Крайня невістка• 02 сентября 2025
Порадьте чоловічу електробритву
Дівчата, хочу купити татові на ДН електробритву. Не дуже дорогу, без наворотів. Головне, щоб гладенько брила. (Тато вічно ниє,які дорогі і неякісні насадки на станок) Поділіться, у кого чоловіки чи родичі таким бриються. Наперед дякую
Сапай вазони• 02 сентября 2025
Купила на Аліку, там можливе як сухе, так і вологе гоління. Чоловік задоволений.
Але спочатку трохи було подразнення на обличчі, поки шкіра звикла.
Бабка_в_кедах• 02 сентября 2025
Купила очень базовую Сяоми мужу дэлет 5 назад .
До сих пор работает, как часы.
Только лезвие меняли.
До сих пор работает, как часы.
Только лезвие меняли.
Там все розмивчато• 02 сентября 2025
Попа как у Кардашьян• 02 сентября 2025
Филипсы у всех: отец, муж, брат.
Модели уже старые, поэтому не подскажу именно по моделям, им уже лет 15