Карапулька• 02 сентября в 22:33
Дом престарелых у буржуев
Там правда так шикардосно, что все пенсы мечтают там оказаться? Бросить свой дом и жить на казённых харчах?
СкрипяСердцем• 02 сентября в 22:35
Стоимость в мес 18 тыс долл, конечно шикарно. Особенно счет. Реальная инфа от подруги, её папа там
Вот Она Я• 02 сентября в 22:35
Они очень разные. В Штатах есть целые закрытые посёлки, рассчитанные на комфортную жизнь для состоятельных пенсионеров. А есть бюджетные общаги.
Мусик Пусик• 02 сентября в 22:36
Не думаю.
Я в Італії.
Багато хто з українок там працює.
Мені здається, що це просто пекло, що для похилих людей, що для працівників.
Але коштує дорого.
На жаль,багато хто хоче спекатися старих і хворих родичів і жити своє краще життя.
Я в Італії.
Багато хто з українок там працює.
Але коштує дорого.
Тарабарщина• 02 сентября в 22:37
Ответ дляСкрипяСердцем
подруга миллионерша или жена миллионера?
Дюйм оф о4ка• 02 сентября в 22:38
В немає вибору
Коли починаються проблеми із здоровʼям , дітям легше поселити вх до закладу , де аони завжди отримують всю необхідну допомогу
А, є й такі, що що самі себе обходять і вх поивозять лише вдень, там , дійсно, танці з бубнами для них влаштовують- різноманітні активності
І це все за іх гроші
Электричка• 02 сентября в 22:39
Ответ дляДюйм оф о4ка
В немає вибору
І це все за іх гроші
Эти заклады стоят больших денег
СкрипяСердцем• 02 сентября в 22:39
Ответ дляТарабарщина
Нет, человек с долгом, её почти год морозили пока дали гос программу. Дорого очень для тех у кого есть что-то, доход, жилье. У больного в смысле
Где тут 0?• 02 сентября в 22:41
В Швейцарії це найпопулярніша професія - доглядальниця у будинок пристарілих. Часто бачу як бабусь і дідусів вивозять на прогулянку у візочках. Всі чистенькі доглянуті, до кожного приставлена доглядальниця
Карапулька
• 02 сентября в 22:42
Ответ дляГде тут 0?
Не, я понимаю, когда требуется уход, тут без вариантов. Но в кино часто показывают, что там живут вполне активные люди и отказываются сами жить в своем жилье, мотивируя, что там нет общения, а в доме престарелых есть
Дюйм оф о4ка• 02 сентября в 22:43
Ответ дляМусик Пусик
Не думаю.
Я в Італії.
Багато хто з українок там працює.
Але коштує дорого.
Я в Італії.
Багато хто з українок там працює.
Але коштує дорого.
Я працюю в такому в Нідерландах
Ніяке не пекло, останнє житло для стареньких, комфорт на вищому рівні, спілкування, різні заходи
І, що дуже важливо, безболісна смерть
Якщо не раптово людина помирає, а в більшості випадків від старості це триває тиждегь-два, вони на морфіні, щоб не відчувати біль ї страждання.
І, що дуже важливо, безболісна смерть
Карапулька
• 02 сентября в 22:44
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я працюю в такому в Нідерландах
І, що дуже важливо, безболісна смерть
А что нужно знать и уметь, чтобы работать в таком учреждении?
Электричка• 02 сентября в 22:44
Ответ дляКарапулька
Вы путаете кино и реальную жизнь
Где тут 0?• 02 сентября в 22:46
Ответ дляКарапулька
У Швейцарії пройти безкоштовні курси від Червоного хреста. Беруть всіх. Рівень німецької А2. ЗП мінімалка. Брутто 4000 франків. Франк на сьогодні близько 52 грн
Дюйм оф о4ка• 02 сентября в 22:46
Ответ дляЭлектричка
Эти заклады стоят больших денег
Я знаю
Але для них це доступно
В нас у відділенні знаходився навіть алкоголік, який отримав деменцію і інші проблеми зі здоровʼям
Він був абсолютно спмотній, але цогоипенсіі вистачало, щоб з ним носилися
Але для них це доступно
Квітка Миру• 02 сентября в 22:47
Ответ дляЭлектричка
Вы путаете кино и реальную жизнь
Я жила в Австрии напротив дома престарелых . Думала сначало кафе )) Пожилые люди с газетками кофе, чай пьют . Беседуют, смеются . Потом узнала, что это дом престарелых .
Электричка• 02 сентября в 22:47
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я працюю в такому в Нідерландах
І, що дуже важливо, безболісна смерть
А ещё раз в год такие заведения посещает королевская семья и проводит там день ухаживая за престарелыми
Электричка• 02 сентября в 22:48
Ответ дляКарапулька
Медицинское образование иметь
Электричка• 02 сентября в 22:50
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я знаю
Але для них це доступно
Не для всех
Где тут 0?• 02 сентября в 22:50
Ответ дляЭлектричка
Медицинское образование иметь
Медична освіта не потрібна. Доглядальниця це як санітарка. Вона не лікує. Допомагає митися, в туалет ходити, їсти, вдягатися
Дюйм оф о4ка• 02 сентября в 22:50
Ответ дляКарапулька
Знати мову хоча б В1 і отримати іх диплом
Рівень освіти варіюється від асистента у побуті до мадсестри, а між цими спеціальностями 3 (!) рівня доглядальниці
До речі, пробирання не входить до обовʼязків, цим займаються прибпральниці
Электричка• 02 сентября в 22:51
Ответ дляГде тут 0?
В Нидерландах обязательна
Дюйм оф о4ка• 02 сентября в 22:53
Ответ дляЭлектричка
Може, десь в Амстердамі або Гаазі
В нашому не було іх, навіть, коли вони були в нашому маленькому містечку
Электричка• 02 сентября в 22:55
Ответ дляДюйм оф о4ка
Може, десь в Амстердамі або Гаазі
Каждый год в разных. Раньше Беатрикс проводила там день, последние годы Максима
Дюйм оф о4ка• 02 сентября в 22:56
Ответ дляГде тут 0?
В Нідерландах ви навіть стіл ім накривати не маєте права без сертифіката
Асистент у побуті вміє надавати першу допомогу, наприклад, коли людина подавилася
Дюйм оф о4ка• 02 сентября в 22:59
Ответ дляЭлектричка
Не для всех
На різний гаманець є пропозиція
Якщо людина потребує допомоги , вона може навіть вдома жити, і до неі будуть регулярно приходити контролювати стан, допомагати з прибиранням
Це зовсім бюджетний варіант
Электричка• 02 сентября в 23:00
Ответ дляГде тут 0?
Социальный работник, прикреплённый к престарелым и посещающий их на дому, в обязанности которого входит уборка, приготовление еды, покупки в магазинах, также должен иметь мед образование. Поэтому вы очень сильно заблуждаетесь
Где тут 0?• 02 сентября в 23:00
Ответ дляДюйм оф о4ка
Цікаво. Я в Швейцарії і моя подруга працює у будинку пристарілих. Закінчила тримісячні курси і пройшла практику. Отримала сертифікат і по ньому працює