НаливайКа• 02 сентября в 11:32
Фен Dyson. У кого є, поділіться вдігуком чи якось по іншому вплинув він на волос
Хочу поспостерігати яка ціна буде на Чорну п´ятницю або до Нового року. Хочу або фен, або утюжок, який розгладжує волосся повітрям.
Дівчата, у кого є Dyson? Ви задоволені?
Сегодня сержусь• 02 сентября в 11:35
Сушить удобнее, насадки для приглаживания вообще топ. Хуже волосы точно не стали.
Танго утрьох• 02 сентября в 11:37
Я спостерігала минулого року,не було суттєвого зниження ціни,хіба подарунки пропонували -сумку або щітку.Ну це я у байєрів дивилась. Але нещодавно вийшов новий стацлер,може буде розпродаж на старі моделі.У мене айрстрейт-задоволена
НаливайКа
• 02 сентября в 11:37
Ответ дляСегодня сержусь
А воно типу пухнастість згладжує, чи типу як утюжок працює?
Квітка папороті• 02 сентября в 11:38
У меня фен и утюжок. Волосы пористые и тонкие. Утюжок убирает объем, выглядит как три волосины после дождя. Фен, просто мощный фен. За свои деньги никогда бы не купила.
Ангелок з ріжками• 02 сентября в 11:41
Никакого ощутимого эффекта нет. У фена есть плюс - насадки, мощность и лёгкость, удобство. Все. Фен как фен. Эффекта утюжка у фена нет и близко, даже при разглаживающих насадках.
Stepa_nida• 02 сентября в 12:18
Ну що можу сказати, дайсон як іграшка, дуже приємна штука. Якщо питання в саме бюджеті, то варто обрати щось інше з такими ж характеристиками. Якщо ні, то чому б не порадувати себе.
В мене фен nural версії. Порівняно з тим же бебіліс, легший в руці і можна краще контролювати потужність (бо в бебіліс карузо в мене на найменшій швидкості моє тонке волосся просто розлітається). Ну і nural версія має прикольні плюшки (датчик, котрий зчитує температуру у шкіри голови і знижує температуру, запамʼятовування режиму для різних насадок).
Стайлер в мене теж є, часто беру в поїздки, обожнюю насадку типу масажної щітки, в мене пряме волосся, мені цієї насадки достатньо, щоб воно виглядало дисциплінованим.
Сегодня сержусь• 02 сентября в 12:18
Ответ дляНаливайКа
Просто убирает пушистость
Наизнанку• 02 сентября в 12:28
А накрутка локонов? Которая затягивает прядь - неужели никто не накручивает?
Конотопська відьма• 02 сентября в 12:58
В мене аірстрейт. Дуже подобається . Сушу і випрямляю одночасно . Економить час . І укладка подобається
КонхфЭдкаТузик• 02 сентября в 13:00
Ответ дляКонотопська відьма
скільки уже користуєтесь? волосся гірше не стало?
Конотопська відьма• 02 сентября в 13:02
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ні , не стало . Майже рік
НаливайКа
• 02 сентября в 15:23
Ответ дляКонотопська відьма
Він найбільше цікавить. Я вже два роки як не користуюсь утюжками, але волосся навіть на браш не так виглядає як після утюжка... от і думаю, чи сильно воно буде висушувати волосся гарячим повітрям...
Конотопська відьма• 02 сентября в 23:21
Ответ дляНаливайКа
Там 3 варіанта температури- я на середній завжди 110.
З волоссям все ок , термозахист наношу також завжди , як і до Дайсона