я Кукарача• 03 сентября 2025

Маска для ніг "носочки" відлущуюча.

Як довго її треба робити, один раз, чи більше. На сайті ніде не вказано, дівчата пишуть у відгуках що очищення починається на 3-5 день?
Пэрисхилтонша• 03 сентября 2025
У меня где то через неделю начинается и неделю продолжается.
Тантрический кекс• 03 сентября 2025
Це що за масочка така?
автор я Кукарача • 03 сентября 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
А робили цю процедуру ви один раз?
ХаДиДиШь• 03 сентября 2025
А шо очищувати і відлущувати тиждень потрібно?
Пэрисхилтонша• 03 сентября 2025
Ответ дляя Кукарача
А робили цю процедуру ви один раз?
Делаю периодически. В основном в холодное время года. Потому что летом с такими ступнями открытую обувь не оденешь.
автор я Кукарача • 03 сентября 2025
Ответ дляТантрический кекс
Це що за масочка така?
Типу такого плану. Їх багато виробників є. Я сьогодні від Avon спробувала) хочу ще цю купити
Обращеница• 03 сентября 2025
Ответ дляя Кукарача
А робили цю процедуру ви один раз?
Я делала. Надо просто следовать инструкции. И все
тогдалия• 03 сентября 2025
За раз один прекрасно все відлущуєттся, якщо п´яти на дуже запущені. Але злазить негарно, тому цей варіант дійсно кращий у сезон закритого взуття.
тогдалия• 03 сентября 2025
Ответ дляя Кукарача
Візьміть краще китайські/корейські. Я ці брала, лущення почалося аж на п´ятий день і довго тривало. Я особисто не в захваті.
Не люблю натовп• 03 сентября 2025
Ответ дляя Кукарача
Я цю брала. І зараз в Єві по акції взяла. Це був перший досвід. Що можу сказати. Рекомендую брати таку лише на пʼяти. Якщо у вас не має проблем з пальцями. Бо облізе все. А це не один день. Облізло до молодої шкіри через тиждень. Паралельно я мазала кремом з сечовиною 25. Тріщини заживилися. У мене прям глибокі на гарячій гальці зʼявилися. Але потім я ще дуже берегла цю молоду шкіру і мазала крем під носки. Коротше штука класна, саме ця на фото, але обережно.
автор я Кукарача • 04 сентября 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Оо, дякую за відгук)
Дон Пэдро• 04 сентября 2025
Я не побачила різницв до і після. Лише візуально не гарно було коли шкіра злализа. Правда в мене і проблем із п´ятами і стопами немає.
буреЛОМКА• 04 сентября 2025
Ответ дляя Кукарача
Оо, дякую за відгук)
Я не пам´ятаю, як виглядало пакування, але я більше ніколи не буду робити цю маску. Мені було боляче, я зрозуміла, що це був хімічний опік
тогдалия• 04 сентября 2025
Ответ дляя Кукарача
Оо, дякую за відгук)
Вони незручно кріпляться, там мають бути як смужки на липучках, які закріплюються на щиколотках, але ті липучки не тримаються, я мала їх зав´язувати, щоб носочок тримався на п´яті. Ну і саме лущення мені дуже, воно довго починається і довго сходить ( я теркою пришвидшувала процес). Китайські/корейські працюють швидше.
Але, бачу що є люди з протилежним досвідом. В мене не запущені стопи, але груба шкіра, тому опіку не було.
Не люблю натовп• 04 сентября 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Це кислотний пілінг. Тому так, може пекти, особливо при наявності травм.
буреЛОМКА• 04 сентября 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Не було травм. Шкіра, що злушувалась, це і стало травмою. Дуже пекла вся поверхня стоп