Намазюкана нішою• 05 сентября в 13:17
Єдина школа-тепер платно???
В нашій школі оцінки виставляють в цьому додатку. Сьогодні хотіла зайти, а воно мені пропонує підписатись за 1.19 $ в місяць. WTF?
Засомневаю• 05 сентября в 18:45
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну а в мене таке
Яка у вас версія додатка?
У меня так же
Дякую_аж_підскакую• 05 сентября в 18:46
Ответ дляДевальвация
Слухайте, я оновила і вона теж стала платною :)))
Я не оновила, але пише помилка при вході. Тобто, вони старою версією не дають користуватися ....
Та прям багіня• 05 сентября в 18:48
Ответ дляДевальвация
Якщо ви зараз зайдете в гуглплей і оновите , у вас теж стане платною:)))
Меня не пускала, пока я не обновила.
Та прям багіня• 05 сентября в 18:50
Ответ дляротцвеники
Підтримка відповіла таке
Как интересно, а почему оплата разная? С меня больше хочет содрать
Та прям багіня• 05 сентября в 18:51
Ответ дляПлакулька
Поки пускає, і оцінки бачу ставлять :))) висновок один - не оновлювати застосунок 🤣🤣🤣
Меня не пускало, писало, что надо обновить, иначе никак
ротцвеники• 05 сентября в 18:51
Ответ дляТа прям багіня
Мені не відповіли
Можете самі спитати в Підтримці. Є в фейсбуці, є в тг
Доречі, можуть сказати що то не вони стільки хочуть ) а плеймаркет/епл маркет хоче додатково щось
Плакулька• 05 сентября в 18:56
Ответ дляТа прям багіня
Та мене потім теж не пускало, писало що потрібно оновити. Оновила і тепер теж вибір лише підписатись або бути посланою…Написала в підтримку з рядом питань. Пів дня вже тиша, прочитано але не відповідають :)))
Неробименінерви• 05 сентября в 18:56
Ответ дляТа прям багіня
Долар виріс
Блакитна устриця• 05 сентября в 18:57
Ответ дляДевальвация
У мене працює, нічого не пропонувало, але школа ще розклад не ввела
Скорее всего не будет нормально работать. Сегодня пыталась присоединить заявление об отсуствии ребенка показывало ошибку.
ротцвеники• 05 сентября в 18:58
Ответ дляБлакитна устриця
Та вже все, без оновлення не працює ні в застосунку, ні в веб версії )
Намазюкана нішою
• 05 сентября в 19:02
Ответ для-Ань-
A з чого ви взяли, що Єдина школа державний додаток???
Вас безкоштовно підсадили, щоб далі ви оплачували.
А з чого ви взяли, що я написала, що це державний додаток? Я написала, що хтось хоче нагріти руки на державних інституціях, тобто школах
Скромняшка• 05 сентября в 19:05
Ответ дляНамазюкана нішою
Удалено администрацией...
40каградусная• 05 сентября в 19:10
Ответ дляДевальвация
А ми вже й забули, що буває паперовий щоденник :)
Єдина школа зручніша за гуглклас і паперовий.
чим? пфдпискою?
Фиона Шрековна• 05 сентября в 19:17
Уже в телеге написали, что компания подтвердила - приложение теперь платное
Мати драконів• 05 сентября в 19:27
⚡️Электронный ’дневник’ стал платным для родителей: теперь за школьное приложение, которое финансировали из бюджета, просят 49 грн в месяц
Информацию в комментариях подтвердила компания-разработчик, а родители возмущаются и говорят, что Минобразования не в курсе нововведения.
Да_Я_ТакаЯ_• 05 сентября в 19:27
Украинский ’электронный дневник’ стал платным для родителей.
Теперь за школьное приложение, финансируемое из бюджета, просят платить 49 грн в месяц.
’С какой радости? Если ваш проект финансируется из местных бюджетов. В МОН ничего не знают о вашем нововведении с платной подпиской!’ - жалуются родители в комментариях.
Як міряти?• 05 сентября в 19:27
Ответ дляУма Палата
крестик нажмите
Це нічого не дає,, не пропускає далі, у мене теж так, тільки ціна 0.99 євро
Як міряти?• 05 сентября в 19:28
Ответ дляДевальвация
Та перестаньте, це як хелсі, є платні плюшки, але основний пакет безкоштовний. Ви щось не те натиснули чи завтра спробуйте зайти, якісь елементи підтягнуться.
Ні, нема варіанта безкоштовно
Девальвация• 05 сентября в 19:29
Ответ дляЯк міряти?
Вам щастить:)))
Та прям багіня• 05 сентября в 19:29
Ответ дляПлакулька
Мне ещё интересно, они пишут, что ребёнку бесплатно, но забывают сказать, что ребёнку дневник может сделать только родитель, платно
Девальвация• 05 сентября в 19:29
Ответ дляЯк міряти?
Ні, нема варіанта безкоштовно
Так, вже сама переконалася
Кидстаффовка• 05 сентября в 19:35
Прикольно…
Вначале всех подсадили именно на это приложение, а теперь платите.
Где конкуренция, где выбор? Просто поставили перед фактом
Кидстаффовка• 05 сентября в 19:36
С учетом количества детей - немаленькая сумма получается. За не такое уж и сложное приложение
Намазюкана нішою
• 05 сентября в 19:58
Ответ дляТа прям багіня
Не переживайте за батьків подбали з барського плеча