Шлях до зірок• 04 сентября 2025

Хто стикався з болючими місячними настільки, що таблетка не допомагає?

Це норма чи сигнал?
Кукусикиииииии• 04 сентября 2025
Завжди допомагали
Якщо тільки ви п´єте не ті знеболювальні
МамОмужа• 04 сентября 2025
Мне только доларен помогает, и то не так что б вообще не болит, а просто болит терпимо.
пілюля• 04 сентября 2025
Це не норма.Зверніться до лікаря.
Я_канеша_извиняюсь• 04 сентября 2025
Это не норма, сходите к гинекологу. Может быть симптомом болезней
Зоркая Зорро• 04 сентября 2025
Что за таблетка? Любое обезболивающее помогает всегда
Я_и_моя_собака• 04 сентября 2025
Ідіть до лікаря, ну і фініки їжте, може краще буде
Анонимус Я• 04 сентября 2025
До перших пологів мені не допомагало нічого, окрім заснути.
Патріотка з дивану• 04 сентября 2025
Болючі місячні - причина звернутися до гінеколога. Була молодшою допомагав спазмалгон, диклоберл . З віком зʼявився ендометріоз, коли місячні стали нестерпно болючими лікар назначив протизаплідні, на їх фоні болі зменшилися. І коли пролактин був підвищений - значно більше боліло, нормалізувала - також біль зменшився. Це все індивідуально, на це може бути причина - тільки до толкового гінеколога, а за потреби і до ендокринолога
Весняний Марафон• 04 сентября 2025
исключите эндометриоз
Пи Пи Пилюля• 04 сентября 2025
До перших пологів часто так було, колола собі анальгін. Після перших пологів стало легше, після других взагалі не болить. І так, у мене ендометріоз давно
Свекруня• 04 сентября 2025
Таміпул завжди допомагали. На противагу, ношпа взагалі не брала ніколи, як і ібупрофен 200. Тому залежить і від того, що ви п´єте.
Дикая Роза• 04 сентября 2025
Мне не все таблетки помогали, подбирала под себя. Однажды провтыкала, не купила вовремя, а они оказались на перерегистрации, пришлось купить другие, в итоге мне на работу вызывали скорую, укололи кетанов. После этого у меня всегда еще и ампулы кетанова были, кроме запасов обезболивающего, и благословение шефа на три дня отпуска ежемесячно)
КучМала• 04 сентября 2025
Ответ дляСвекруня
А мені тільки ібупрофен і допомгає. Це дійсно дуууже індивідуально!
Сонячний зайчик• 04 сентября 2025
Нічого так і не знайшли, після 2 пологів стало терпимо. Раніш кетанов знімав, але не так що абсолютно все.
Катастрофа• 04 сентября 2025
Шипучий солпадеїн.
постою_послушаю• 04 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
К сожалению не всем
постою_послушаю• 04 сентября 2025
Автор, обследоваться нужно обязательно, но не факт, что причину найдут.
Мне до родов помогал катанов, но точно не одна таблетка, а прям так ударная доза
А до его появления папа укол мне делал анальгин с димедролом, тогда тоже хоть немного легче становилось
Кавуся• 04 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Шипучий солпадеїн.
От головной боли очень помогают,классные таблетки
Свекруня• 04 сентября 2025
Ответ дляКучМала
400 і мені допомагає, але в мене на це дозування реакція неприємна - ніби в тунелі все бачу((
Нехай щастить• 05 сентября 2025
В мене немає ніяких проблем по гінекології, а місячні дуже болючі. Іноді доводиться пити 2 табл кетанову. Доларен теж допомагає, але так як тут писали, біль все одно відчувається. Але як правило, це тільки перший день. Буває ще і другий, але вже не так сильно. Все індивідуально.