Фізик-ядерщик заочно• 04 сентября в 07:56

Хто там любить дітей суші годувати?

Рідкісний гельмінт через суші: львівські медики дістали з дитини паразита завдовжки метр.
Львівські лікарі діагностували у 10-річної дитини рідкісне паразитарне захворювання – дифілоботріоз. У пацієнта виявили гельмінта завдовжки близько одного метра. Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Львів — місто натхнення
Home»Новини»Рідкісний гельмінт через суші: львівські медики дістали з дитини паразита завдовжки метр
Новини
Рідкісний гельмінт через суші: львівські медики дістали з дитини паразита завдовжки метр
By andriy03.09.20252 Mins Read

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Львівські лікарі діагностували у 10-річної дитини рідкісне паразитарне захворювання – дифілоботріоз. У пацієнта виявили гельмінта завдовжки близько одного метра. Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, пише Львівський портал.

За даними медиків, дитина понад пів року скаржилася на слабкість, болі в животі, втрату апетиту та розлади випорожнень. У липні батьки помітили у калі дитини паразита. Після консультації з інфекціоністом маленького пацієнта скерували на обстеження, де й підтвердили діагноз.

«Ймовірна причина захворювання – недотримання правил особистої гігієни та вживання термічно необробленої риби», – зазначили у Центрі.

Зі слів матері, дитина часто їла суші, які дуже полюбляє. Це перший випадок дифілоботріозу, зафіксований у Львівській області.
Не зацілована• 04 сентября в 19:55
Двоє моїх дітей мали купу різних глистів , і суші вони не їдять, а найбільше приносили паразитів із садочку і школи... Я вже можу книгу по глистах написати...
alenakonopko• 04 сентября в 20:02
Ответ дляАноним Советчик
Щодо хліба, там паразитів не може бути У мене пакет з хлібом лежить вже два місяці, навіть жодного грибочка на ньому не виросло
у нас хлеб из сильпо цветет через день, если полежит
Помидорина• 04 сентября в 23:19
Ответ дляЩаслива Я
А мой ребёнок получил описторхоз, поев бабушкиных жареных карасиков.
И этого паразита полно в наших водоёмах, в речной рыбе
А я обожнюю карасів.а як діагностують цей опісторхоз? І як лікують?
Рубаю олівлє• 05 сентября в 00:35
Ответ дляГлубоководная селедка
Дивно, в Польші без триразвої (три дні поспіль) здачі калу на глисти санепід не видадуть, а от чи хворіють на туберкульоз - записують зі слів.
К нам приходил один раз мужчина с санитарной службы, он рассказывал и показывал как нужно мыть руки 🤣.
Поэтому никогда нельзя быть уверенным, что еда безопасна…
Щаслива Я• 05 сентября в 00:36
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Поняття не маю до чого тут писали про прісноводну. Для мене це взагалі не риба
И форель не рыба? И щука? Белый амур, сом, окунь? Ну что сказать, пані балувана
Щаслива Я• 05 сентября в 00:36
Ответ дляПомидорина
Пост 147
Приблизно як лямблии
автор Фізик-ядерщик заочно • 05 сентября в 00:42
Ответ дляЩаслива Я
Ні, в мене двома ніколи не їли прісноводну рибу. Мама теж рибу з прісних водойм не готувала.
Щаслива Я• 05 сентября в 06:54
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Не могли собі дозволити? Тата не було і він не ходив на рибалку, ні дід, ні чоловік, взагалі ніхто з родини? Це не привід заперечувати, що є смачна риба, плюс треба вміти правильно її готувати
автор Фізик-ядерщик заочно • 05 сентября в 07:21
Ответ дляЩаслива Я
Не могли Дід був директором ресторану, змушені були їсти осетра
Рибу з болота залишили для,таких як ви, вам інша не доступна.