Карапулька• 02 сентября в 22:33

Дом престарелых у буржуев

Там правда так шикардосно, что все пенсы мечтают там оказаться? Бросить свой дом и жить на казённых харчах?
Электричка• 02 сентября в 23:01
Ответ дляДюйм оф о4ка
На різний гаманець є пропозиція
Якщо людина потребує допомоги , вона може навіть вдома жити, і до неі будуть регулярно приходити контролювати стан, допомагати з прибиранням
Це зовсім бюджетний варіант
Верно, я в курсе, давно живу в этой стране
Роздратована шкіра• 02 сентября в 23:02
Ответ дляКарапулька
Не, я понимаю, когда требуется уход, тут без вариантов. Но в кино часто показывают, что там живут вполне активные люди и отказываются сами жить в своем жилье, мотивируя, что там нет общения, а в доме престарелых есть
кино посмотрели?
Сливочная пенка• 02 сентября в 23:02
Батьки чоловіка сестри, американці, в 65 років продали свій будинок і купили інший в ком´юніті 60+. Гейт, територія шикарна, з гольфовими полями, тенісними кортами, басейнами, з озерами, де можна рибалити і кататись на джетски. Є свій тренажерний зал, фітнес, йога, ресторанчик, на вихідних жива музика, постійно в них якісь активності - то покер, то ярмарка. Є медичний кабінет з лікарем, медсестрою та масажистом.
Дітей не можна, тільки в гості, якщо з ночівлею - потрібна згода сусідів.
До речі, будинки в таких ком´юніті не дорожчі за звичайні.
Платять НОА десь до 2 тис, і живуть абсолютно щасливі.
Летала_НаМетле• 02 сентября в 23:17
Ответ дляЭлектричка
Социальный работник, прикреплённый к престарелым и посещающий их на дому, в обязанности которого входит уборка, приготовление еды, покупки в магазинах, также должен иметь мед образование. Поэтому вы очень сильно заблуждаетесь
Ні, в різних країнах по різному.
Чехія, соц працівник та доглядальниця (опочивальниця, якось так) без медичної освіти, вона їм не потрібна (тільки курси).
Prervana• 02 сентября в 23:19
Родственница живет в Германии в многоквартирном доме, в котором селят старичков. Ей там тоже дали квартиру. Я не знаю как точно такое учреждение называется. Но там они живут как бы сами, но у них есть в этом корпусе и медпомощь базовая, и ’помощники’, которые им доставляют продукты, вещи, и уборщицы. Ну то есть кто может, тот сам себя обслуживает, кто не может - о том заботятся. Они там вроде весьма довольны, добровольно там живут
Вот Она Я• 02 сентября в 23:27
Ответ дляГде тут 0?
У Швейцарії пройти безкоштовні курси від Червоного хреста. Беруть всіх. Рівень німецької А2. ЗП мінімалка. Брутто 4000 франків. Франк на сьогодні близько 52 грн
А в Германии для полноценной пфлиге, нужно 3 года аусбилдунг и немецкий уверенный B2.
Та не реву я• 02 сентября в 23:46
Там дійсно гарні умови. Але не знаю чи правда, що всі прям прагнуть.
Тітка років 15 тому переїхала до Нідерландів, одна з робот в неї була саме в будинку престарілих. Пішла звідси через екзему на руках, постійно треба обробляти руки, навкруги дезінфектори, і це було задовго до ковіду. Але розказувала, що по факту це як будинок квартир на 20 і є персонал для помочі мешканцям - прибиральниці, неньки, повари, прачки тощо
Зараз у подруги мама живе у будинку пристарілих у Франції - на вигляд як маленька квартира студія, з крихітною кухнею, але заборонено мати пральну машину. Персонал кожного дня слідкує за тим чи прибрано, чи немає зайвих речей (її мама страждає тим, що все тягне зі смітників, з центрів допомоги). Мамі можуть допомогти зʼїздити до лікаря, переслати постіль, але максимально спонукають робить побутові дії самостійно, по мірі можливостей.
Та не реву я• 02 сентября в 23:49
Ответ дляЭлектричка
Медицинское образование иметь
Ні, тітка з освітою «туристично-готельний бізнес», працювала і як покоївка, і як офіціантка, і в прачечній. В них постійна ротація була, казала що в прачечній легше за все було і не так часто треба обробляти руки, але ротація постійна
ЗавЛабСнаб• 03 сентября в 00:31
Ответ дляМусик Пусик
Не думаю.
Я в Італії.
Багато хто з українок там працює.
Мені здається, що це просто пекло, що для похилих людей, що для працівників.
Але коштує дорого.
На жаль,багато хто хоче спекатися старих і хворих родичів і жити своє краще життя.
А почему на жаль ?
Почему все должны страдать ?