Лидия-51d4• 03 сентября 2025

У Києві директор школи не пустила на заняття дітей у шортах

У Києві директорка школи не пустила на заняття дітей у шортах. Причому це були діти молодших класів, переважно у бриджах, але директор перегородила шлях, не пускала навіть батьків. Поліція нічим не спромоглася допомогти. Скажіть, а як у вас у школі: чи ходять діти під час спеки до школи у бриджах-шортах, чи забороняє адміністрація?
Оксана_12• 03 сентября 2025
Ответ дляБессмертный пони
Ваш такой же отщепенец , как и мои
О, а в чому ходять менеджмент, начальники відділів... Таке ж бидло, як і генеральний, не інакше. Так сказала ’освітній діяч’. Такі як вона їм ще мабуть у школах розказували, що з них ’ніколи пуття не буде у тих джинсах’)))
Елена1265• 03 сентября 2025
Ответ дляPerla9
То есть девочкам можно юбки, а мальчикам мучиться от жары?
Я бухгалтером работаю и даже не в школе, а в частной компании. Я не знаю ответа на ваш вопрос
ivareka• 03 сентября 2025
фрекен Бок напоминает
флена• 03 сентября 2025
Там на відіо хлопчик пристойно вдягнений у шкільні шорти по коліно .А директорка як гопник. Хотя чому як. Сподіваюсь її звільнять
OneTimeUser• 03 сентября 2025
В нашій школі цього року вперше дозволили. Як відчували, що запахне смаленим))
-Ань-• 03 сентября 2025
Батьки як завжди все проковтнуть і продовжуватимуть носити директору подаруночки.
Директор купу законів порушила! Якщо хоч комусь з батьків вистачить розуму засудити цю особу - школа звільниться від директора-уголовніци.
-Ань-• 03 сентября 2025
Ответ дляфлена
Сподіватись недостатньо. Треба діяти. Будь-хто, з тих хто знає про ситуацію, може написати, наприклад, освітньому обмудсмену і поцікавитись, як таку особу допустили до посади директора ліцею і які заходи вжиті щодо неї.

Ви теж можете написати.
alenakonopko• 03 сентября 2025
ого, директор
irinka_kyiv• 03 сентября 2025
Ответ для-Ань-

Ви теж можете написати.
Уже написали батьки, омбудсмен висловила обурення, що порушується закон про освіту. районний відділ освіти опублікували, що проводитимуть службове розслідування
Lizavel• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Ваши будут ходить в рубашке и галстуке,на все пуговки застегнуты в жару или у блузочке синтетической. Ооо или в бордовом пиджаке
Я представляю,если вы увидите проколотые губы, брови итд
Perla9• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Ніколи мої однокласники не ходили в шортах
Мені до 30, я не при союзі вчилась
Коли жарко нехай ходять в платтячках і спідницях
Можна перетерпіти, на лінійці не три години стоять
Хлопцям теж платтячко надягати?.
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляPerla9
Хлопцям теж платтячко надягати?.
Джинси або штани
Perla9• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Джинси або штани
Нащо мучити дітей? Бо хтось дурний так вирішив?
klux• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Ну так,тут же всіх називають борщеварками, якщо хтось не згоден з думкою великої клухи)
Шо, таки да? ))))
elena-1-9-8-1• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Шорти це не одяг для школи
А спідниці?
Оксана_12• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
А чого ж не привчити дитину голитися?
Хлопчика? Ну борода почне рости - навчаться самі.
Киппи• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Я своїх поки не маю
Працюю в освіті і добре все бачу
Шортики в університет вдягатимете, там вже таких правил немає
Хоча з голим животом теж заборонено ходити і в декольте
А школа є школа
А що Ви скажете за зовнішній вид цієї горе-директорки?
Киппи• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Як би там не було,вона директор і має значний вплив
Освіта це двосторонній процес
Навіщо нариватися, якщо можна одягнутись нормально?
Я написала,що не пускати в школу неправильно, але зауваження щодо одягу там стосується і директора і дітей
А дітей в першу чергу
В першу чергу всі зауваження стосується педколективу , в т.ч цієї бодінегативної директорки.
Киппи• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Джинси допустимі взимку і в холод
Джинси є класичні, чорні, не яскраві
Джинси це майже те саме,що звичайні штани
Я особисто зиму переношу набагато гірше,ніж спеку
Ну про свої проблеми з білизною на інших не перекладайте
Джинси класичні взагалі-то сині.
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Джинси класичні взагалі-то сині.
Я десь написала,що вони зелені?
Киппи• 03 сентября 2025
Якщо хтось складе петицію про відсторонення цієї недолугої директриси від посади, то її підпишуть багато людей Люди таким чином проголосують куди її послати .
Киппи• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Я десь написала,що вони зелені?
Ви не пам´ятаєте , що написали? Ну, то перечитайте свої опуси.
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Прочитала
Класичні джинси краще,ніж шорти
Оксана_12• 03 сентября 2025
Ответ дляMirona
деградация культуры/общества - водить в школу как на море в шортах детей (жара здесь вообще ни при чем - иначе по логике вообще в трусах и майках, шлепках с надувным матрасом надо идти зачем полумеры).
Если ребенок с 1класса приучен к костюму так до конца школы он и будет в нем ходить (просто нужен норм костюм и хб_рубашка которых надо на каждый день чистую, все из хорошей ткани по сезону и терморегуляция будет норм) - а не как попугай в цветных тряпках, шортах и развалочку априори вырастет намаханое быдло которому все можно к старшей школе с кольцом в носу, тату и пером в заднице.

Ну не настраивает на учебу вот этот вот пляжный дресс-код.
Ця ’культура’ схожа на відчайдушні спроби злиднів долучитися до лухарі життя через покупку айфону в кредит, х яким вони будуть гордо їхати в маршрутці. Твк і натягнутий на дитину костюм (зазвичай з поганої тканини і на розмір більший, щоб ’з запасом’) ніяким чином навіть не наближає до еліти. Вибачте, як вже є.
Киппи• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Прочитала
Класичні джинси краще,ніж шорти
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляКиппи
Удалено администрацией...
Оксана_12• 03 сентября 2025
Ответ дляOneTimeUser
Та може просто мізки ввімкнули, +30 надворі. Похолодає і ’проблема шортів’ вирішиться автоматично)))
dahashutka19• 04 сентября 2025
Сподіваюсь її звільнять. Шкільну форму відмінили давно
Бессмертный пони• 04 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Я десь написала,що вони зелені?
Ви писали , що чорні .
Киппи• 04 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Я не хамлю. Вам вказала на невідповідність Ваших слів, а Вам лінь, навіть свої опуси прочитати і туди ж - вказувати іншим що їм робити. Так що хамство - це якраз Ваш коник.