Лидия-51d4• 03 сентября 2025

У Києві директор школи не пустила на заняття дітей у шортах

У Києві директорка школи не пустила на заняття дітей у шортах. Причому це були діти молодших класів, переважно у бриджах, але директор перегородила шлях, не пускала навіть батьків. Поліція нічим не спромоглася допомогти. Скажіть, а як у вас у школі: чи ходять діти під час спеки до школи у бриджах-шортах, чи забороняє адміністрація?
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Я не хамлю. Вам вказала на невідповідність Ваших слів, а Вам лінь, навіть свої опуси прочитати і туди ж - вказувати іншим що їм робити. Так що хамство - це якраз Ваш коник.
Джинси є класичні, чорні, не яскраві
Замініть класичні на сині, цей малось на увазі
Що ви хочете?
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Джинси класичні взагалі-то сині.
В чому проблема синіх джинсів?
Чи до чого ви причепились?
Киппи• 04 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Джинси є класичні, чорні, не яскраві
Що ви хочете?
Господи. І це вчителька. Ви , навіть не можете, не знаєте як прочитати свій пост на який я дала відповідь. І ці люди чомусь вчать. Якісь претензії виставляють.
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Я взагалі не зрозуміла,що ви хочете і мали на увазі
Перефразуйте
Я десь писала,що вчителька?
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Джинси допустимі взимку і в холод
Джинси є сині, чорні, не яскраві
Джинси це майже те саме,що звичайні штани
Я особисто зиму переношу набагато гірше,ніж спеку
Ну про свої проблеми з білизною на інших не перекладайте

Замінила класичні на сині
І?
Киппи• 04 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Перефразуйте
Я десь писала,що вчителька?
О, то Ви не вчителька? А працюєте в освіти ким? Прибиральницею? Тоді питань не маю.
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Удалено администрацией...
Бессмертный пони• 04 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Ответ дляБессмертный пони
Удалено администрацией...
Бессмертный пони• 04 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Киппи• 04 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Киппи• 04 сентября 2025
Ответ дляБессмертный пони
Удалено администрацией...
Та ну її. Вона сама покине цей ресурс. Як зайшла - так і піде.
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Щось за шість років нікуди не пішла і не піду)
Смішна ви
За джинси досіпались без причини і логіки
Киппи• 04 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 04 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Удалено администрацией...
Olga_72• 04 сентября 2025
Ответ дляMirona
деградация культуры/общества - водить в школу как на море в шортах детей (жара здесь вообще ни при чем - иначе по логике вообще в трусах и майках, шлепках с надувным матрасом надо идти зачем полумеры).
Если ребенок с 1класса приучен к костюму так до конца школы он и будет в нем ходить (просто нужен норм костюм и хб_рубашка которых надо на каждый день чистую, все из хорошей ткани по сезону и терморегуляция будет норм) - а не как попугай в цветных тряпках, шортах и развалочку априори вырастет намаханое быдло которому все можно к старшей школе с кольцом в носу, тату и пером в заднице.

Ну не настраивает на учебу вот этот вот пляжный дресс-код.
а вам не приходила в голову думка, що є люди що працюють на пляжі? При тому вони працюють розумово, головою. А загагняючи дитину в костюм і шаблон, ви даєте настройку, що працювати тільки в костюмі і що робота це завжди важко як той костюм.
В окопах хлопці теж не в костюмах вчаться і працюють, а думати там потрібно багато. .
-Ань-• 04 сентября 2025
Ответ дляirinka_kyiv
Уже написали батьки, омбудсмен висловила обурення, що порушується закон про освіту. районний відділ освіти опублікували, що проводитимуть службове розслідування
Так, я читала:
https://sud.ua/uk/news/ukraine/340071-direktor-gim...
Лампампуша• 09 сентября 2025
Если детям нельзя в шортах, то пусть тогда юбку одевает, а не ходит как мужик в штанах ))