Мона_Лиса• 02 сентября 2025
Я патронатний вихователь, запитуйте.
Мона_Лиса
• 02 сентября 2025
Ответ дляДую на вітер
Чоловік помічник ? Чи є вікове обмеження для таких ’робіт ’ ?
Чоловік помічник, вікових обмежень немає законодавчо не встановлено.
Мона_Лиса
• 02 сентября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
і багато було у вас дітей?
морально не важко?
Писала вище, перший випадок, тільки одна дитина наразі. Не важко, хоча роботи багато, і педагогічна запущеність, і проблеми по здоров´ю.
Мона_Лиса
• 02 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Виплати ви та помічник вчасно отримуєте?
Ще нічого не отримували, з виплатами, судячи з форумів ПВ, проблеми, але з липня ними займатиметься пенсійний фонд, то є надія на краще.
Мона Лиза• 02 сентября 2025
Ответ дляМона_Лиса
Ну ви б попрацювали хоч рік-два, набралися досвіду, а тоді вже цікаво буде відповіді послухати.
Мона_Лиса
• 03 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Все одно питання виплат у кожному регіоні вирішується по різному, зараз усі мають рівний досвід співпраці із пенсійним фондом з нами. Я багато спілкувалася з колегами, так що володію інфою не лише зі свого досвіду.
Мона_Лиса
• 22 сентября 2025
Ответ дляMinny
Коли оформлювали патронатну родину у чоловіка була оформлена відстрочка? Чи оновлював дані? Чи були по ньому запитання взагалі?
У мого чоловіка відстрочка була і створення патронатної родини.
Мона_Лиса
• 22 сентября 2025
Ответ дляMinny
Взагалі за нормативною базою відстрочку має патронатний вихователь, під патронатом якого дитина зі статусом, тобто сирота чи дитина, позбавлена батьківського піклування.