відчайдушна_домогосподарка• 02 сентября в 10:51
А я взагалі не святкую днів народжень і нікого особливо не вітаю, навіть рідних. І тому не ображаюся, коли хтось не привітав мене чи мою дитину.
Якась дурня з цими вітаннями, на мою думку.

Єдина хрещена мого сина не завжди вітає його з ДН, я ставлюся до цього нейтрально, але так було не завжди (стосунки з нею дуже гарні, був період, коли я завжди її вітала, щось дарувала, а вона про ДН похресника забувала часто і це засмучувало), а приблизно два роки тому я дійшла до висновку, що ДН - це безглузде свято і нам просто його нав´язують з дитинства. Будь-які образи відпали одразу, самі собою.
Для мене день народження - це звичайний день життя, як і сотні тисяч інших. Привітали - приємно, не привітали - ОК... побажання - це пусті слова, для ’галочки’, вони не втіляться в життя від того, що хтось їх вимовив
Коротше, зміните своє ставлення до цього ’свята’ - забудете і про образу
відчайдушна_домогосподарка• 02 сентября в 11:03
Ответ дляКоко На Страже
Бачите, до чого зводиться суть цих привітань: ’треба бути чемною, самій вітати людину, яка тебе вітає щороку’... Тобто, ви самі ж і стверджуєте, що це норма поведінки така, а не власне щире бажання зробити людині приємне.
Цьому не навчають! Або хоче цього, або ні!
Знаєте, краще вже не привітати зовсім, ніж вітати, ’бо так треба (комусь)’... що зазвичай і робить більшість, тому я вважаю це свято абсолютно безглуздим, як і всю цю суєту навколо нього Після цього усвідомлення жити стало набагато легше!!! Ні на кого не ображаюсь і не парюся, образився хтось на мене чи ні! Зрештою, є люди, які просто забувають ці дати! І це нормально
Просто каралева• 02 сентября в 11:28
Авторе, я розумію, що Вам сумно і боляче. Втрата близьких стосунків під час війни переживається гостріше, ніж під час миру. Вам тут будуть писати все, що завгодно (ключова мантра Порадниці ’вам ніхто нічого не винен’), але є люди, для яких родинні зв´язки важливі і на цій цінності тримається виживання суспільства.
Однак вона підліток, можливо, навіть у депресії, тому це може бути одна з причин, чому так. Це, звісно, не звільняє її від участі в сімейному житті, але тим не менш може багато що пояснити...
Неместная Я• 02 сентября в 12:03
Ответ дляТатьяна -befd
Чому? Я їх тітка, я робила все для них, гарні подарунки, проводила час разом, я їх люблю як рідних дітей, і відносилась як до рідних. І вони так само, чому не можна написати повідомлення -привітання з днем народження. Виходить вже не рідні люди, якщо тяжко привітати, чи вона вже не хоче спілкуватися
забейте. в 17 такие инфантильные они, время придет, повзрослеет и будет поздравлять. У меня аналогичная ситуация, племяшка-крестница только после 19 лет своих начала меня поздравлять сама с ДР. Младшие через раз-два, если вспомнят. Не копите обиду, и так хватает негатива.
Леплю из пластилина• 02 сентября в 12:52
Ответ дляТатьяна -befd
Тому що ми рідні люди, і хотілося би продовжувати підтримувати відео
Ви як моя двоюрідна сестра яка сидить в Польщі ,навязчива і пре як бульдозер зі своїм ’рідня’. Реально задовбала така прилипчивість. Ви від 17 річної хочете нереального. У неї зараз явно в круг інтересів не входить родатися.
Леплю из пластилина• 02 сентября в 12:53
Ответ дляТатьяна -befd
Так , їх мама, дружина мого брата могла б і нагадати, але це їй не треба. Вже зараз не в пріоритеті
Ви троляка.
ДолькиКабана• 02 сентября в 13:00
Вырасти не только физически, но и ментально, тогда не будет никаких обид на племянницу
falcon• 02 сентября в 13:05
Оті, хто пише, що потрібно вітати, бути чемною. Скажіть, навіщо? Справжня близькість це коли ти подзвониш людині через 20 років і вона буде рада тебе чути в незалежності від того вітав ти чи не вітав з днем народження. А оці пусті поздоровлення в вайбер не несуть за собою нічого
Квітка Миру• 02 сентября в 13:16
Ответ дляГороховаЯ
Молодежь не любит общение по телефону
Не только я тоже не люблю зонки, 48, если что))
Сейчас достаточно классных стикеров и какая разница языком говорить или написать.
Коко На Страже• 02 сентября в 13:25
Ответ длявідчайдушна_домогосподарка

Це у вас захисна реакція.
Коко На Страже• 02 сентября в 13:31
Ответ дляfalcon
Ви все вивернули навпаки. Поздоровлення у вайбер - це означає, що людина про вас не забула, виділила час, щоб привітати. А через 20 років - то жила-жила своїм життям, про людину давно забула і на фіг послала, а потім стукнуло щось у голову і дзвонить від нудьги.
falcon• 02 сентября в 13:44
Ответ дляКоко На Страже
Про вайбер - ну нічого це не означає. Це може буте оте нав´язане - так прийнято. І зовсім не говорити про те, що людина про вас думає.
Так, кожен перш за все живе своє життя. У мене є подруга, з якою я спілкуюсь раз на п´ять років. Подруга з перших класів школи. Її сім´я з Херсона, а вона давно живе в іншому місті. І так, я писала і питала про її рідних, чи все з ними ок. Тому що знаю їх особисто. І це не залежить від того, скільки ми спілкуємось, і чи вітаємо одна одну з ДН. Якщо вона звернеться до мене за допомогою, я допоможу.
Мене кожен рік в ФБ вітають багато людей, але всі вони роблять це більше для галочки, в не тому, що щиро переживать за мене, чи думають про мене
Коко На Страже• 02 сентября в 13:48
Ответ дляfalcon
У кожного своє мірило близькості і щирості. В мене теж є така подруга, вчилися разом в універі, не бачились 25 років, але коли почалася війна, вона перша зателефонувала і запропонувала прихисток. Її завжди вітаю з Днем народження, бо ми дуже добре дружили під час навчання.
МинерАлочка• 02 сентября в 13:48
Ответ дляPrervana
У вас хоть семейного чата нет, куда вы фоточки своих карапузов выкладываете и ждете лайков от всех участников?
Розкажіть, будь ласка, про кота. Того, який лікується.
Спіймала вас в цій темі, тому терпіть (закреслено) перепрошую.
falcon• 02 сентября в 13:50
Ответ дляКоко На Страже
Ну так і нав´язуйте іншим своє бачення ´як потрібно робити´.
Мене взагалі підбішує оте - подзвони, бо так прийнято.
Тільки батькам своїм та чоловіка дзвоню через не хочу. Всім іншим ні