Підмітайло• 03 сентября в 23:43

Діснейленд дорослим, чи варто ?

Летимо в Париж з дочкою , 20 років. Підкажіть , будь ласка , чи є сенс їхати в Діснейленд , й якщо так ,то на один день чи на два (два парки )
Результат:
вже голосів: 45
27 (60%) Так , є сенс
12 (26.67%) Свій варіант
6 (13.33%) Ні, це для дітей
все по ГОСТу!• 03 сентября в 23:47
Ну якщо любите атракціони - чому ні? Там зараз має бути добре, діти в школах.
Дівчина Гілмор• 03 сентября в 23:47
Тааааак❤️
Бесбардак• 03 сентября в 23:52
Скука й зовсім не цікаво. Ще з такими чергами і за такі гроші. Краще в Астерікс і відірватися. Хоча є тітки-інфантілки, їм досі в ляльки цікаво грати. Для них те, що треба
Янгол в камуфляжі• 03 сентября в 23:52
ни детям ни взрослым. Очереди по часу на один атракцион. Один нормальный атракцион- это лифт, но потом в лифтах писяться будете. Не стоит он тех денег.
Точная копия плова• 04 сентября в 00:09
Если любите/хочется - то да 😅
Я например не оч.люблю, только из-за ребенка езжу. Сама бы не ехала
Шукаю трусики• 04 сентября в 01:25
Там дело не в аттракционах, как по мне. А именно в самой атмосфере. Отличное шоу днём, яркие костюмы, музыка и ид. А вечером вообще, самое интересное. Рекомендую всем. Да, очереди есть и будут там. Это ж популярное место. Но, один раз нужно побывать.
Умничка-помощничка• 04 сентября в 03:16
Ответ дляБесбардак
Є й такі тітки, як я, що у кіно на мультики ходять )) І атракціони я люблю, але не на всі пускають дорослих, нажаль. Якось зі знайомими попхалися у дитячий розважальнтй комплекс з батутами, ото там ми відіжгли )
Мрію про космос• 04 сентября в 06:55
Я б поехала, это мечта детства
Турагенція Tourdream• 04 сентября в 10:26
Автор, якщо є можливість відвідати Діснейленд, то чому й ні? Це особливе місце, почуття казки та свята залишиться з Вами надовго. Навіть якщо Ви не катаєтесь на екстремальних атракціонах, то там є цілком лайтові варіанти ( ’Пітер Пен’, ’Пірати Карибського моря’, ’Дім з привидами’ та інші). Паради, салют, спілкування з діснеївськими героями - це дуже видовищні дійства.
Я особисто три рази була у паризькому Діснеї. З досвіду скажу, що головне грамотно спланувати все заздалегідь. Обов´язково відразу брати фаст-паси на потрібні атракціони, скласти маршрут по парку. Тоді вдасться побачити та покататися по максимуму.
Можна навіть два парки в один день відвідати. Але майте на увазі, що у Студії більш екстремальні атракціони.