Фізик-ядерщик заочно• 04 сентября в 07:56

Хто там любить дітей суші годувати?

Рідкісний гельмінт через суші: львівські медики дістали з дитини паразита завдовжки метр.
Львівські лікарі діагностували у 10-річної дитини рідкісне паразитарне захворювання – дифілоботріоз. У пацієнта виявили гельмінта завдовжки близько одного метра. Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Львів — місто натхнення
Home»Новини»Рідкісний гельмінт через суші: львівські медики дістали з дитини паразита завдовжки метр
Новини
Рідкісний гельмінт через суші: львівські медики дістали з дитини паразита завдовжки метр
By andriy03.09.20252 Mins Read

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Львівські лікарі діагностували у 10-річної дитини рідкісне паразитарне захворювання – дифілоботріоз. У пацієнта виявили гельмінта завдовжки близько одного метра. Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, пише Львівський портал.

За даними медиків, дитина понад пів року скаржилася на слабкість, болі в животі, втрату апетиту та розлади випорожнень. У липні батьки помітили у калі дитини паразита. Після консультації з інфекціоністом маленького пацієнта скерували на обстеження, де й підтвердили діагноз.

«Ймовірна причина захворювання – недотримання правил особистої гігієни та вживання термічно необробленої риби», – зазначили у Центрі.

Зі слів матері, дитина часто їла суші, які дуже полюбляє. Це перший випадок дифілоботріозу, зафіксований у Львівській області.
Муууумие• 04 сентября в 07:57
И?
Анти-анонім• 04 сентября в 07:58
Меньше всего боюсь получить лентец через суши.
Бяки-козяки• 04 сентября в 08:02
Мля, при чем здесь суши...
Где вы во Львове суши со свежей рыбой найдёте? Она перемороженная вся месяцами... а для гибели паразитов достаточно 3х дней...
Герцогиня• 04 сентября в 08:03
До чого тут суші?
Ума Палата• 04 сентября в 08:03
Что-то сомневаюсь что во Львове ребёнка кормили суши из сырой рыбы.
И зачем автор,вы дважды скопировали новость да еще и с кучей ненужной информации?
Бойцовская• 04 сентября в 08:04
Автор, я Вас успокою. В Украине, где работники общепита покупают санитарные книжки, где нет никакого санитарного контроля, Вы можете подцепить, что угодно, в любом месте. Хоть суши, хоть стейки, хоть вареники.
автор Фізик-ядерщик заочно • 04 сентября в 08:06
Ответ дляБойцовская
Не обов´язково їсти по закладах харчування.
Ліньки гуглить• 04 сентября в 08:06
А дорослим не страшно?)
Шукаю стакан• 04 сентября в 08:07
Ответ дляБойцовская
Подтверждая как бывший работник детской больницы в отделении с самыми маленькими
автор Фізик-ядерщик заочно • 04 сентября в 08:07
Ответ дляУма Палата
Читайте вже як є
автор Фізик-ядерщик заочно • 04 сентября в 08:08
Ответ дляЛіньки гуглить
А дорослим не страшно?)
Взагалі не розумію для чого цю гидоту їсти) всім
Щаслива Я• 04 сентября в 08:08
А мой ребёнок получил описторхоз, поев бабушкиных жареных карасиков.
И этого паразита полно в наших водоёмах, в речной рыбе
Ума Палата• 04 сентября в 08:09
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Читайте вже як є
Та прочитала,но в следующий раз копируете нормально пожалуйста!
А про суши за уши притянуто.
барабанщица• 04 сентября в 08:09
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Их можно подхватить и не в заведении, даже просто гуляя по улице. Много бездомных кошек и собак, все они простите писяют/какают, потом это все высыхает и разносится с ветром в воздухе.
Можно просто купить пучок/петрушки или укропа на рынке, обработки холодной водой недостаточно что бы полностью очистить.
автор Фізик-ядерщик заочно • 04 сентября в 08:10
Ответ дляЩаслива Я
Ой, для чого їсти годувати дитину рибою з річки?
З родзинкою• 04 сентября в 08:10
Ответ дляУма Палата
Потому что ’я два раза не повторяю! Не повторяю!’
Бяки-козяки• 04 сентября в 08:10
Ответ дляЩаслива Я
Вот зачем вы это написали? Вдруг у автора реально дети есть - она же рыбу полностью из рациона исключит
барабанщица• 04 сентября в 08:10
Ответ дляЩаслива Я
Рыба была недожареная?
90x60x90• 04 сентября в 08:10
Оце так новина! Автор знайшла офіційне підтвердження своїм страхам і вирішила поділитися з нами)
Дякую, але не страшно.
Ответ длябарабанщица
Петрушка в мене домашня. По вулиці краще не гуляти
Бяки-козяки• 04 сентября в 08:11
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А вы в курсе, что и в мясе паразиты есть?
автор Фізик-ядерщик заочно • 04 сентября в 08:11
Ответ дляБяки-козяки
Фу, рибу з прісних річок ніколи не їла.
Анти-анонім• 04 сентября в 08:11
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Какое ваше любимое блюдо? Сразу скажу, зачем вы эту гадость едите, не понимаю.
Бяки-козяки• 04 сентября в 08:12
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я надеюсь, что вы тролль.
Потому что людей с псих заболеваниями на самом деле очень много...
автор Фізик-ядерщик заочно • 04 сентября в 08:12
Ответ дляУма Палата
А про суши за уши притянуто.
Як вмію так копіюю.
Простоваля• 04 сентября в 08:12
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ну то ваші проблеми, що ви чогось не розумієте.
А тягнути назагал свою особисті заскоки не варто.
На хлібі паразитів більше, ніж на перемороженій рибі. І знаючи це одиниці стануть морочити голову і самим пекти, всі інші продовжать купувати.
З родзинкою• 04 сентября в 08:12
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
На нее думаете сельская собака не пописяла и воробушек не серанул? Про мух вообще молчу.
барабанщица• 04 сентября в 08:12
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Фу, рибу з прісних річок ніколи не їла.
Думаете в морской рыбе нет глистов?
Ответ дляБяки-козяки
Я надеюсь, что вы тролль.
Безперечно багато, і вони бояться петрушку і котиків на вулиці
Бяки-козяки• 04 сентября в 08:13
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Да, и суши боятся... и карасей)