Злюсь до кипіння• 06 сентября в 14:39
А шо Едина школа платная?
И 49 грн. в месяц? И всем подходит?
Весняний Марафон• 06 сентября в 14:40
Вбийте в пошук Єдина школа і почитайте.. ще вчора теми були, і сьогодні є.
Нікого не влаштовує
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 14:41
Ответ дляВесняний Марафон
Нікого не влаштовує
А ніхто нікого і не запитував,і думка наша їх не цікавить
Весняний Марафон• 06 сентября в 14:42
Ответ дляПэрисхилтонша
Так ото ж..
Шкварочка• 06 сентября в 14:42
Хто заплатить, той лох.
Сказали не платити, бо це має робити місцева влада, так заключений договір
Из Кукуева я• 06 сентября в 14:43
Ответ дляВесняний Марафон
Так ото ж..
Гетьманців обіцяв з понеділка розібратись
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 14:43
Ответ дляШкварочка
Хто заплатить, той лох.
Місцева влада ніякого договору не заключала - у нашому випадку.
Що у такому випадку?
Борода• 06 сентября в 14:46
Ответ дляИз Кукуева я
В нас сказали що ЄШ не буде працювати два тижні
_Alekssandra_• 06 сентября в 14:47
Вчера объявили, что платная. Но сегодня уже написали в школьном чате, что ошибка, кто подписался, просто отпишитесь.
И вообще, она когда только внедрялась и они собирались плату вводить, я разговаривала со службой поддержки на тему: как они могут гарантировать, что все учителя будут вносить все оценки? Чем регулируется ведение журнала в ЕШ.
Как понимаете, ничем и ничего гарантировать не могут.
На вопрос о том, что мне жалко каких-то.... грн.в месяц я им отвечала, что за приложение, которому я могу доверять не жалко, но из разговора с ними я не увидела, что им доверять.
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 14:48
Ответ для_Alekssandra_
Як це ВОНИ можуть гарантувати за вчителів?😂 Клятву їм вчителі мають дати чи як?
_Alekssandra_• 06 сентября в 14:49
Так там еще и школа что-то из этих денег собиралась получать(((
Я не разбиралась, почитала вечером только школьную группу, а сегодня уже, все
Весняний Марафон• 06 сентября в 14:51
Ответ дляИз Кукуева я
Знаєте «обіцяти - не значить одружитись»
Звісно що будемо чекати, або вирішення цього питання, або переходу на іншу платформу.
_Alekssandra_• 06 сентября в 14:51
Ответ дляПэрисхилтонша
Если бы были какие-то положения, приказы по школе, приказы МОН, то да.
А так, конечно, это не возможно.
У нас учитель тренировалась в ЕШ единицы ставить, а я должна за это кому-то платить?
Меня зацепило тогда очень сильно
А так, конечно, это не возможно.
Меня зацепило тогда очень сильно
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 14:52
Ответ для_Alekssandra_
А так, конечно, это не возможно.
Меня зацепило тогда очень сильно
А так, конечно, это не возможно.
Меня зацепило тогда очень сильно
Якщо заклад офіційно перейшов на електронний щоденник та журнал - то у вчителів немає варіантів ’ хочу’ ’ не хочу’.
_Alekssandra_• 06 сентября в 14:53
Крайня інформація від керівництва Єдиної школи: школи , які мають договір або ліцензії , а це всі київські заклади) випадково потрапили в список тих шкіл, де буде платна версія для батьків.
Тому ПЛАТИТИ НЕ ТРЕБА ❗️❗️❗️
Весняний Марафон• 06 сентября в 14:53
Ответ для_Alekssandra_
Де це таке було, про школу?
У нас в школі «ні сном, ні духом» про ці «нововведення»… самі в шоці
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 14:54
Ответ для_Alekssandra_
Тому ПЛАТИТИ НЕ ТРЕБА ❗️❗️❗️
А можна було почати працювати без договору?
_Alekssandra_• 06 сентября в 14:54
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну в прошлому году ставили процентов 70 оценок у нас.
А до этого процентов 10.
_Alekssandra_• 06 сентября в 14:55
Ответ дляПэрисхилтонша
По нормальному то нет, конечно
_Alekssandra_• 06 сентября в 14:56
Ответ дляВесняний Марафон
Де це таке було, про школу?
У нас в чате школьном было такое написано
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 14:56
Ответ для_Alekssandra_
По нормальному то нет, конечно
Договір є. Без цього ніхто не реєстрував заклад.
А от умови того договору і права ЄШ, то вже третє питання
_Alekssandra_• 06 сентября в 14:59
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну вот я переслала сообщение ’школи, які мають договір або ліцензії’? И пойми про какие именно ’лицензии’ речь. Значит ЕШ допускает подключение без договора:)
Аноним_1857• 06 сентября в 15:04
Ответ дляКредитная
150 тема, да, теперь платно для родителей
0,99 долл
Вибачте, я не в Україні. Я правильно розумію, що батьки мають платити долар на місяць, щоб псувати нерви оцінками дітей і зауваженнями вчителя?
Є такі, що згодні за це платити? Беріть по 2 долари і не надсилайте нічого до кінця року) є така опція?
Кредитная• 06 сентября в 15:14
Ответ дляАноним_1857
Вот мамы из предыдущих тем писали в поддержку, и что им ответили
Для учеников и учителей бесплатно
Инстагра_мерша• 06 сентября в 15:16
Ответ дляИз Кукуева я
Был не в курсе?
Весняний Марафон• 06 сентября в 15:17
Ответ дляКредитная
Для учеников и учителей бесплатно
Підтримка пише що батьки можуть безкоштовно в веб версію заходити. Але ніфіга. Там все заблоковане.
Аноним_1857• 06 сентября в 15:21
Ответ дляКредитная
Для учеников и учителей бесплатно
Фігня якась
Учням я так розумію там розклад дивитися, оцінки і дз.
Сексуальне виховання - то ’круто’, боюся лише, що старшокласники можуть самі ’виховати’ розробників так, що тим замало не здасться. У часи інтернету і GPT то взагалі не проблема, діти гуглять все з початкової школи.
Абсолютно незрозуміло за що платити батькам, якщо ’для учнів додаток безкоштовно’. Хтось вирішив просто заробити.
За кордоном є аналог такої платформи, звичайно що безкоштовно. Директор на зборах бідкалася : є батьки, у яких по 200 повідомлень за рік непрочитаних. Не уявляю, щоб добровільно за таке платити, я їх безкоштовно читать не хочу)