Бронетапці• 03 сентября в 12:11
Пропал аппетит, сократили на работе
Сократили на работе, уже 2 дня ничего не ем, тошнит. Сегодня прям на улице слезы потекли. Пустота внутри, буду скучать по коллективу. Как пережить это состояние? (((
Мамзелькіна• 03 сентября в 12:13
Гарно відпочити і почати пошук нової. Зараз не проблема роботу знайти. Люди повиїздили, кругом дефіцит кадрів
Бронетапці
• 03 сентября в 12:14
Ответ дляКрасавица писяная
Багато людей скоротили, чи лише вас?
Так, багато
Лапка• 03 сентября в 12:14
Везёт вам, что только аппетит пропал. Я белугой выла, на столько было обидно. Пошла в центр занятости стала, полгода получала деньги какие то смешные. Подыскивали работу, ходила на собеседования. А потом уволили директора и новый меня позвал назад.бежала, роняя тапки.
Бронетапці
• 03 сентября в 12:15
Ответ дляЛапка
Я тоже плачу ужас, сегодня еле глаза открыла утром, все опухшие были …Даже на улице накрывает и слезы
Мамзелькіна• 03 сентября в 12:15
Ответ дляБронетапці
Так, багато
Ну так там вже немає того колективу за яким ви сумуєте
Красавица писяная• 03 сентября в 12:15
Ответ дляБронетапці
Так, багато
Не переживайте, якщо багато, то колектив розпався , добре там вже не буде, а їсти треба
Лапка• 03 сентября в 12:15
Ответ дляБронетапці
Недавно сократили?
Бронетапці
• 03 сентября в 12:15
Ответ дляМамзелькіна
Уже нет..Но коллектив был дружный и классный, привыкла
Аліса-90ae• 03 сентября в 12:15
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Мамзелькіна• 03 сентября в 12:16
Ответ дляЛапка
А що у вас за рідкісна спеціальність, що пів року не могли роботу знайти?
Накладні мюслі• 03 сентября в 12:16
Так бывает, к сожалению, когда бизнесу легче либо сократить штат либо закрыться. Жаль что именно вы попали под раздачу, но может это и к лучшему.
Если приходится сокращать штат, значит есть проблемы с выплатой заработной платы. Скорее всего снизили бы на приличную сумму и бы сами ушли от них рано или поздно)
Бронетапці
• 03 сентября в 12:17
Ответ дляНакладні мюслі
Да, но грустно, я там много времени проводила и теперь пустота
дожену і ощасливлю• 03 сентября в 12:17
Ответ дляБронетапці
Хто ви за професією?
Мамзелькіна• 03 сентября в 12:17
Ответ дляАліса-90ae
Удалено администрацией...
Припиніть ці мовні срачі
Лапка• 03 сентября в 12:19
Ответ дляМамзелькіна
Не спеціальність, вік. Скрізь де були вакансії був молодий, амбіційний колектив, а я вже не надто молода і зовсім не амбіційна.
Накладні мюслі• 03 сентября в 12:19
Ответ дляБронетапці
Понимаю. Но это состояние не на века. Открывайте понемногу сайты по поиску работы, представляйте себя на новом рабочем месте и не вешайте нос, все у вас будет хорошо
Мамзелькіна• 03 сентября в 12:20
Ответ дляЛапка
Скільки вам років? Якщо всі будуть амбіційними, то хто буде звичайними співробітниками працювати?
дожену і ощасливлю• 03 сентября в 12:20
Ответ дляЛапка
Який вік Ви вважаєте немолодим?
Лапка• 03 сентября в 12:21
Ответ дляМамзелькіна
На той момент було 48. Треба були їм амбітні. Як що чесно, навіть не шкодую про ті півроку.
Лапка• 03 сентября в 12:27
Ответ длядожену і ощасливлю
Який вік Ви вважаєте немолодим?
Нііііі, я ніякий не вважаю не молодим. Для мене й жіночка за 70 все одно дівчина, але для роботодавців чогось вік після 40 то вже є проблемою. Відмовки були: в вашому віці вже важко навчатись, засвоювати нову інформацію, переходити на нові технології. А одного разу прийшла з кнопочним телефоном, бо мій зламався саме в день співбесіди і взяла, який був робочий, то сказали вам он навіть з нормальним телефоном впоратись не можете, як ви можете в 1с працювати. Ну таке собі.
Цукрові вишні• 03 сентября в 12:28
Сочувствую.
Сокращение предполагает предупреждение за 2 месяца - есть время привыкнуть, начать искать работу.
Коленная ложечка• 03 сентября в 12:28
Ответ дляАліса-90ae
Удалено администрацией...
А ты Идиотка и не лечишься(
Госпожа_тамагочи• 03 сентября в 12:29
Дайте собі відгорювати втрату стільки, скільки потрібно. Але повністю в горювання не поринайте, відволікайтесь паралельно на інші справи. З часом стане легше морально.
дожену і ощасливлю• 03 сентября в 12:30
Ответ дляЛапка
Ого!
То Вам попався неадекватний роботодавець просто. Добре, що Ви його втратили. Зачиняються одні двері - відчиняються інші
Лапка• 03 сентября в 12:34
Ответ длядожену і ощасливлю
Ого!
Та я також тоді перший раз зі співбесіди щ посмішкою вийшла й радістю, що не взяли. 20 років бухгалтером пропрацювала в 1с на підприємстві, і як же я бідненька впорався з їхніньою сотнею контрагентів. Вийшла і перехрестилась. Мало того що зарплатню пропонували мізерну, так ще й образи терпіти
ТаЕщеОптимистка• 03 сентября в 12:36
Автор,це не приємно і важко,уявляю себе на вашому місці.Але це не смертельно.Бажаю вам знайти роботу не гіршу,а ще кращу.
Айболитная• 03 сентября в 12:38
это стокгольмский синдром
вас из клетки выпустили, а вы рыдаете и скучаете по сокамерникам