Кусачая Я• 03 сентября 2025

Як ви зрозуміли що у вас інсулінорезистентність?(

І як у вас проявлялись ці симптоми?
Карапулька• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Ну розводити водою
В чому маячня?
В тому, що оцет знижує і спалює жири.
Та легко!• 03 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
В тому, що оцет знижує і спалює жири.
Заробіть гастрит,рефлюкс,😆 оцет не можна!
Карапулька• 03 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
Ну так я і пишу їй. Ви все читаєте? Я не зароблю, бо я не п´ю оцет і нікому не раджу.
Юпитерная• 03 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
В тому, що оцет знижує і спалює жири.
Ну так а шкода в чому?
Юпитерная• 03 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
Я розводжу водою
Навіть лікарі радять
А в салати можна?
Посудомойка• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
При ІР їсти хочеться набагато більше
Та хочеться то ясно. Але ж не завжли їдять, коли хочеться.
Мені після 21 вечора завжди хочеться. Але я звикла до цього почуття голоду.
Ми ж не діти, щоб не контролювать зовсім.
Длречі, автор, кажуть інтервпльне харчування і силові навантаження добре сприяють.
Я привчила себе не їсти після 19 і до 9 ранку. Поки не можу більше розрив робить. Ну і зал.
Юпитерная• 03 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
Я десь може тиждень п´ю, замовили мені в перевіреному місці,домашній
В чудодійну силу не вірю, але гірше не стало
Посудомойка• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Ну розводити водою
В чому маячня?
Яблучний оцет домашній дуже корисний я чула
Крижана бурулька• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
А жировий гепатоз якось впливає на високий інсулін? Бо ще не чула такого
Жиовий гепатоз це результат ІР. Всі углеводи одразу йдуть в жир, а не в енергію.
Папина дочка• 03 сентября 2025
Ответ дляПосудомойка
3 рази в день їсти це не мало. Всі приблизно так і їдять. Не думаю, що хтось більше.
Доречі великий живіт і в мене. Як вагітна, хоча вага не така прямо велика
Если есть три раза в день без перекусов - поджелудочная тоже будет работать как по часам, грубо говоря. А если есть 5-6 раз в день, хоть и маленькими порциями, а в перерывах - кофе, чай, яблочко, печенье, то от инсулинорезистентности не уйти.
Я супер-пупер• 03 сентября 2025
Ответ дляШлях до зірок
Работаю конечно, готовлю раз в день
Что готовите? И едите одно и то же 7 раз? А почему нельзя 3 раза, но порцию побольше?
Юпитерная• 03 сентября 2025
Ответ дляПосудомойка
Підвищує чутливість до інсуліну
Голена блондинка• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Ясно( треба знижувати холестерин продуктами якимись
Чула, що яблуневий оцет знижує і сприяє спалюванню жирів
Слухала інтерв´ю з однією лікаркою (люблю її за те, що вона шукає причини хвороб і розглядає організм в цілому).
Отже, якщо є запальні захворювання, або гіпотеріоз - холестерин буде високий.
Своєчасна санація ротової порожнини
Аутоімунні хвороби.

Важливий гарний мікробіом (тож корміть його смаколиками - пре- та пробіотиками).

Ще радила перевірити наявність хелікобактера пілорі.
Юпитерная• 03 сентября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Своєчасна санація ротової порожнини
Аутоімунні хвороби.

В мене субклінічний гіпотиреоз є точно
Карапулька• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Я розводжу водою
Навіть лікарі радять
А в салати можна?
Які лікарі радять пити оцет? Для чого і які проблеми вирішує оцет? Люди - лохи, рахують кбжу, ішачать в спортзалах, а треба оцет пити всього лише.
Посудомойка• 03 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
То не можна отой, що ви в бутилках купуєте на консервацію.
Яблучний домашній оцет він інший. Як перебродивше вино.
Він корисний. Натще п´ють по ложці здається
Юпитерная• 03 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
Все разом і має допомогти
Карапулька• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Все разом і має допомогти
Воно без пиття оцту допомагає, повірте.
Потринділиця• 03 сентября 2025
Ответ дляПосудомойка
Це не привід для жартів.
Ви думаєте всі жеруть?
А мене аже враження, що я від води поправляюсь. Живіт так точно наростає несправедливо.
І це при тому, що я спортом займвюсь регулярно 3 рази в тиждень і багато ходжу.
Ай, ладно...доводить нічого не буду
Кілька моїх знайомих подруг в 3 рази більшими порціями наїдають і все життя стрункі. І про спорт не чули
Вы всё время путаете причину и следствие. От ’високого інсуліну’ люди не толстеют сами по себе. Высокий инсулин - это результат инсулинозернистости, лишнего веса и переедания. Это не волшебный гормон, который превращает воду в жир.
’Я від води поправляюсь’ - нет, максимум у Вас задержка жидкости, но жир так не образуется.
’Подруги їдять більше і стрункі’ - сравнение ни о чём. У всех разный обмен веществ и генетика. Ваши тренировки 3 раза в неделю ничего не значат, если общий калораж превышает расход.
Про ’3 рази на день їсти’ - вообще мимо. Количество приёмов пищи роли не играет. Важен общий баланс калорий и состав питания.
И вместо того чтобы пить БАДы месяцами и ждать чудо, нужно найти нормального эндокринолога, а не жаловаться на ’несправедливість’.
Пока вы ищете оправдания (’інсулін винен, вода винна, подруги винні’), вес и живіт будут только рости. Решение одно: адекватне питание, дефицит калорий, контроль анализов и нормальный врач.
Юпитерная• 03 сентября 2025
Ответ дляПотринділиця
Кількість прийомів їжі впливає якраз
І зайва вага це не причина а наслідок ІР
Перестаньте коментувати теч в чому ви не розумієтесь
Шлях до зірок• 03 сентября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Мне нравится есть понемногу, нет чувства пресыщенности, ощущения полного желудка... Но из-за этого есть хочется чаще.
Обычно ем одно и тоже каждый день.
Утром яйцо, бутик с маслом или авокадо, кофе с молоком. Иногда вместо этого бывает овсяная каша. Второй раз - малина с йогуртом и чаем. Третий - мясо с помидорами и рукколой. Это перед работой. Четвертый - перекус на работе, кофе, курага, сыр. Пятый - ужин на работе, снова мясо и посидоры, иногда еще кефир. Перед сном - что захочется, творог, или белок яйца.
Потринділиця• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Кількість прийомів їжі впливає якраз
Хаха
Какая Вы милая
Чучало яблуні• 03 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я
Я в себе підозрюю, постійно хочу їсти, постійно хочеться солодкого, вже 97 кг.. я не знаю з чого починати
1. Купите кухонные весы, чтобы взвешивать порции.
2. Ешьте много, МНОГО белка. И 200 грамм мяса, если вы будете сытось чувствовать. Но все тушеное/на сухой сковороде/вареное. Можно тунец консервированный, в нем много белка. Выбирайте и белковый хлеб, если без хлеба не можете. И плюс салаты. Кстати, я между добавлением 1 ст ложки и 1 чайной ложки масла на одинаковое количество салата не заметила), так что не обязательно его много добавлять))
Юпитерная• 03 сентября 2025
Ответ дляПотринділиця
Хаха
Какая Вы милая
Мені вже тут колись одна така горе-лікарка ставила діагноз, що в мене діабет другого типу,якщо інсулін 24+
Потринділиця• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Идите, спалюйте жир уксусом
Удачи, эксперт 💐
Юпитерная• 03 сентября 2025
Ответ дляПотринділиця
Идите, спалюйте жир уксусом
Удачи, эксперт 💐
Оцет тут до чого?
Я в це не вірю, п´ю просто так
Вже ж не 12 років
Ясно, що жир від оцту сам не спалиться
Бідося• 03 сентября 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Раньше перекусывала часто, почти без основных приемов пищи, и одну кружку чая могла сербать полдня. Я даже калории считала, все ок, но вес стоял.
тому що треба рахувати не калорії, а білок та воду свою норму, а вуглеводи їсти тільки довгі (повільні), й буде все гуд
Потринділиця• 03 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Оцет тут до чого?
Я в це не вірю, п´ю просто так
Вже ж не 12 років
Ясно, що жир від оцту сам не спалиться
Вы просто так пьёте уксус? От скуки? А не потому что:
’Чула, що яблуневий оцет знижує і сприяє спалюванню жирів’
Бідося• 03 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я
авторе, почніть зі столу № 8 по Певзнеру, він для діабетиків. але по факту є найзбалансованішим варіантом здорового харчування, протримайтесь місяць не даючи собі зриватися, потім приходьте розповісте про результат
Бідося• 03 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
А, ну то бізнесменша, а не лікар. Таких міняти треба одразу.
Мені підійшов метформін 1000, бо я теж жерти солодке хотіла, і коли не отримували дози, то ставало погано. Метформін знижує рівень цукру в крові, але попереджає гіпоглікемію (коли цукор різко падає і тоді аж в очах темніє так погано, і трусить, і пот ллє градом).Я його добре переносила (спочатку лікар призначав глюкофаж, але в мене живіт дуже роздратований був від нього, то діарея, то пучило). Вам дозування і препарат краще з лікарем обговорить.
вам не метформін треба, а норму білка їсти й норму води пити, й ніякого солодкого не буде хотітися