Джага-джага• 03 сентября в 21:36

Уколы Алфлутоп. Кто делал? Странная инструкция

Невролог назначил. Прочитала инструкцию. Там написано, что колоть под присмотром врача и часто возникает алергичекая реакция, анафилактический шок. Как-то страшно. Возможно кто-то сталкивался с ними?
Барбітта• 03 сентября в 21:37
Зробити пробу.
автор Джага-джага • 03 сентября в 21:40
Ответ дляБарбітта
Зробити пробу.
Як? Страшно реакції, вона ж ніби миттєва
Мадам Тю-лю-лю• 03 сентября в 21:43
Ответ дляДжага-джага
Ходіть в лікарню колоти
автор Джага-джага • 03 сентября в 21:44
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ходіть в лікарню колоти
А якщо перший раз не буде реакції, то можна самому чи реакція може бути і надалі?
Мадам Тю-лю-лю• 03 сентября в 21:45
Ответ дляДжага-джага
Ви хочете, щоб я взяла на себе таку відповідальність?
Готові робити, що скаже анонім?
автор Джага-джага • 03 сентября в 21:48
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Готові робити, що скаже анонім?
Ні, я чомусь подумала, що ви лікар. Взагалі я чекаю може хтось напише, хто колов їх. Чи допомагають вони взагалі
Мішечок щастя• 03 сентября в 21:51
Я колола и не раз. Инструкции никогда не читаю, никаких побочек не было Мне помог, но я его колола во время лечения в санатории вместе с физпроцедурами, посещением термальных источников. Помогло все в комплексе
Барбітта• 03 сентября в 21:51
Ответ дляДжага-джага
Як ви можете покладатись на те, що хтось їх колов? В когось може не бути реакції, а у вас може з´явитись. Організми різні, опитування тут недоречне. Зробіть пробу. Я сама собі робила: набрала у шприц ліки і ввела собі невеличку кількість під шкіру. Якщо ви самі не можете, то краще це зробити в поліклініці.
Амбасадор щастя• 03 сентября в 21:52
Не страшные уколы. Для коленей еще назначают.
младокошкина• 03 сентября в 22:23
Ответ дляДжага-джага
Я колола, ніякої побічної реакції не було
Самоучка• 04 сентября в 07:29
Я колола внутримышечно, совершенно не помог коленям, доктор тоже отнесся скептически к алфлутопу.