МаксХмара• 02 сентября 2025
Забирати дитину зі сховища, чи є шанс, що
ще будуть уроки сьогодні? Дитину шкода, але й везти її вулицями під загрозою шахедів, якось не дуже....
Крайня невістка• 02 сентября 2025
Ой, а я вышла из дома и как бахнуло, шахед полетел, руки до сих пор дрожат и трясет. Думаю, скоро уже отбой будет, сколько ж можно
Сусідка зверху• 02 сентября 2025
У нас в сховищі уроки йдуть. Забирати не буду, сама сиджу в укритті на роботі.
МаксХмара
• 02 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Не поспішайте. Їм там нормально гуртом.
Немає чим дихати.
ТАЗератти• 02 сентября 2025
Ответ дляКрайня невістка
Збили шахеда?
МаксХмара
• 02 сентября 2025
Ответ дляСусідка зверху
В нас там немає такої можливості.
МастерЮля• 02 сентября 2025
Ви така цікава. В класного керівника запитуйте. В нас, якщо реальна загроза, не відпускають взагалі, а там по ситуації - або уроки, або додому
Миллениалка• 02 сентября 2025
Спеціально зробили атаку шахедів вдень 😟
тільки почалося навчання
Кров з молоком• 02 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Не поспішайте. Їм там нормально гуртом.
Ага.нормально. Без воздуха. Толпой по 10 на лавке. Нормально им. Встречайте вирусняки. Научились
Глаза_в_3_карата• 02 сентября 2025
Ответ дляКров з молоком
Вірусняки і так кожен вересень.
Кров з молоком• 02 сентября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вірусняки і так кожен вересень.
А сейчас плюс ковид. Нет воздуха, это не норм
Сусідка зверху• 02 сентября 2025
Ответ дляКров з молоком
Це вже від директора залежить, у нас стоять парти, висить дошка, є приточна вентиляція. Якщо не красти, то можна все добре зробити
Кров з молоком• 02 сентября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Парты для 400 учеников? Это где столько помещается ? Сколько человек на первой смене ?
Сусідка зверху• 02 сентября 2025
Ответ дляКров з молоком
Одна зміна. У нас кожен клас в окремому кабінеті. Також внизу обладнаний туалет. Київ, Дніпровський район.
ЯниЯ• 02 сентября 2025
Вот у нас запретили теперь забирать детей без уважительной причины со школы. Это сегодняшняя инфа от школы. Уроки идут, а половины детей нет в школе, забрали в тревогу. Вот и как быть?? Укрытие это ужас, галдеж, места мало. Уроки там - не представляю как?
Кров з молоком• 02 сентября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Для всех классов кабинеты в подвалах? Это подземная школа?
Как туда могут все поместится, если школа несколько этажей на всех, а подвал один этаж и не может занять всю площадь, там ещё коммуникаций полно
Сусідка зверху• 02 сентября 2025
Ответ дляКров з молоком
У нас така будівля. Школа не підземна, стара будівля 57 року. Але є великий підвал, який просто відремонтували і провели приточку. Тобто, капітальний ремонт там навіть не робили. Просто привели в порядок стіни і стелю, поставили вентиляцію, поміняли двері і зробили гарний сучасний туалет.
От наприклад, в садочку напроти мого будинку укриття роблять з нуля - важка техніка, купа робітників. Копали ескаваторами, заливали бетоном. Бо там був класичний малесенький підвал з трубами.