Наизнанку• 02 сентября 2025
Мою маму розвели на 100 тис, що робити?
Якщо коротко: мама хотіла оновити карту в моно і звернулась в їх чат в онлайн підтримку в телеграмі. Їй передзвонили, сказали покроково, як збільшити кредитний ліміт до 100 тисяч і надіслали номер картки, куди треба «перенаправити» кредитний ліміт. Звісно, що по факту вона шахраям відправила 100 грошей з кредитки. Заяву подала до поліції, але самі розуміємо, що шансів там ніяких.
Що ще можна зробити? Дуже не хочеться виплачувати ((((
Наизнанку
• 02 сентября 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
В официальный чат Моно? Офигеть
Це була повна копія офіційного чату моно
Наизнанку
• 02 сентября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Пишите заявление в моно
Уже, попросили надіслати витяг із заяви в поліцію. І все(
мистерЛяпсус• 02 сентября 2025
Навряд чи. Кіберполіція, яка має займатися такими справами взагалі нічого не робить
Я матуся, мені можно• 02 сентября 2025
Оновити карту і відкрити кредит з переказом грошей то якось неклеїться...лєвий чат змогла найти, а в додатку перевипустити карту незмола...
Ви або троль або хтось десь бреше
Нічна ненажера• 02 сентября 2025
Вибачте, а Моно так просто роздає 100-тисячні кредити? Судячи з усього-пенсіонерці? І так просто без узгодження проводить 100-тисячні перекази?
Руда ліса• 02 сентября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ви або троль або хтось десь бреше
Така ситуація була у чоловіка співробітниці. Теж на 100 тисяч
Сама купляю квіти• 02 сентября 2025
А як пов´язаний перевипуск картки і збільшення кредитного ліміту, тим паче переказ грошей на сторонню картку? Так можна будь-який переказ обіграти потім шахрайською схемою) Якщо у вашої мами є застосунок, то вона ж розуміє, що таке переказ коштів і як він робиться, і що це за собою тягне.
Руда ліса• 02 сентября 2025
Ответ дляПолБатона
А зачем перенаправлять деньги на другую карту?
Вони кажуть,що стара картка вже не діє і на нову потрібно перевести
Чорт і Шо• 02 сентября 2025
Ответ дляПолБатона
Старая была уже просрочка
Мавка• 02 сентября 2025
Виникло єдине питання Навіщо вашій мамі був такий великий кредитний ліміт? Мої батьки всі ті кредитні ліміти обходять сотою дорогою бо вважають що то щось страшне влазити в кредити, ну може це мої такі далекі, але от чесно не розумію навіщо оформлювати такі великі кредитні ліміти.
Ответ дляМавка
методичка такая у ботни
Я_не_аноним_100%• 02 сентября 2025
Щось не клеїться історія. Якщо переводити кошти з кредитного ліміту на картку, там чимала комісія. Зі 100 тис вона буде просто величезна.
Мяо мой мяо• 02 сентября 2025
Ответ дляНаизнанку
Ждите. У вас есть регистрационный номер обращения?
Щастя-здоровля• 02 сентября 2025
Я працююча офіційно, з нормальним таким доходом і то мені моно кредитний ліміт пропонує тільки 35000
Я матуся, мені можно• 02 сентября 2025
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
Нічна ненажера• 02 сентября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Я ФОП з оборотом через Моно 5 млн, в мене 90 тис
Я_не_аноним_100%• 02 сентября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Я не працююча без офіційного доходу, маю кредитний ліміт 150 тис. Думаю, це залежить від витрат, які через картку проходять.
Руда ліса• 02 сентября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Удалено администрацией...
А х.... його знає. Вони його так обробили, що він ще з пенсійної картки їм пенсію перевів 50 тисяч
Пи Пи Пилюля• 02 сентября 2025
Пздц...у меня у бабушки 5 тыс пенсии сняли с карты, пока ее перевыпускали...Ощад...уверены, что дело рук менеджеров. Полиция развела руками, заяву приняла, но прошло уже 2 мес, а результата ноль.
Не любовница• 02 сентября 2025
а де був той чат? в програмі чи на сайті? як вона на нього зайшла
Муркошечка• 02 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
У меня такое у свёкра было, тоже 15 тысяч сняли(
Пи Пи Пилюля• 02 сентября 2025
Ответ дляМуркошечка
просто черти...ну ниче, это им на лекарства )
Я матуся, мені можно• 02 сентября 2025
Ответ дляРуда ліса
Та то хтось десь явно звиздить...повелись на якесь казіно або трйдиг і тепер розказують що він білий пухнастий лох