Татьяна -befd• 02 сентября в 00:28

Як не ображатися на племінницю?

Маю племінницю 17 років, я її хрещена. Завжди були гарні відносини, я дарувала гарні подарунки та завжди допомагала.
Зараз живемо в різних країнах. У мене двоє дітей і останній рік вона не вітає моїх дітей з днем народження, притому що я вітаю та шлю подарунок, вона навіть не написала моїм дітям короткого привітання. Мені дуже образливо і сумно, як вийти із ситуації і не ображатися. Вона не чужа людина, коли я може просто забути. Як бути вище цієї ситуації і не тримати образу?
Бабулька• 02 сентября в 13:54
А вас вітає?
Коко На Страже• 02 сентября в 13:54
Ответ дляfalcon
Ну так і нав´язуйте іншим своє бачення ´як потрібно робити´.
Мене взагалі підбішує оте - подзвони, бо так прийнято.
Тільки батькам своїм та чоловіка дзвоню через не хочу. Всім іншим ні
Я усім пишу, а не дзвоню.
Бабулька• 02 сентября в 13:57
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви занадто багато хочете від 17 річної дитини
Ну реально
Ні,я в 10 років вже самостійно купувала подарунки своїй племінниці ,яка тільки народилась
В про 17 років то взагалі промовчу...
Бабулька• 02 сентября в 13:58
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо їй це?
Мені б і в голову не прийшло вимагати цього від племінників чи похресників
Дивно навіщо це їй
сладкий_ноябрь• 02 сентября в 14:50
Ответ дляБабулька
В про 17 років то взагалі промовчу...
А я ніколи цього не робила, бо не мала потреби такої.
В кожного вони різні.
автор Татьяна -befd • 02 сентября в 16:15
Ответ дляВсе будет, но потом
Умерьте чувство собственной важности. Прям, не поздравили детей с днем рождения… Далеко не все шлют поздравления двоюродной родне, зачем?
Тому що ми були близькі, як родина. Я відносилась до неї як до власної дитини
ЛисаЛилу• 02 сентября в 16:21
Моїй доньці 17 років. Теж маємо багато родичів зі сторони її батька- брати/сестри тощо.
то я їй просто нагадую, щоб написала/позвонила.
не тому що вона не хоче спілкуватися, а бо багато усього - школа, підготовка, тренування, її вихованці, вона ще працює, може просто забути.
Жена аллигатора• 02 сентября в 16:29
Скажу свою непопулярну думку: значення Дня народження дуже перебільшується. Я вважаю що родичі не мають обовʼязково знати і памʼятати дати ДН, ну окрім бабусь-дідусів/батьків/дітей і рідних братів/сестер. Мені приємно якщо хтось згадає і привітає, але це зовсім не обовʼязково і я не ображусь якщо привітання не буде. У вашої племінниці в такому віці насичене життя, напевно навчання-друзі-розваги, навряд чи вона тримає в голові дати народження ваших дітей.
відчайдушна_домогосподарка• 02 сентября в 16:51
Ответ дляКоко На Страже
Це у вас захисна реакція.
Від кого і від чого? Це виключно ваше бачення.
Ні, це називається дорослішанням
Плюс, релігійні переконання. Дуже багато чого переосмислила.
Абсолютно усі свята - це повне безглуздя, нав´язане або політичними силами, або релігійними лжевченнями! А крім цього, ще маркетингом. Просто задумайтесь, які прибутки мають бізнеси на любителях святкувань
Коко На Страже• 02 сентября в 17:36
Ответ длявідчайдушна_домогосподарка
Ні, це називається дорослішанням
Ви свідок Іегови? Це у них заперечують усі мирські свята і не святкують ДН навіть дітям. Ростуть діти,як у вакуумі.
дожену і ощасливлю• 02 сентября в 17:57
я думаю більшість підлітків такі. У мене донька 18р, вона до таких речей ставиться пофігістично
Дикая Роза• 02 сентября в 18:10
Ответ дляТатьяна -befd
Ну и что ? Сама придумала, сама обиделась.
Prervana• 02 сентября в 19:11
Ответ дляМинерАлочка
Розкажіть, будь ласка, про кота. Того, який лікується.
Спіймала вас в цій темі, тому терпіть (закреслено) перепрошую.
Кот уже скачет как конь😆
Я немножко гомеопатии Хеелевской в виде Траумеля и Целя в него влила. И кот резко начал чиниться. Из клетки уже выпустила, но не пускаю на второй этаж и на улицу.
Сегодня я не я• 02 сентября в 19:17
У неї такий вік. Мої доньки приблизно такого віку. То я сама їм нагадую, що сьогодні День народження бабусі, діда і т.д. Вони просто забувають)
МинерАлочка• 02 сентября в 20:10
Ответ дляPrervana
Кот уже скачет как конь😆
Дякую, що відгукнулись. Ви не відповідали в тій темі - і я вже хвилювалася.
Нехай скаче, хороший хутрясик. Кітокінь. Тигидиць-тигидиць, мерехтіння сідниць.
Цьомкаю його подумки.
Деловитая• 02 сентября в 21:24
Ну вы автор странная....У моего мужа в семье много родственников. Пока были детьми - по инициативе взрослых все дружили. Когда все двоюродные и троюродные повыростали-отношения почти у всех сошли на нет. И это нормально. Им друг с другом не интересно. И они не хотят изображать ’семью’.
Начальник Анонимов• 02 сентября в 22:13
Автор, вы серьезно? Я тут недавно в шоке была, что племяшка поздравила с ДР моего сына))) в таком возрасте они этим не заморачиваются и не помнят дат, а уж обижаться из-за чепухи - вообще бред какой-то
Подтяжка• 03 сентября в 10:27
Ответ дляКоко На Страже
Так мені теж нахрін оті поздоровлення, бо вони з її семи років на ДН мене не кличуть, мою дитину не вітають.
Є якісь елементарні норми поведінки.
Якщо всі на всіх будуть чхати, як тоді спілкуватися?
Це не норми поведінки, це бажання, або його відсутність.Щасливі люди не думають про норми, про правила, про думку інших. Вони живуть своє щасливе життя в оточенні лише тих, хто їм подобається і хто для них важливий. Ви не увійшли в коло їх близьких людей (а хотіли би), тому навішали на них ярликів. Вони не є поганими/нечемними, невихованими, вони просто не обрали вас.

Для чого вам спілкуватися з тими, хто з вами спілкуватися не бажає?
18 мнеУЖЕ• 03 сентября в 14:26
Ответ дляТатьяна -befd
Чому? Я їх тітка, я робила все для них, гарні подарунки, проводила час разом, я їх люблю як рідних дітей, і відносилась як до рідних. І вони так само, чому не можна написати повідомлення -привітання з днем народження. Виходить вже не рідні люди, якщо тяжко привітати, чи вона вже не хоче спілкуватися
Так она же не крёстная ваших детей, в отличие от Вас. У них наверное большая разница в возрасте, поэтому ей сейчас неинтересны ’малявки’?
автор Татьяна -befd • 03 сентября в 19:05
Ответ дляПодтяжка

Згодна з вами на 100%. Але як я можу викреслити їх із свого життя, вони рідні для мене люди
автор Татьяна -befd • 03 сентября в 19:07
Ответ дляТектологиня 80lv
А чого всі на автора налетіли? Все правильно вона говорить
Це її рідна племінниця, могла б і привітати ваших дітей через вас, вони ж їй родичі.
Але я так розумію там жінка вашого брата невихована коза, яким всім керує.
А брат ваш вітає племінників?
Дякую за підтримку, так брат дзвонить і вітає
автор Татьяна -befd • 03 сентября в 19:09
Ответ дляХуАнита
Несколько лет забудьте про ее день рождение.
Вообще
От не хочу опускатися до її рівня, не знаю
автор Татьяна -befd • 03 сентября в 19:11
Ответ дляПушкининиана
Я тупо не знаю и не помню кто когда родился, если в вайбере не отмечено то и не поздравлю. Хотя и это не всегда помогает. Тут помню, тут не помню. Мои родные привыкли и не обижаются.
А если Вы действительно любите свою племянницу и ждете ее поздравлений, то намекните накануне (или за месяц - для подарков) и все будут счастливы. Я лично была бы очень благодарны, если бы мне кто-то напоминал.
Про подарунки нема мови, мова хоча би про повід, не кажучи вже про дзвінок раз на рік
автор Татьяна -befd • 03 сентября в 19:14
Ответ дляЗ царем в голові
Я теж не вітаю дітей сестри .
Бо у неї їх аж 4 стало за останні 4 роки , я просто не можу запамʼятати + занадто мало часу щоб звикнути що там ще 4 дні народження . І найголовніше я їх ніколи не бачила !!!. Це діти її і її чоловіка , я до них не маю нічого .
А я вітаю племінників своїх і переживаю за них як за власних дітей
автор Татьяна -befd • 03 сентября в 19:15
Ответ дляВилосипедниця
Ох б.я, мне б ваши проблемы, автор. По теме у меня точно такая ситуация и я вообще не парюсь.
Я теж хочу не паритись, тому і написала, щоб трохи охолодили мене
автор Татьяна -befd • 03 сентября в 19:19
Ответ дляЗастряла
Моя сестра и крестная моей дочери до 10 лет дочери про нее не вспоминала. Потом пошло теснее, но не так, чтобы ах. Шесть лет в Польше как- то всколыхнули ее родственные чувства- но она там, мы тут. И недавно в разговоре она сказала- вы ее себе рожали, не мне. я пошла вам навстречу и ее крестила, как вы и хотели, но это ваш ребенок и не надо мне что- то там навязывать.
У автора отношения вообще дальние- дальние. может,эта девочка через 10 лет и поймет что, но, скорее всего, возрастная пропасть не даст особых отношений. Максимум картинка в вайбере, и я ее понимаю
Мені не треба щоб вона їм дзвонила, мені треба хоча би повідомлення
автор Татьяна -befd • 03 сентября в 19:20
Ответ дляПодтяжка
Правила счастливого человека звучат так:1.Делай то, что хочется. 2.Не делай того, чего делать не хочется.

Не поздравляет, потому что не хочет.И никакие здравые родители заставлять ее это делать не будут.

Автор, почему вы решили, что вам кто-то что-то должен? Большинство людей не поддерживают тесных дружеских отношений с двоюродными братьями/сестрами.Еще и с разницей в возрасте в 10 лет. Вы чего?Как показывает жизнь, самые близкие люди это не кровные родственники.
Я не прошу щоб вона їм телефонувала, тому що вони ще малі. Хоча мені повідомлення написала
автор Татьяна -befd • 03 сентября в 19:22
Ответ дляПодтяжка
Кому і для чого треба бути чемною?для вас?

Потрібно бути щасливою і робити те, що хочеться.
Життя мінливе, інколи потребуєш допомогу від того, з ким не був чемним. Тому я вважаю, що повідомлення різ в рік не дуже б її зробило нещасною
З царем в голові• 04 сентября в 08:58
Ответ дляТатьяна -befd
Я теж вітаю , але інколи забуваю .. або з запізненням
Коко На Страже• 04 сентября в 14:52
Ответ дляПодтяжка

Мене кликали бути хресною їхній дитині. То хто у чиє коло хоче увійти? Мені це теж зайвий обов´язок.