Намазюкана нішою• 05 сентября 2025

Єдина школа-тепер платно???

В нашій школі оцінки виставляють в цьому додатку. Сьогодні хотіла зайти, а воно мені пропонує підписатись за 1.19 $ в місяць. WTF?
Засомневаю• 05 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну а в мене таке
Яка у вас версія додатка?
У меня так же
Дякую_аж_підскакую• 05 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Слухайте, я оновила і вона теж стала платною :)))
Я не оновила, але пише помилка при вході. Тобто, вони старою версією не дають користуватися ....
Та прям багіня• 05 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Якщо ви зараз зайдете в гуглплей і оновите , у вас теж стане платною:)))
Меня не пускала, пока я не обновила.
Та прям багіня• 05 сентября 2025
Ответ дляротцвеники
Підтримка відповіла таке
Как интересно, а почему оплата разная? С меня больше хочет содрать
Та прям багіня• 05 сентября 2025
Ответ дляПлакулька
Поки пускає, і оцінки бачу ставлять :))) висновок один - не оновлювати застосунок 🤣🤣🤣
Меня не пускало, писало, что надо обновить, иначе никак
ротцвеники• 05 сентября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Мені не відповіли
Можете самі спитати в Підтримці. Є в фейсбуці, є в тг
Доречі, можуть сказати що то не вони стільки хочуть ) а плеймаркет/епл маркет хоче додатково щось
Плакулька• 05 сентября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Та мене потім теж не пускало, писало що потрібно оновити. Оновила і тепер теж вибір лише підписатись або бути посланою…Написала в підтримку з рядом питань. Пів дня вже тиша, прочитано але не відповідають :)))
Неробименінерви• 05 сентября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Долар виріс
Блакитна устриця• 05 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
У мене працює, нічого не пропонувало, але школа ще розклад не ввела
Скорее всего не будет нормально работать. Сегодня пыталась присоединить заявление об отсуствии ребенка показывало ошибку.
ротцвеники• 05 сентября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Та вже все, без оновлення не працює ні в застосунку, ні в веб версії )
автор Намазюкана нішою • 05 сентября 2025
Ответ для-Ань-
A з чого ви взяли, що Єдина школа державний додаток???
Вас безкоштовно підсадили, щоб далі ви оплачували.
А з чого ви взяли, що я написала, що це державний додаток? Я написала, що хтось хоче нагріти руки на державних інституціях, тобто школах
Скромняшка• 05 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Удалено администрацией...
40каградусная• 05 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
А ми вже й забули, що буває паперовий щоденник :)

Єдина школа зручніша за гуглклас і паперовий.
чим? пфдпискою?
Фиона Шрековна• 05 сентября 2025
Уже в телеге написали, что компания подтвердила - приложение теперь платное
Yuliya-23• 05 сентября 2025
та я просто в шоці. з якого хєра. і головне втіхаря так. а школа навіть не в курсі цього всього
Мати драконів• 05 сентября 2025
⚡️Электронный ’дневник’ стал платным для родителей: теперь за школьное приложение, которое финансировали из бюджета, просят 49 грн в месяц

Информацию в комментариях подтвердила компания-разработчик, а родители возмущаются и говорят, что Минобразования не в курсе нововведения.
Мати драконів• 05 сентября 2025
Пиндосы(((
Да_Я_ТакаЯ_• 05 сентября 2025
Украинский ’электронный дневник’ стал платным для родителей.

Теперь за школьное приложение, финансируемое из бюджета, просят платить 49 грн в месяц.

’С какой радости? Если ваш проект финансируется из местных бюджетов. В МОН ничего не знают о вашем нововведении с платной подпиской!’ - жалуются родители в комментариях.

Як міряти?• 05 сентября 2025
Ответ дляУма Палата
крестик нажмите
Це нічого не дає,, не пропускає далі, у мене теж так, тільки ціна 0.99 євро
Як міряти?• 05 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Та перестаньте, це як хелсі, є платні плюшки, але основний пакет безкоштовний. Ви щось не те натиснули чи завтра спробуйте зайти, якісь елементи підтягнуться.
Ні, нема варіанта безкоштовно
Yuliya-23• 05 сентября 2025
Ответ дляротцвеники
Кожен день по кілька разів заходжу, нема такого
Там коло типу з «психологом» додали ще взимку наче.. то та байда платна. А ЄШ безкоштовна
та канєшно безкоштовна
Девальвация• 05 сентября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Вам щастить:)))
Та прям багіня• 05 сентября 2025
Ответ дляПлакулька
Мне ещё интересно, они пишут, что ребёнку бесплатно, но забывают сказать, что ребёнку дневник может сделать только родитель, платно
Девальвация• 05 сентября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Ні, нема варіанта безкоштовно
Так, вже сама переконалася
Девальвация• 05 сентября 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
+100
Yuliya-23• 05 сентября 2025
Ответ дляротцвеники
Просто мене трохи дивує що ніде не писали про те, що застосунок стане платним
на рівному місці вирішили грошей збить
Yuliya-23• 05 сентября 2025
Ответ дляФиона Шрековна
нах воно тоді треба, якшо ще гроші платить
Кидстаффовка• 05 сентября 2025
Прикольно…
Вначале всех подсадили именно на это приложение, а теперь платите.
Где конкуренция, где выбор? Просто поставили перед фактом
Кидстаффовка• 05 сентября 2025
С учетом количества детей - немаленькая сумма получается. За не такое уж и сложное приложение
Ответ дляТа прям багіня
Не переживайте за батьків подбали з барського плеча