Лидия-51d4• 03 сентября в 12:06

У Києві директор школи не пустила на заняття дітей у шортах

У Києві директорка школи не пустила на заняття дітей у шортах. Причому це були діти молодших класів, переважно у бриджах, але директор перегородила шлях, не пускала навіть батьків. Поліція нічим не спромоглася допомогти. Скажіть, а як у вас у школі: чи ходять діти під час спеки до школи у бриджах-шортах, чи забороняє адміністрація?
Оксана_12• 03 сентября в 18:42
Ответ дляYour Sweetheart
В купальник вас навіть в магазин біля дороги на пляжі не пустять
Шорти не підходять в школу
Не носіть, раз не підходять. Про магазин насмішили.
klux• 03 сентября в 18:43
Ответ дляYour Sweetheart
Ще раз,адекватні не ведуть дітей у школу в футболці і шортиках
І в офіс так не ходять в пристойні компанії
Але чого тільки на порадниці- не почитаєш
Ведут и ходят)))) Для детей были специально придуманы школьные шорты, а для взрослых - классические. Оглянитесь вокруг или вам из-под паранджи не видно?
lisulya• 03 сентября в 18:52
Ответ дляklux
Из-под джинсовой жилетки)))
Asteroidea• 03 сентября в 18:57
Ответ дляMirona
деградация культуры/общества - водить в школу как на море в шортах детей (жара здесь вообще ни при чем - иначе по логике вообще в трусах и майках, шлепках с надувным матрасом надо идти зачем полумеры).
Если ребенок с 1класса приучен к костюму так до конца школы он и будет в нем ходить (просто нужен норм костюм и хб_рубашка которых надо на каждый день чистую, все из хорошей ткани по сезону и терморегуляция будет норм) - а не как попугай в цветных тряпках, шортах и развалочку априори вырастет намаханое быдло которому все можно к старшей школе с кольцом в носу, тату и пером в заднице.

Ну не настраивает на учебу вот этот вот пляжный дресс-код.
Навіщо кидатися в крайнощі. Шорти бувають різні і поєднувати їх можна як з майкою, так і з сорочкою, поло тощо
На останньому фото діти з деградуючої родини, можна сказати якихось маргиналів-алкашні-наркоманів (ні), саме тому хлопчик йде до школи в шортах. Так, в них це традиція, але не лише діти королівської родини можуть ходити в школу в шортах і при цьому мати відповідний місцю/події вигляд
Merlana• 03 сентября в 18:57
Ответ дляAsteroidea
Так може там увесь педколектив такий. Не дарма кажуть, що риба з голови псується
Та ні, там , зазвичай, вакансія на вакансії
Katya_• 03 сентября в 18:58
Ходять в шортах і дівчата і хлопці
Yuko4a• 03 сентября в 18:59
Мій єдиний, хто прийшов у шортах 1/09. Перед цим на зборах говорили, хто що може, той те і носе, поясніть дітям, щоб не булили нікого за зовнішній вигляд ітд. Ми вважаємося прифронтовій зони, шк нема, тільки сідаємо на офлайн.
І перший же день - так не вдягаться, зошити купити, гроші здати ітд.
Katya_• 03 сентября в 19:00
Ответ дляfedonik
Вспомнилось советское детство, у нас тоже директор стоял на входе, и не пускал девочек с макияжем, в коротких юбках. Ну т.е сейчас моя дочь в принципе в школу не попала бы, с разноцветными волосами и окрасом индейца.
Аналогічно і моя, волосся висвітлено, чорні лінзи, макіяж, 7 кл
Asteroidea• 03 сентября в 19:00
Ответ дляLyudaT
Дівчатам голови покривати? Чи можна просто пару кісок заплести?
Я своїй в молодших класах могла заплести 2 французькі коси або 2 дракончики
freedom_2015• 03 сентября в 19:02
Ответ дляAsteroidea
куди тільки батьки дивляться ,росте невиховане бидло (фото 4)
Perla9• 03 сентября в 19:03
Ответ дляЕлена1265
У нас запрещено в школу. И в училище запрещено
То есть девочкам можно юбки, а мальчикам мучиться от жары?
Perla9• 03 сентября в 19:05
Ответ дляAsteroidea
А мені от цікаво, як директор може вплинути на розмір укриття? Змінить архітектурний план школи та викопає ще 100 кв м укриття?
Комплектація школи вчителями йде за вимоги до департаменту, а департамент в свою чергу надає вибір шкіл тим вчителям, які звертаються з метою працевлаштування. Чи директорці бігати по вулиці та питати хто хоче йти викладати фізику в школі? Для того щоб у школи був рейтинг, в ній має бути порядок у тому числі і зовнішній вигляд учнів та викладачів
П. С. Директорку не виправдовую, вважаю що певного фасону шорти можна носити в школу, особливо в молодшій школі. Але дехто приходить до школи так, наче щойно з тренувань. Все ж таки якісь межі треба зберігати, без перегибів
А чим така особлива молодша школа? Всі люди рівні, діти також
Бессмертный пони• 03 сентября в 19:10
Ответ дляYour Sweetheart
Завтра учредителям расскажу , что у них непристойная компания , потому что они на работу в футболках ходят .
Asteroidea• 03 сентября в 19:11
Ответ дляMerlana
Не факт. В тій школі, що нам за місцем проживання повне болото. Що директриса амеба, що вчителі погані залишилися. Спочатку пішли гарні викладачі старших класів, потім не залишилось гарних на початкових класах. На їх місце прийшли такі, як сама директриса і навіть гірші за неї. Тобто браку вчителів немає, штат укомплектований, але як в тій школі можна вчитися для мене загадка. В свій час я ту школу закінчила, син там був у початковій школі виключно заради першої вчительки, далі там вже тоді нема чого було робити, а зараз взагалі болото. Школа зіпсувалась в край і як на мене завдяки новій директриса та її попередниці.
Asteroidea• 03 сентября в 19:15
Ответ дляYour Sweetheart
А ви в якій пристойній компанії працюєте?
Your Sweetheart• 03 сентября в 19:23
Ответ дляБессмертный пони
Удалено администрацией...
Бессмертный пони• 03 сентября в 19:27
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
В бане давно не была ? Устроить ?
Your Sweetheart• 03 сентября в 19:28
Ответ дляБессмертный пони
В бане давно не была ? Устроить ?
Удалено администрацией...
Решка7777• 03 сентября в 19:34
Ответ дляЕлена1265
В принципе, я понимаю запрет, но директор сама не в деловом стиле одета… Как-то странно, если деловой стиль, то его должны придерживаться все, а не только дети. Или то охрана?
ну детям шорты-вполне деловой
Бессмертный пони• 03 сентября в 19:40
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
За хамство , переход на личности и провокацию конфликта .
klux• 03 сентября в 19:45
Ответ дляAsteroidea
ПрАТ ’Борщеварение’
Оксана_12• 03 сентября в 19:48
Ответ дляMirona

Так не всі будуть міністрами і чиновниками. Хтось буде створювати одяг для цих папуг, хтось набивати тату, хтось стругати пера для задниць. Нащо їм ваші костюми?
Your Sweetheart• 03 сентября в 19:48
Ответ дляklux
ПрАТ ’Борщеварение’
Ну так,тут же всіх називають борщеварками, якщо хтось не згоден з думкою великої клухи)
Оксана_12• 03 сентября в 19:50
Ответ дляeuhunter
Дети не должны обслуживать эмоциональное выгорание взрослых. Но когда такого не было, и в мирной жизни таких достаточно. Сейчас дети хоть знают, что это не ок и можно обратиться за помощью. Мы с вами както выживали в наших школах без права голоса вообще.
Ніяк не виживали. Приходила моя мама і всім ставало тісно.
Оксана_12• 03 сентября в 19:51
Ответ дляYuliya-23
і написати догану
Догану? Чхала вона на ту догану. Гнати її треба мітлою, щоб до дітей на кілометр не могла підійти.
Оксана_12• 03 сентября в 19:57
Ответ дляYour Sweetheart
Взаємно
Ходіть у шортах і оглядайтеся
Дякую, ходжу. А чого я маю оглядатись?
Оксана_12• 03 сентября в 20:00
Ответ дляБессмертный пони
Наш ще й у кроксах може приперлись, дно якесь)))
Бессмертный пони• 03 сентября в 20:00
Ответ дляОксана_12
Дякую, ходжу. А чого я маю оглядатись?
Вдруг вас в темном переулке встретит Your Sweetheart и отнимет шорты ....
Бессмертный пони• 03 сентября в 20:01
Ответ дляОксана_12
Ваш такой же отщепенец , как и мои
Оксана_12• 03 сентября в 20:04
Ответ дляБессмертный пони
І спалить на багатті перед відділом освіти це бісівське шмоття? Тоді звісно не буду, у мене вони одні нормальні залишились, в інші дупа вже не влазить)