Рожайтретьего• 04 сентября в 23:42
25.08 подалась на пенсію, їздила з оригіналами в ПФ. Як взнати чи все ок
Стажу у мене достатньо для виходу на пенсію, але я чула, що зауваження бувають то до печатки то ще знаходять помилки. Як узнати чи буде призначено пенсію? В які терміни їхати чи телефонувати?
Киця-бриця• 04 сентября в 23:48
Брат подав, на наступний місяць прийшла пенсія, нічого не повертали.
В середині літа подавав, через місяць уже гроші отримав.
Свекруха моя колись три місяці чекала
Железобетон• 05 сентября в 11:48
У вас же прийняли оригінали, все передивились, я думаю якщо б були зауваження, то вам відразу б сказали.
В кабінет зайдіть.
На паровозе• 05 сентября в 12:07
Ответ дляdahashutka19
Можна спробувати подзвонити в пенсійний фонд
*мы не ищем лёгких путей
Рожайтретьего
• 13 сентября в 01:36
Девочки, решила отписаться здесь. У меня 33 года стада, подтвержденного 30 лет. Потерялись насколько лет, почти два года декрета по детям не засяитаны. Сын с инвалидностью, поэтому вышла в 50 лет на пенсию. Сумма пенсии 3180 грн Очень грустно.