Наизнанку• 02 сентября в 20:00
Мою маму розвели на 100 тис, що робити?
Якщо коротко: мама хотіла оновити карту в моно і звернулась в їх чат в онлайн підтримку в телеграмі. Їй передзвонили, сказали покроково, як збільшити кредитний ліміт до 100 тисяч і надіслали номер картки, куди треба «перенаправити» кредитний ліміт. Звісно, що по факту вона шахраям відправила 100 грошей з кредитки. Заяву подала до поліції, але самі розуміємо, що шансів там ніяких.
Що ще можна зробити? Дуже не хочеться виплачувати ((((
Летчица• 02 сентября в 20:14
Скільки мамі років? Відчуття, шо тема просто склепалась поговорити, бо не дуже клеїться з логікою то все.
Пишу з калідору• 02 сентября в 20:14
Как она нашла этот чат бот?
С приложения моно зашла или как?
Щастя-здоровля• 02 сентября в 20:15
Ответ дляНічна ненажера
Автор вийшла з чату...розходимося...
Погано мабуть продумала історію
Наизнанку
• 02 сентября в 20:18
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Оновити карту і відкрити кредит з переказом грошей то якось неклеїться...лєвий чат змогла найти, а в додатку перевипустити карту незмола...
Ви або троль або хтось десь бреше
Шахрай з чату подзвонив їй і розказав, що вона має натиснути в застосунку, щоб підвищити ліміт? А коли вже на карті в неї зʼявились кредитні кошти, то просто дав свою картку (типу це її нова перевипушена) і попросив перевести
Наизнанку
• 02 сентября в 20:18
Ответ дляНічна ненажера
Вибачте, а Моно так просто роздає 100-тисячні кредити? Судячи з усього-пенсіонерці? І так просто без узгодження проводить 100-тисячні перекази?
Виходить, що так.
Мальчун-задирун• 02 сентября в 20:19
Вот так просто по 100т кредитный лимит дают?)) Нуну. У меня оф работа, нормальная кредитная история и то, максимум 20т
Наизнанку
• 02 сентября в 20:19
Ответ дляРуда ліса
Така ситуація була у чоловіка співробітниці. Теж на 100 тисяч
І що???? Може є якісь дієві поради?
Наизнанку
• 02 сентября в 20:19
Ответ дляРуда ліса
Вони кажуть,що стара картка вже не діє і на нову потрібно перевести
Так, саме так. Дають начебто дані нової карти з номером і cvv
Наизнанку
• 02 сентября в 20:20
Ответ дляМавка
Виникло єдине питання Навіщо вашій мамі був такий великий кредитний ліміт? Мої батьки всі ті кредитні ліміти обходять сотою дорогою бо вважають що то щось страшне влазити в кредити, ну може це мої такі далекі, але от чесно не розумію навіщо оформлювати такі великі кредитні ліміти.
Це попросив зробити шахрай!
Психологічка• 02 сентября в 20:20
Ответ дляЩастя-здоровля
Я працююча офіційно, з нормальним таким доходом і то мені моно кредитний ліміт пропонує тільки 35000
я зрозуміла, це шахраї таке пропонують..а не моно
Наизнанку
• 02 сентября в 20:20
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Щось не клеїться історія. Якщо переводити кошти з кредитного ліміту на картку, там чимала комісія. Зі 100 тис вона буде просто величезна.
Ну бо були на карті ще власні кошти, крім кредитних
Наизнанку
• 02 сентября в 20:20
Ответ дляМяо мой мяо
Ждите. У вас есть регистрационный номер обращения?
Так
Зараз все скажу• 02 сентября в 20:20
Ответ дляЛетчица
Тут всі такі теми, боти і тролі заполонили весь простір, можна взагалі нічого серйозно не сприймати, будь-яка тема - це розважальний контент, і не більше
Пез Году Неделя• 02 сентября в 20:21
Ответ дляНічна ненажера
Я ФОП з оборотом через Моно 5 млн, в мене 90 тис
Я фоп не в Моно і оборот менший і кредит в Моно у мене був 350 тис. Зменшила.
ДелайКак_Я• 02 сентября в 20:21
Самый главный начальный вопрос: где она нашла этот мошеннический чат?
Наизнанку
• 02 сентября в 20:21
Ответ дляНе любовница
а де був той чат? в програмі чи на сайті? як вона на нього зайшла
У пошуку телеграм, де і основний чат. Виглядав ідентично
ДелайКак_Я• 02 сентября в 20:22
Ответ дляНаизнанку
Понятно( Лучше б она перешла в чат из приложения моно...
Як ухурделю• 02 сентября в 20:22
Ну так номер карты куда отправили есть. Время увеличения лимита, звонок, переписка. Не кажется таким уж недоказуемым дело.
Сейчас же типа все переводы на личные карты прям мониторят, что люди боятся бу трусы продавать, а тут 100 тыщ.
Ворожу на каві• 02 сентября в 20:22
Ответ дляЩастя-здоровля
А я безработная и у меня 200к кредитный лимит 🤷♀️ при чем я его не просила,они сами повышают
Не любовница• 02 сентября в 20:22
Ответ дляНаизнанку
а що ж там виглядати. аватар одинаковий? вона просто шукала в телеграмі, а не зі свого списку використала?
Моль Моллівна• 02 сентября в 20:22
Ответ дляingaryta
опять шоколадо мертветчуковские троли петросянские темки клепают?шо не зашла тема о бедгороде?
Кому ти вср@лася зі своїм бєдгородом.
Наизнанку
• 02 сентября в 20:24
Ответ дляНе любовница
Так, саме так. Відповідали наче представники банку. «обробили» по повній
Не заздріть тьоті• 02 сентября в 20:24
Ответ дляНаизнанку
Уже, попросили надіслати витяг із заяви в поліцію. І все(
Нічого Вам не повернуть, нажаль... Була особисто в такій ситуації, два роки оббивала пороги банку, поліції, прокуратури. По факту вирок: гроші переказали добровільно, складу злочину немає, доказової бази немає, немає із чим іти в суд. Питання було в розмірі 1000 $ і я, дурочка в декреті. Було скрутно, але повернула банку цей борг, бо могли довести до суду і накласти арешт на квартиру. Єдине що- банк списав мені відсотки, які набігли за 2 роки, бо я нічого не платила , вірила, що правосуддя допоможе
Мяо мой мяо• 02 сентября в 20:24
Ответ дляНаизнанку
Так
Они должны в течение времени ответить. Потом напишете, если нет результата, расскажу, что делать. Как раз работаю в карточном подразделении банка
Мяо мой мяо• 02 сентября в 20:25
Ответ дляЩастя-здоровля
Погано мабуть продумала історію
А чем эта история фантастическая? Расскажите. Я работаю в карточках в банке 22 года и я каких только идиотов не видела, да простят меня автор и ее мама
Пез Году Неделя• 02 сентября в 20:28
Ответ длячаревна
Не чешите автор по ушам, моно прекрасно себя подстраховывают от подобного
Я теж думаю, що банк заблокує такиц переказ. Підняли ліміт і одразу перевели 100 тис. Це підозріла операція. І ще у багатьох треба руками включати переказ кредитних коштів фізособам.