У Києві директорка школи не пустила на заняття дітей у шортах. Причому це були діти молодших класів, переважно у бриджах, але директор перегородила шлях, не пускала навіть батьків. Поліція нічим не спромоглася допомогти. Скажіть, а як у вас у школі: чи ходять діти під час спеки до школи у бриджах-шортах, чи забороняє адміністрація?
nabludatel• 03 сентября в 18:19
Ответ дляlisulya
Ну а чем еще на фиктивном больничном заниматься
Чому ви так зразу ’фіктивний’?
Як на мене вона 100% пацієнт психдиспансеру. Їй треба приймати ліки і в бік дітей навіть не дивитися.
nabludatel• 03 сентября в 18:21
Ответ дляklux
интересно, чем закончится история. В новостях писали. что когда вызвали полицию - всех быстро впустили в школу, и в шортах, и без
Там приїхав абсолютно некомпетентний поліцейський, який почав вичитувати батьків за вигляд дітей. Щодо надання оцінки його дій батьки звернулися до керівництва поліції.
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:22
Ответ дляnabludatel
Чому ви так зразу ’фіктивний’?
Вам теж)
Лікуйтеся
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:22
Ответ дляnabludatel
Чому ви так зразу ’фіктивний’?
І будьте здорові)
Ответ дляnabludatel
это я читала в самом начале. После этого написали, что после приезда полиции всех впустили в школу
nabludatel• 03 сентября в 18:24
Ответ дляYour Sweetheart
Вам теж)
Лікуйтеся
Ото вас торкнуло.
Не маючи дітей так перейнялися цією темою.
Таки то ваша мама в джинсі.
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:24
Ответ дляnabludatel
Ото вас торкнуло.
Таки то ваша мама в джинсі.
Я нічим не перейнялася
Почитайте мій найперший коментар
Я вважаю, що шортам не місцем в школі
Ви можете вважати інакше
Все
Почитайте мій найперший коментар
Я вважаю, що шортам не місцем в школі
Ви можете вважати інакше
Все
nabludatel• 03 сентября в 18:27
Ответ дляYour Sweetheart
Я нічим не перейнялася
Почитайте мій найперший коментар
Я вважаю, що шортам не місцем в школі
Ви можете вважати інакше
Все
Почитайте мій найперший коментар
Я вважаю, що шортам не місцем в школі
Ви можете вважати інакше
Все
На всі 15 сторінок теми і 427 коментарів лише 2 коментатора проти шорт в школі. Один з них не має дітей. Тобто взагалі незрозуміло що робить в темі про дітей.
Тобто висновок щодо шорт очевидний.
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:29
Ответ дляnabludatel
Тобто висновок щодо шорт очевидний.
Ви перша стали обзивати, що я неадекватна і без глузду)
Співчуваю вашій дитині
У вас всі, хто не згодні з вашою думкою неадеквати і хворі
Співчуваю вашій дитині
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:30
Ответ дляnabludatel
Тобто висновок щодо шорт очевидний.
Скажіть ще, що я педофілка))
Ответ дляnabludatel
Тобто висновок щодо шорт очевидний.
то джинсова жилетка та її хазяйка ))))) Ні одна мама чи тато при здоровому глузді не напишуть таку х.рню
Та й загалом адекватні люди, навіть без дітей
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:33
Ответ дляklux
Ще раз,адекватні не ведуть дітей у школу в футболці і шортиках
І в офіс так не ходять в пристойні компанії
Але чого тільки на порадниці- не почитаєш
Ответ дляАнна-d2d5
Ось завдяки отаким ’працівникам’ освіти у батьків і дітей таке ставлення до вчителів
Та нормальне ставлення до учителів. До нормальних учителів - нормальне ставлення. Для забезпечення продуктивної праці людям (вчителям та учням) має бути комфортно. Вони ж туди не на прогулянки ходять, а працювати? Чим допоможе вчителю тиснутись в ’діловий’ стиль і тиснути туди тих дітей, на вулиці 30. Треба щоб усім було комфортно. Але десь в якомусь ’райно’ сидить пережиток на зразок того, що тут вадписується, і псує всім життя (((
nabludatel• 03 сентября в 18:36
Ответ дляYour Sweetheart
Співчуваю вашій дитині
Мене, як маму маленької школярки, яка живе на півдні України і ходить в школу при температурі 30-35´ турбує це питання. Я абсолютно за одяг, відповідний погодними умовам для всіх учасників процесу навчання. Мене підпримує переважна більшість людей на цьому форумі. Сзвальне відношення до шортів мають у школах по всьому світі (навіть діти англійських монархів ходять до школи в шортах, а вони мабуть розуміються на етикеті).
І лише одну бездітну дописувачку шорти на дітях чомусь тригерять.
Ответ дляYour Sweetheart
Такого не прочитаєш. Зараз президент на міжнародні зустрічі їздить у флісці і тактичних кросах. Це достатньо пристойна компанія? Чи без джинсової жильотки всьо не то?)))
Бля&&ь, діти виїжджають, залишилаось дуже мало молоді, вони живуть і навчаються у стресі. І якась урва вирішила вибєнутись. При чому нічого критичного я у дитини не бачу. І як вони бляха збираються затримувати молодь в країні?
Директорка, якшо ти це читаєш, то ти дно.
Ти займаєш чуже місце і ти ганьба.
На місці батьків я б перевірила наявність укриття і умови в ньому, чим годують, як викладають і що дарують. Тобто, я б змусила цю кондукторшу маршрутки змінити вектор думок га інше, бо видно взагалі роботи не маєу неї.
Ти займаєш чуже місце і ти ганьба.
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:37
Ответ дляnabludatel
Якщо для вас підтримка форуму щось означає у вирішенню певного питання,то у вас проблеми...
Давно ми рівняємося на королівські сім´ї?
Мене нічого не тригерить, я написала,що це недоречно
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:38
Ответ дляlisulya
Не пристойна як для президента
В Білому домі вже сказали про це
nabludatel• 03 сентября в 18:40
Ответ дляYour Sweetheart
Чому ви весь час порівнюєте школу з офісом? Чому ці місця для вас тотожні?
Весь світ давно розділяє дитячий і дорослий одяг, а ви чомусь ні.
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:41
Ответ дляlisulya
І шо, не пустили за ворота?)))
Поставили на місце й на обід не запросили
Забули чи що?
Your Sweetheart• 03 сентября в 18:42
Ответ дляОксана_12
Та вже прочитала. Страшно жити, таке ж десь поруч ходить, оборони боги
Взаємно
Ходіть у шортах і оглядайтеся