Садова гойдалка• 02 сентября в 23:26

Якби ваша скверуха вам задала питання...

’За що ти мене так не любиш?’ Щоб ви відповіли? Конкретна ваша біль.
Ті в кого нормалі мами тема не для вас.
Творог для розжига• 02 сентября в 23:26
А за що ви її не любите? Разом живете?
Prervana• 02 сентября в 23:28
’За то, что вы, мамо, меня прокляли. И сына своего тоже’
автор Садова гойдалка • 02 сентября в 23:29
Ответ дляТворог для розжига
А за що ви її не любите? Разом живете?
За 15 пересратих років життя. Слава Богу живемо не разом. Я розумію, що то питання до чоловіка, але якби вона як кровопійца не чіплялась в нього і не викручувала своє, він би жив своє життя.
Пацаааааааан• 02 сентября в 23:29
А чому я вас повинна любити? У вас є свої діти от вони вас і повинні любити, я дружина вашого сина, а вам я чужа людина. У мене є свої батьки щоб їх любити.
Дуболом• 02 сентября в 23:30
Дуже б здивувалася. Я люблю свою свекруху
Г@Л@В@ломка• 02 сентября в 23:30
’Вам показалось’)
автор Садова гойдалка • 02 сентября в 23:30
Ответ дляДуболом
Там останні речення в старпості для вас)
Я знаю, що є і такі, але не у всіх.
Дуболом• 02 сентября в 23:33
Ответ дляСадова гойдалка
Я знаю, що є і такі, але не у всіх.
Я б не сказала , що вона прям нормальна в моєму розумінні. Але розуміє, що я краще , що могло статися з її сином, розумна жінка
Дама с заначкой• 02 сентября в 23:33
За алкоголизм
Пацаааааааан• 02 сентября в 23:34
І знаєте автор тут багато чого залежить саме від чоловіка. Якщо він підтримує дружину то їй і питання такі не ставлять бо знають що син поставить на місце. Моя свекруха колись спробувала зробити мені зауваження недоречне то мій чоловік швидко розповів хто тут головний і чому з його дружиною не можна так себе поводити.
автор Садова гойдалка • 02 сентября в 23:36
Ответ дляПацаааааааан
Я написала, що тут питання до нього, але не всі домінантного типу. Є такі як мій, а вона рідкісна курва, яка буде обривати телефон і нити поки не добє його.
Вероятненько• 02 сентября в 23:36
Это манипуляция откровенная
Я бы не ответила ничего, максимум - посмеялась бы
Цикавенная• 02 сентября в 23:36
За тупизну и идиотизм граничащий с дебильностью
Ответ дляВероятненько
Это манипуляция откровенная
Ну вона в цьому АС, власне тільки в цьому і в нитті.
Nathalie27• 02 сентября в 23:37
Ответ дляСадова гойдалка
А чоловік що каже? Чому дозволяє мамі викручувати?
автор Садова гойдалка • 02 сентября в 23:38
Ответ дляNathalie27
Бо завжди немає виходу, як скинути всі проблеми на його голову.
Nathalie27• 02 сентября в 23:39
Ответ дляСадова гойдалка
До чого тут домінантний тип? Чоловікові просто так зручно, інакше б він давно вже розставив кордони з мамою.
Nathalie27• 02 сентября в 23:40
Ответ дляСадова гойдалка
Що значить «немає виходу»? Навіщо йому чужі проблеми? Своїх не вистачає?
автор Садова гойдалка • 02 сентября в 23:40
Ответ дляNathalie27
До того, що є люди які не можуть розставити кордони. Тип людей, які будуть терпіти, але не підуть на конфлікт.
Цикавенная• 02 сентября в 23:41
Ответ дляСадова гойдалка
Он же сам позволяет , я поставила ультиматум или я или эта манипуляторша, он ни минуты не сомневался, общается с ней пару раз в месяц по телефону. Но она без субординации тетка и без царя в голове, одним словом неадекват
Пацаааааааан• 02 сентября в 23:41
Ответ дляСадова гойдалка
У мене донька і саме більше я не хочу щоб їй трапилося таке мамине чудо , бо то життя не буде навіть якщо є кохання оте мамо його знищить.
автор Садова гойдалка • 02 сентября в 23:41
Ответ дляNathalie27
Ну своїх видно не вистачає, бо це все на моєму хребті переважно.
Цикавенная• 02 сентября в 23:42
Ответ дляСадова гойдалка
А вам это нафига?
автор Садова гойдалка • 02 сентября в 23:42
Ответ дляПацаааааааан
100 відсотків підтверджую.
Пластилин_Колец• 02 сентября в 23:43
’Чому я маю вас любити і за що?’
Цикавенная• 02 сентября в 23:45
Ответ дляПластилин_Колец
’Чому я маю вас любити і за що?’
Я этого сыначку родила, будь благодарна, скажет
Вапщета• 02 сентября в 23:45
За совко, рашка і зеледрочку. Навіть війна не вставила мізки.
Nathalie27• 02 сентября в 23:52
Ответ дляСадова гойдалка
То хай вчиться. Чи Вам вигідно, щоб він і надалі був терпілою?
Незламна Україна• 02 сентября в 23:52
Бо я ви казали «любов та повагу треба заслужити». А ви не заслужили.
Але у мене нема проблем зі свекрухою. Ми не спілкуємося. Чоловік час від часу спілкується, дочка іноді також. А мені не потрібно.
Nathalie27• 02 сентября в 23:53
Ответ дляСадова гойдалка
То Ви теж терпіла без кордонів?