всегдаДаДа• 04 сентября 2025

Де в Європі навчаються англійською безкоштовно?

Після 11 класу.
Марічка• 04 сентября 2025
В Ірландії, якщо рівень мови дозволяє, але все одно гуртожиток, книжки платні
Грибной_Дождик• 04 сентября 2025
Можно в Германии, но не после 11, а после первого курса универа нашего, например. Но жильё, семестровый взнос, всё равно нужно платить.
Весела моль• 04 сентября 2025
Питання не в ціні освіти, а в ціні життя в тих країнах. У мене дитина навіть вступила (так, бо вибрала університет і спеціальність, де таки не лише оцінки, рекомендаційні листи, CV, але були ще і іспити англійською мовою), а потім у родича стався рецидив хвороби і я зрозуміла. що ризикую не витягнути проживання в Австрії, а підробіток практично відразу зі слабкою німецькою (бо ж невипадкво навчатися англійською збиралася) + купа простих робіт уже біженцями зайнята... не ризикнули. тому, варто реально оцінювати шанси
Кому там слова не давали• 04 сентября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Список англомовних програм бакалаврату в університетах Німеччини дуже і дуже обмежений, і конкурс туди серед іноземних студентів дуже і дуже серйозний.
Авторе, легше вивчити мову країни, ніж отримати місце на бакалаврату англійською. Якщо мова про 11 клас, починаєте вчити німецьку на А2 і подаєте документи в Австрію. Або чеську, і вступаєте в Прагу.

Але, якщо є бажання, середній бал атестата вище 11.5 і англійська IELTS не менше 7, то можна пробувати Швецію, наприклад. Взагалі у скандинавів і їхніх сусідів (Нідерланди, Данія) з англійською простіше щось знайти, ніж у німців, австрійців.´ чи чехів.
Пупуговка• 04 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали

В Швеції не на всі спеціальності можна вступити після 11 класу.
Кондуктор маршрутки• 04 сентября 2025
Практично будь де. Але це платне навчання
Ответ дляПупуговка
Є таке.
Відповідь на питання, куди поступати і на яких умовах - дуже персоніфікована
ЗабежАЛОЧКА• 04 сентября 2025
Якщо дитина тільки пішла до 11 класу в Україні, ще є час податися до програм Ukraine Global Scholars, Assist Scholars - може ще якісь є. Вони допомагають вступити на повну стипендію до приватних шкіл або коледжів в Европі та США. Почитайте про них - може, ваша дитина захоче.
автор всегдаДаДа • 04 сентября 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Дитина тільки пішла в 10 клас, заздалегідь моніторю тему
Весела моль• 04 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали

ну, в мене дитина склала математику, економіку англійською і вступила на міжнародну економіку в Австрію, по балах вона там була навіть класна. НМТ з математики не на 200 склала таки. Стипендія покрила б ту невелику плату на навчання, але от проживання це геть інші суми. + На момент випуску дитині було 16 років, ми в Україні, тобто їй ще опікуна там шукати, що теж не безкоштовно
Весела моль• 04 сентября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
ну, з країн, де можна вичтися безкоштовно, непогані університети і ціна проживання не настільки висока - Чехія. Якщо почати зараз вчити чеську
Весела моль• 04 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали

але ціна проживання ззнову-таки
Ответ дляВесела моль
В якому ВНЗ?
Ми шукали ІТ та / або математику в Австрії англійською - це виявилась задача з двома зірочками
Карамбулкул• 14 сентября 2025
В Вильнюсе, Европейский гуманитарный университет (ЕГУ), преподают на англ., но не знаю платно или бесплатно