Мусик Пусик• 03 сентября 2025
Мама досі вважає, що краще знає, як мені жити, хоча я давно маю свою сім’ю.
Як поставити кордони і не посваритися?
Will_Be...• 03 сентября 2025
Ну, пусть считает - Вам что, жалко? Соглашайтесь, слушайте и делайте по своему.
АсобеннАя• 03 сентября 2025
Никак. Нормально поссориться, потом она поймет. И как только будет начинать опять, класть трубку.
Единорог помог• 03 сентября 2025
Не посваритися не вийде, моя теж хотіла керувати моїм життям і не розмовляла зі мною і скандалила, але я жила як хотіла і вона відчепилася, зараз у нас нормальні відносини, але в моє життя вона вже не лізе.
Аноним_1857• 03 сентября 2025
Зачем скандалить?
Ртом сказать ей спасибо за все, если надо будет совет или помощь вы обратитесь, в остальном сама все решаю в своей жизни. Все.
Не зви чайна• 03 сентября 2025
Ответ дляWill_Be...
В своё время, я поставила свою на место.
Проблема исчезла. Отношения натянутые.
175см55кг19лет (она)• 03 сентября 2025
Границы со своей расставляла грубо я. По нормальному не выйдет. Обиделась и успокоилась. Сейчас не лезет, но иногда нос сует) интересно ей
Кудряшка Сью• 03 сентября 2025
Я своїй кажу:
- мам, а було таке щоб я когось послухалась, а не себе?
-ні(
- так нащо ти стараєшся))
-ні(
- так нащо ти стараєшся))
Умничка-помощничка• 03 сентября 2025
Віддайте маму в будинок для літніх, заблокуйте, поміняйте замки, постійно згадуйте дитячі травми і ,як вона змушувала вас прибирати, навчатись і т.п. Не дякуйте, швидче втілюйте в своє життя. Бо, тема ’мами і кордони’ ,це вже стало золотим колодязем для всіх психологів для заробітку і головним ’ворогом’ у дорослому житті ’дітей’...Накрийте стіл вдома чи замовте кафе, запросіть маму, подаруйте подарунок і тп..обійміть і скажіть:мамуля, я дякую тобі за все, але я вже доросла і хочу, щоб ти за мене не хвилювалась. Тепер, я буду з тобою поруч, як ти була зі мною маленькою.Чесно скажу, якби мені таку пораду дали б в свій час, я була б вдячна тепер, коли мами ,на жаль ,вже нема....
Проня_Прокоповна• 03 сентября 2025
Не скандальте, общайтесь по телефону мол «привет дела нормально».
Гага Газу• 03 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Как это отдать?
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Потому что не понимают до конца то что вы написали.
Поймёт только тот кто стоял на похоронах матери
Обнимаю вас
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
Не боюся осуду• 03 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
То есть , забить на свою семью , на свою жизнь , переехать к маме , чтобы она не волновалась , и накрывать маме столы ? Гениально !
Умничка-помощничка• 03 сентября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Вивчайте українську мову. Ви, навіть сенс написаного не зрозуміли. Як і всі ті ’лицорука’. Як мінімум, дочитайте до кінця, а не перші речення.
Не боюся осуду• 03 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Что еще прикажете ?
Умничка-помощничка• 03 сентября 2025
Ответ дляГага Газу
Как это отдать?
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
Дякую, вам
, що на сайті залишились люди, які вміють читати, як мінімум і розуміють ,хто така мама в житті.Давно,тут нічого не писала. Але, як бачу, майже, і нікому писати.
Майор Медуза• 03 сентября 2025
Ответ дляГага Газу
Как это отдать?
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
А на кого потом жаловаться?
А ещё напишут’не манипулируйте смертью’
Обнимаю вас
Не могу никак дождаться такого праздника.
Умничка-помощничка• 03 сентября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Что еще прикажете ?
’Прикажут’ в московії. В Україні, дають поради
Луноходик_Ик• 03 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Не треба коми у 2 реченні.
Не боюся осуду• 03 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Удалено администрацией...
Умничка-помощничка• 03 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не треба коми у 2 реченні.
’2’=другому. Тому, вивчайте числівники.
Умничка-помощничка• 03 сентября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Удалено администрацией...
АсобеннАя• 03 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Хаха, а мама на это, почему скатерть не такая, зачем ты это купила, что в кафе не могли идти,почему соседа дядю Васю не позвала и тд
Вы явно не в теме
АсобеннАя• 03 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Непрошеных, в основном
Гага Газу• 03 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Дякую, вам
Я тоже здесь не пишу. Но ваш пост зацепил.
Я уже 26 лет без мамы
Гага Газу• 03 сентября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Ваше право
Всем пофик
Майор Медуза• 03 сентября 2025
Ответ дляГага Газу
Ваше право
Всем пофик
разумеется, так же как всем и на ваши страдания.
Дівка в намисті• 03 сентября 2025
У вашої мами як життя склалося? В неї все добре, можна брати приклад і хочеться так само? Якщо так, то прислухайтеся, якщо ні, то можете так і сказати їй, що вона не є для вас прикладом для наслідування і порад не потребуєте
Умничка-помощничка• 03 сентября 2025
Ответ дляГага Газу
Я уже 26 лет без мамы
Простіше, свої проблеми перекласти на батьків... Ось, почитайте ’абиженок’, там тільки злоба і убоге мислення. Ну, кожному своє. Дякую, за діалог. На ,’оте’, відповідати нема бажання. Це, все одно що проти вітру...