ОливьЕЖечка• 04 сентября в 11:42
46 років, як знизити симптоми пременопаузи, що приймаєте ви?
які БАДи, вітаміни і т. п.
Не хочеться розсипатися завчасно, але і пригоршнями ліки приймати теж не хочу
Золота орда• 04 сентября в 11:45
Так вы ничего делать не хотите, результата по мановнению волшебной палочки не будет.
75В• 04 сентября в 11:49
Ответ дляШкала Радощів
ничего нового - спорт, сон, антистресс, полноценная еда
Хороший секс ещё)
Любимка-анонимка• 04 сентября в 11:51
Пью витамині Хеппи фам, еще врач какую то траву назначал с прутняком или маткой боровой.
ВільнаНазавжди• 04 сентября в 11:53
Зараз за призначенням гінеколога почала Цеміцифугу приймати. Вона приписала Клімактоплан, тому що при перших симптомах клімаксу не радить приймати гормонозамісну терапію. Тому вирішили почати з фіто. Але я обрала Цеміцифугу від Swenson, там та сама діюча речовина тільки в більщій дозі.
Ще прописала Алуну для нормалізації сну.
Виявили дефіцит вітаміну Д значний та низький феритин, з цим також пррацюємо, бо воно все дає на посилення симптомів клімаксу
ОливьЕЖечка
• 04 сентября в 11:55
Ответ дляЗолота орда
а чому ви так вирішили?
я регулярно роблю фізичні вправи, намагаюсь збалансовано харчуватись, а додатково хочу приймати вітаміни для підтримки організму в цей час
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Да, матка боровая + красная щетка - растительние гармони. Есть еще тройчатка гинекологическая, в состав которой входят єти трави. Моя подруга таким образом убрала полип в матке.
Летчица• 04 сентября в 12:00
Девушки какой пакет анализов сдать, что бы сразу иди к гинекологу с готовыми результатами?
Золота орда• 04 сентября в 12:00
Ответ дляОливьЕЖечка
а чому ви так вирішили?
Сделала выводы исходя из вашего поста. Нет никаких данных, кроме того что не хотите пить жмени таблеток. Что для вас жмени не понятно. Будете ли вы пить 5-10 добавок в день под вопросом. Какие именно добавки вам нужны тоже можно только догадываться. Пальцем в небо, так сказать.
Причины симптомов как правило зачастую лежат в нескольких плоскостях - состояние печени/желчного, состояние щитовидки, наличие инсулинорезистентности, общая физическая форма, наличие стресса и сам психотип, сопуствующее состояние организма иналичие дефицитов по макро и микронутриентам. И все это нужно грамотно балансировать для поддержания энергии и молодости.
ОливьЕЖечка
• 04 сентября в 12:01
симптоми дуже незначні...я більше наперед турбуюсь- тому і запитала
Бяки-козяки• 04 сентября в 12:06
Ответ дляОливьЕЖечка
а чому ви так вирішили?
Автор, спорт -це супер. Але для прийому тих же вітамінів і ЗГТ потрібно роздавати аналізи, щоб бачити картину загальну. Це вам до гінеколога- ендокринолога
Швабристка• 04 сентября в 12:07
Ответ дляОливьЕЖечка
а чому ви так вирішили?
Якщо вам виписали ліки пригоршнями, то жодні вітаміни не замінять їх.
Вам треба пити ліки, а в и ще до пригоршні пригоршню вітамінів хочете.
Вам не треба щось вигадувати. Вам просто потрібно систематизувати інформацію де ви розвалюєтесь і не пити 2 вида ліків направлених на лікування однієї причини. А потім розписати всі курси лікування у річний графік. Для цього на листочок виписуєте лікар, діагноз, що призначив. На другому листочку Всі останні ваші аналізи і обстеження. 3-й листочок заміри тиску 2 рази в день. і з цим записатись до сімейного щоб він допоміг вам скоригувати всі ліки.
Ацетилсалициловая кислота• 04 сентября в 12:13
Мені 46 років. Ніяких симптомів ще немає, тож нічого й не приймаю
ВільнаНазавжди• 04 сентября в 12:23
Автор, запишіться до гінеколога-ендокринолога. Мені 47, і почалися перші симптоми - приливи. Місячні причому як за годинником. І мені лікар прописав спочатку УЗД щитоподібної, УЗД по жіночому, аналізи на інсульнову панель, вітамін Д, на рівень заліза. І вже виходячи з результатів можна пити жменями. Але не те, що на форумі напишуть, а саме на те щоб усунути ваші особисті відхилення.
Наприклад на УЗД в мене виявили маленьку безсимптомну міому, і при ній якраз гормонозамісна терапія не показана, тому прописали Цеміцифугу. Виявили також преддіабет та призначили ліки. Ну і про дефіцит Д3 та феритину я вже вище писала.
Справа в тому, що воно все в комплексі працює та призначається. Навіть порушення роботи щитоподібної треба коригувати, бо воно також впливає на рівень жіночих полових гормонів.
Я он ще планую до гастроентеролога сходити, бо маю камені в жовчному, а ендокринолог сказав, що застій жовчі також прямо впливає на рівень жіночого гормону естрогену.
Пиши-пропало• 04 сентября в 12:29
Ответ дляВільнаНазавжди
Если проблемы с печенью, желчным, да и вообще с жкт, то не выводятся метаболиты эстрогенов, они всасываются обратно в кровь и становятся причиной разных болезней и нарушений, например, миома и тд.
Поэтому, самое наверное важное, это наладить работу жкт и следить за щитовидкой.
Тепличная• 04 сентября в 13:29
Ответ для75В
Хороший секс ещё)
Где ж его взять? У меня с 33нет секса норм, одни импотенты или скорострелы встречаются. Хоть плачь...
Добрая свекровь• 04 сентября в 13:33
Ответ дляВільнаНазавжди
а які ліки призначили Вам при преддіабеті?
цеміцифуга, дійсно, може зменшити міому?
дякую
ВільнаНазавжди• 04 сентября в 14:08
Ответ дляДобрая свекровь
дякую
Стандартний глюкофаж, немає більше ліків, що понизити інсулін. В мене глюкоза на верхній межі норми, а інсулін сильнопідвищений.
Цеміфифуга прописана від симптомів передклімаксу, очікую від неї полегшення припливів хоча би, оскільки інших симптомів менопаузи поки немає. Щодо міоми. Навряд чи ії шось прибере, поки сказали спостерігати просто. Я мала на увазі, що хотіла щоб лікар прописав гормонозамісну терапію (штучні естрогени) при клімаксі, але при нявності міом можна тільки фітоестроген, оскільки від ГЗТ міома може почати рости
Добрая свекровь• 04 сентября в 15:06
Ответ дляВільнаНазавжди
зрозуміло, дякую за вичерпну відповідь
глюкофаж, мабуть, 500 на день?
ВільнаНазавжди• 04 сентября в 15:16
Ответ дляДобрая свекровь
зрозуміло, дякую за вичерпну відповідь
глюкофаж, мабуть, 500 на день?
Ні. 500 при перед діабеті не призначають. Це при інсулінорезистентності така мала доза, та і то мені прописували 500 по 2 рази на день.
Зараз вже за показниками призначити 2000.
Золота орда• 04 сентября в 17:01
Ответ дляВільнаНазавжди
миома и на фитоэстрогенах растет!
ВільнаНазавжди• 04 сентября в 17:10
Ответ дляЗолота орда
миома и на фитоэстрогенах растет!
Може бути. Але побачим за три місяці на повторному УЗД. Поки буду тримати рекомендації лікаря