Невісточка ж• 04 сентября в 15:04
Вихід на балкон вибити хочу
Знаю, що не можна. Але чому, що буде якщо приберу шматок стіни в панельному будинку? Будинок же не зруйнується. Хто робив, як вам? В мене в сусідів на 6 поверсі так. Дуже красиво
ЯяяКакаджамбо• 04 сентября в 21:06
Ответ дляPrervana
Обойдите 10 нотариусов и соберите реальную информацию, если считаете что я ошибаюсь
І що це дасть? Ви змінете свою упередженість на підставі того що 10 нотаріусів скаже мені що паспорт необхідний?
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Есть вероятность, что вы наткнетесь в нашем царстве идиотов на нормального, который потребует только то, что ему требуется для проведения сделки. А именно - правоустанавливающие документы
Интимная• 04 сентября в 21:16
Ответ дляТільки не про гроші
Я в 18 покупала и уже тогда нотариус потребовала у продавца новый техпаспорт
Тоже в 2018 продавала и покупала одновременно квартиру в Киеве, техпаспорт был обязательным для регистрации сделки. За батарею на балконе платила в своей квартире заплатила 4к грн и ее не увидели. Покупатель знал о батареи и его все устраивало и что в техпаспорте ее не будет тоже.
ЯяяКакаджамбо• 04 сентября в 21:20
Ответ дляPrervana
Немає такої вірогідності, бо це суперечить порядку про реєстрацію майна. Це написано в самому документі, на який спираються нотаріуси у своїй діяльності.
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Там нигде не сказано, что техпаспорт должен быть переделанный или должен быть привязанным к какому-то сроку. Он просто должен быть. Всё. Если всех участников сделки устраивает старый техпаспорт - то его достаточно. Вот оценка свежая - да, нужна
Швидкоруч• 04 сентября в 21:27
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Це ж було не нещодавно? Зараз техпаспорт має бути зареєстрований в електронній системі і без цієї реєстрації нотаріус не оформлює сдєлку. Наявність ’свіжого’ техпаспорту вперш за все надає гарантії покупцю про належний технічний стан нерухомості. Якщо є порушення, то штрафи сплачує власник житла, а не той хто це зробив. Купуєте квартиру з переплануванням без узаконення і відображення змін-потенційно наражаєтесь на неприємності. А чи будуть вони чи ні-це лотерея. Я теж свого часу зробила перепланування без дозвільних документів. Коли продавала квартиру в одному бті мені сказали що будуть великі проблеми, пішла в іншій-там все ок, ніяких порушень не виявлено. Лотерея. Квартиру благополучно продала в 21році. І вже тоді нотаріус казав, що з серпня 21року техпаспорт на оформленні обов´язковий.
Продавали квартиру в кінці серпня 2021 року. Продавали зі старим техпаспортом. Нотаріуса він не цікавив взагалі.
Швидкоруч• 04 сентября в 21:27
Ответ дляPrervana
Нет. Это все добровольно. На сделку нужны только правоустанавливающие документы. Техпаспорт к ним не относится. Если продавец и покупатель согласны без техпаспорта совершить сделку - пожалуйста
І це так і є. Мене дивує, чому люди сперечаються
ЯяяКакаджамбо• 04 сентября в 21:58
Ответ дляШвидкоруч
А я продавала в жовтні 21ррку і техпаспорт робила новий. Окрім цього додам що в порядку про держреєстрацію майна сказано що обов´язково повинні надаватись відомості про технічний стан об´єкту. Якщо ваш нотаріус закрив на цей факт очі, то це не робить вашу сдєлку оформленою як годиться. Завжди є людський фактор і нотаріуси теж люди. Є пєданти, є які на власних помилках здобули певний досвід і тепер перестраховуються тонною паперів, а є ті, яким купили це місце. Всяке буває. В нашій родині є 2 приклади коли держнотаріус оформив спадок з правопорушенням.
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Да вы можете хоть в золотую рамочку тот техпаспорт поместить, хоть гирляндой украсить, не то что перерисовать. Любой каприз за ваши деньги. Но рамочка, гирлянды и новизна не являются обязательным требованием.
ЯяяКакаджамбо• 04 сентября в 22:14
Ответ дляPrervana
Ок. На цьому і зупинимось. Кожен залишиться в своїй реальності. Бо шось вас не туди понесло.
Кофе в лобби• 04 сентября в 22:22
Мы убирали, тоже решили сделать такое окно. Панелька, 9 этаж 9этажного дома.
Очень нравится, батарею завернули в другую сторону и повесили вертикальную. На тепло в комнате никак не повлияло.
На границе• 04 сентября в 22:42
Ответ для66сезон666серия
Это нереально)
Там арматура. На фото перепланировка в кирпичном доме. А автор тролль
Все реально! Що з того, що арматура? Обріжуть. Я сама - ’щасливий’ власник квартири в панельному будинку. Дибілоїд поверхом нижче тупо прибрав шмат з однієї несучої стіни, щоб кімнату з´єднати з коридором, і ще шмат другої, щоб зробити місце для вбудованої шафи. Він на словах каже, що по документах все норм. І я не здивуюсь, якщо так. Але по нормативах і безпеці, сумніваюсь, що вони укріплювали конструкцію. Тож живу і сподіваюсь, що не прокинусь одного дня поверхом нижче(
Невісточка ж
• 05 сентября в 09:20
Ответ дляКофе в лобби
От з батареєю ще треба подумати. Бо це кухня і біля вікна меблі стоять. Хіба що тягнути на іншу стінку
ДолькиКабана• 05 сентября в 15:15
Ответ дляdulenok
У соседей убрана так часть стены, балкон и комната как единое целое , там на стене утепление, батарея и теплый пол
А у нашей соседки вынесена часть кухни на балкон, но не продумано до конца, и там в итоге в трубе к мойке вода зимой замерзает. Но живёт как-то, морозов же щас мало.
Неправдиша• 06 сентября в 00:05
Ответ дляКофе в лобби
Не потіє вікно взимку?
Кофе в лобби• 06 сентября в 16:43
Ответ дляНеправдиша
Не потіє вікно взимку?
Ні, такого не було. Взагалі ніяких проблем через розмір вікна немає. Єдине, це те що нас попередили, що можливо доведеться щось там періодично підтягувати у петлях дверей, тому що ми зробили ширину дверей на балкон не стандартну а ширшу. Ще трохи носом крутили виробники вікон, що я не хотіла щоб була перемичка внизу, бо велика площа скла. Але все добре, трохи більше року в експлуатації Нтжче прикріплю фото як робили ще ремонт, там червоним пори малювала де рекомендують робити перемичку щоб ви розуміли про що я
Кофе в лобби• 06 сентября в 16:47
Ответ дляНевісточка ж
Стосовно тягнути, може бути не дуже варіант, бо в нас останній поверх а подача тепла йде знизу, тому немає додаткових труб. А так вам дві труби доведеться тягнути.
Неправдиша• 07 сентября в 12:20
Ответ дляКофе в лобби
Ну, без перемички набагато краще. Аби не було негативних наслідків для самих вікон.
Я просто дивлюсь, що зараз така модна тенденція з тими вікнами в підлогу... і або батарея у вікні, або внутрішньопідлоговий радіатор, або збоку ставити. Мене турбує, що має ж бути теплова завіса, щоб вікно не потіло. Повітря йде знизу вверх. А якщо радіатор збоку? Ну, ок - балконний блок не потіє. А як себе будуть поводити вікна, які в зовнішній стіні? Вони холодніші...
Кофе в лобби• 07 сентября в 14:42
Ответ дляНеправдиша
У серпні був рік я ми заїхали у квартиру, то взимку було все добре. На балконі в нас завжди вікно на провітрюванні стоїть, радіатор зліва на стіні, можливо за рахунок тюлю та штор є якийсь барʼєр що тепле повітря йде до вікна. І до речі, вікна ми погані замовили, чомусь вирішили замовити в стеко хоч і преміальний сегмент, але гівно повне( напевно мій вагітний мозок дав збій в я забула про інших виробників, досі собі диву даюсь
А стосовно внутрішньопідлогових…. Ну така собі затія мабуть, бо якщо брати звичайну панельку, то висота стель невелика і коли вирівняти підлогу по всій квартирі також вкрадеться нормально так см+натяжні стелі, ми боролись за кожний сантиметр, бо з кухні до дальньої спальні був перепад аж 14см куди ще в підлогу монтувати радіатор)) можливо у вас краща ситуація з будинком
Ще скажу, що в нас гарно опалюють взимку, жарко у квартирі, це також має значення я думаю
Невісточка ж
• 08 сентября в 09:40
Ответ дляКофе в лобби
А скільки тоді коштував такий блок? Бо ціна теж має значення. І ще, в підлогу якщо монтувати батареї, не можна вирубати і ній місце? Треба заливати по верху?