Мусик Пусик• 03 сентября в 10:08
Мама досі вважає, що краще знає, як мені жити, хоча я давно маю свою сім’ю.
Як поставити кордони і не посваритися?
Will_Be...• 03 сентября в 10:08
Ну, пусть считает - Вам что, жалко? Соглашайтесь, слушайте и делайте по своему.
АсобеннАя• 03 сентября в 10:09
Никак. Нормально поссориться, потом она поймет. И как только будет начинать опять, класть трубку.
Единорог помог• 03 сентября в 10:13
Не посваритися не вийде, моя теж хотіла керувати моїм життям і не розмовляла зі мною і скандалила, але я жила як хотіла і вона відчепилася, зараз у нас нормальні відносини, але в моє життя вона вже не лізе.
Аноним_1857• 03 сентября в 10:15
Зачем скандалить?
Ртом сказать ей спасибо за все, если надо будет совет или помощь вы обратитесь, в остальном сама все решаю в своей жизни. Все.
Не зви чайна• 03 сентября в 10:16
Ответ дляWill_Be...
В своё время, я поставила свою на место.
Проблема исчезла. Отношения натянутые.
175см55кг19лет (она)• 03 сентября в 10:16
Границы со своей расставляла грубо я. По нормальному не выйдет. Обиделась и успокоилась. Сейчас не лезет, но иногда нос сует) интересно ей
Кудряшка Сью• 03 сентября в 10:16
Я своїй кажу:
- мам, а було таке щоб я когось послухалась, а не себе?
-ні(
- так нащо ти стараєшся))
-ні(
- так нащо ти стараєшся))
Умничка-помощничка• 03 сентября в 10:19
Віддайте маму в будинок для літніх, заблокуйте, поміняйте замки, постійно згадуйте дитячі травми і ,як вона змушувала вас прибирати, навчатись і т.п. Не дякуйте, швидче втілюйте в своє життя. Бо, тема ’мами і кордони’ ,це вже стало золотим колодязем для всіх психологів для заробітку і головним ’ворогом’ у дорослому житті ’дітей’...Накрийте стіл вдома чи замовте кафе, запросіть маму, подаруйте подарунок і тп..обійміть і скажіть:мамуля, я дякую тобі за все, але я вже доросла і хочу, щоб ти за мене не хвилювалась. Тепер, я буду з тобою поруч, як ти була зі мною маленькою.Чесно скажу, якби мені таку пораду дали б в свій час, я була б вдячна тепер, коли мами ,на жаль ,вже нема....
Проня_Прокоповна• 03 сентября в 10:25
Не скандальте, общайтесь по телефону мол «привет дела нормально».
Гага Газу• 03 сентября в 10:27
Ответ дляУмничка-помощничка
Как это отдать?
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Потому что не понимают до конца то что вы написали.
Поймёт только тот кто стоял на похоронах матери
Обнимаю вас
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
Не боюся осуду• 03 сентября в 10:33
Ответ дляУмничка-помощничка
То есть , забить на свою семью , на свою жизнь , переехать к маме , чтобы она не волновалась , и накрывать маме столы ? Гениально !
Умничка-помощничка• 03 сентября в 10:36
Ответ дляНе боюся осуду
Вивчайте українську мову. Ви, навіть сенс написаного не зрозуміли. Як і всі ті ’лицорука’. Як мінімум, дочитайте до кінця, а не перші речення.
Не боюся осуду• 03 сентября в 10:37
Ответ дляУмничка-помощничка
Что еще прикажете ?
Умничка-помощничка• 03 сентября в 10:39
Ответ дляГага Газу
Как это отдать?
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
Дякую, вам
, що на сайті залишились люди, які вміють читати, як мінімум і розуміють ,хто така мама в житті.Давно,тут нічого не писала. Але, як бачу, майже, і нікому писати.
Майор Медуза• 03 сентября в 10:40
Ответ дляГага Газу
Как это отдать?
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
Не могу никак дождаться такого праздника.
Умничка-помощничка• 03 сентября в 10:40
Ответ дляНе боюся осуду
Что еще прикажете ?
’Прикажут’ в московії. В Україні, дають поради
Луноходик_Ик• 03 сентября в 10:42
Ответ дляУмничка-помощничка
Не треба коми у 2 реченні.
Не боюся осуду• 03 сентября в 10:45
Ответ дляУмничка-помощничка
Удалено администрацией...
Умничка-помощничка• 03 сентября в 10:46
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не треба коми у 2 реченні.
’2’=другому. Тому, вивчайте числівники.
Умничка-помощничка• 03 сентября в 10:47
Ответ дляНе боюся осуду
Удалено администрацией...
АсобеннАя• 03 сентября в 10:51
Ответ дляУмничка-помощничка
Хаха, а мама на это, почему скатерть не такая, зачем ты это купила, что в кафе не могли идти,почему соседа дядю Васю не позвала и тд
Вы явно не в теме
АсобеннАя• 03 сентября в 10:52
Ответ дляУмничка-помощничка
Непрошеных, в основном
Гага Газу• 03 сентября в 10:55
Ответ дляУмничка-помощничка
Дякую, вам
Я тоже здесь не пишу. Но ваш пост зацепил.
Я уже 26 лет без мамы
Гага Газу• 03 сентября в 10:55
Ответ дляМайор Медуза
Ваше право
Всем пофик
Майор Медуза• 03 сентября в 10:58
Ответ дляГага Газу
Ваше право
Всем пофик
разумеется, так же как всем и на ваши страдания.
Дівка в намисті• 03 сентября в 11:02
У вашої мами як життя склалося? В неї все добре, можна брати приклад і хочеться так само? Якщо так, то прислухайтеся, якщо ні, то можете так і сказати їй, що вона не є для вас прикладом для наслідування і порад не потребуєте
Умничка-помощничка• 03 сентября в 11:06
Ответ дляГага Газу
Я уже 26 лет без мамы
Простіше, свої проблеми перекласти на батьків... Ось, почитайте ’абиженок’, там тільки злоба і убоге мислення. Ну, кожному своє. Дякую, за діалог. На ,’оте’, відповідати нема бажання. Це, все одно що проти вітру...