миссДавеча• 02 сентября 2025
6 клас, 2 зміна, 7-8 уроків щодня. Як у вас?
Дитина в розпачі і я теж.
Уроки з 12 до 19.
Невже 20 років тому було так багато уроків у нас?
Мені 34 ,я вчилася у київській загальноосвітній школі. Маю щоденник за 7 клас свій, там 1 день 7 уроків, бо факультатив з валеології, 2 дні 6 уроків і у п´ятницю 5 уроків.
Уроки з 12 до 19.
миссДавеча
• 02 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ви зберігаєте щоденники?
Не уявляю де можна стільки спогадів хранить
Ні))) на дачі на горищі випадково знайшли)))
Чорнобаївка• 02 сентября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Я 1978 года рождения, тоже в Киеве училась. У нас было меньше по 6 уроков, но была шестидневка мы в субботу тоже учились.
я 79, но дочь в лицее тоже в субботу училась. По 6 уроков, иногда ставили дополнительные
Туся муся• 02 сентября 2025
5 клас, 7 уроків, з 8.00 до 14.45, але тиждень через тиждень онлайн/офлайн
Шаманю второпях• 02 сентября 2025
Ответ дляУпругая попка
8 клас 3 дні по 8, закінчують в 16:30. Майже як робочий день дорослого.
А на домашні завдання скільки йде часу ? Донька зараз в 8 класі ,минулого року робила д.з і чотири ,і п´ять годин ,ну що робити ,така вона повільна ,і виходить 12 годин на навчання.
З дитинства привчають працювати по 12 + годин
Снежнакомка• 02 сентября 2025
Так, зараз більше стало уроків у дітей. У мене в 6ому класі було по 6 уроків. В 7ому додався один день, коли 7 уроків (не знаю нашо я це пам’ятаю
). І це був клас із посиленими математикою та англійською - англійську я, по суті, вивчила саме в школі без жодних репетиторів. Тобто ми не били байдики. А зараз дивлюся на кількість уроків у своєї дитини та й у чужих, і шкода їх. Вже мовчу про якість викладання іноземної мови в школі...
САМ_ТАКОЙ• 02 сентября 2025
Это от школы зависит. Я училась в разных, в одной в старших классах было по 7-8 уроков каждый день, в другой раз в неделю 7, в остальные дни 6.
миссДавеча
• 02 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
У нас перерви по 5 хв.
Що можна встигнути? Навіть в туалет не сходить. Мовчу поїсти між перебіжками в класи.
Як до 18-19 год уроки, то ніякого спорту дітям
Так, у нас заняття страждають улюблені (((
миссДавеча
• 02 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Це не кайф, якщо не все місто вчиться в дві зміни. Бо тоді діти, які займаються в гуртках і секціях просто не попадають на них - бо розклад просто не передбачає 2 зміни. Якщо що, до мова йде про Миколаїв, частина школ цього року 2 зміни і діти з батьками в розпачі, бо пропадають гуртки і тренування.
Автор, шукайте за своєю програмою (НУШ чи Крила, чи Інтелект) навантаження, яке офійційно затверджено. Якщо воно перевищено - то перший офіційний запит до школи. Другий запит - відділ освіти Вашого міста.
В мене дитина в 3 класі, є по 6 уроків. Знайшла навантаження- на жаль, школа взяла по максимуму можливому
Дякую,гляну
Бесбардак• 02 сентября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Чернігів? Я думаю нас скоро переведуть на дистанційку, тривоги цілими днями. Це не навчання, це жах.
Донька у 8 класі. У них 2 уроки онлайн з 10 до 12, потім йде до школи і з 12.30 до 17 ще 5 уроків. Жахливий розклад, довелося відмовитися від гуртків.
Чернігів((
Бесбардак• 02 сентября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Я вже цікавилася мудрангеликами, але ж ціна 😞
сказочное_Бали• 02 сентября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Я колись ходила і в суботу до школи, було по 6 уроків, в суботу 5.
Моя дочка теж в 6 класі і теж 2 зміна. Але в нас уроки з 14.00 до 19.00, кожен день по 6 уроків. І в додачу у вівторок зранку один урок онлайн
4 года так сын учился, ужас, просто. Сейчас 8 класс. С этого года 1ая смена наконец-то, но не тут-то было.. тревога , и опять не дают жить эти твари
Дюагональ• 02 сентября 2025
Ребенок в 6 но в дист.школе. Тоже 7 уроков. В старой школе знаю тоже по 7. Восемь то занадто, конечно.
А во вторую смену вообще кошмар. Зимой по ночи ходить.
миссДавеча
• 02 сентября 2025
Ответ дляДюагональ
Усі 7 онлайн чи є якісь на самоопрацювання?
Дюагональ• 02 сентября 2025
Ответ длямиссДавеча
Я писала к тому, что в дистанционной школе в 6 классе тоже 7 уроков по расписанию.
Тумба-юмба• 02 сентября 2025
Ответ дляА вот недавно
І більше нічого не встигаєш...
Чому? Англійська репетитор перед школою о 10.30, басейн на 19.30 через дорогу..
А вот недавно• 02 сентября 2025
Ответ дляТумба-юмба
Домашніх завдань нема?
миссДавеча
• 02 сентября 2025
Ответ дляДюагональ
Я зрозуміла, то я для себе цікавлюся,бо є думки переводити онлайн
миссДавеча
• 02 сентября 2025
Ответ дляТумба-юмба
У нас в минулому році було дуже багато домашки,а в цьому і не уявляю
Дюагональ• 02 сентября 2025
Ответ длямиссДавеча
Просто есть же онлайн школы, а есть дистанционные. Где онлайн, сидят на уроках, а дист. самостоятельно с консультациями, либо вообще экстернат.
Тумба-юмба• 02 сентября 2025
Ответ длямиссДавеча
Незнаю встигали основні предмети за годину -дві зробити перед або після школи.