Гарачий Чокалад• 19 августа в 16:33
Екстерн онлайн 11клас
Порадьте онлайн школу в якій можна отримати атестат за 11 клас державного зразка. Цікавлять також відгуки про ліцей Успіх, бачу ціна прийнята екстерном.
Дякую.
успокойте_Меня• 19 августа в 17:22
Ответ дляГарачий Чокалад
Що скажете про школу Успіх і Alterra School?
Альтерра скул, идеальный вариант, особенно если нужен просто аттестат с красивыми оценками. Я так ребёнка туда в 11 класс перевела, что б не тратить время на учёбу, а плотно готовиться к нмт. Короче, 2 контрольные в год по всем предметам, начало декабря и начало мая, в каждой контрольной 12 вопросов, 1 ответ- 1 балл. На написание контрольной дают сутки, там даже мама между стиркой и готовкой борща её сможет написать.Вопросы элементарно решает ИИ, ничего сложного нет в принципе. В общем, от души рекомендую.
Гарачий Чокалад
• 19 августа в 17:42
Ответ дляуспокойте_Меня
На якому пакеті ви навчалися? Я бачу там є різні і різні ціни: старт, про
Экспертиза• 19 августа в 17:54
Залежить від ваших потреб.
1. Якщо потрібно з доступом до уроків (відео в запису), то Оптіма. Є декілька варіантів (з перевіркою тестів і без) тощо.
Ще Атмосферна. По ціні їх не порівнювала..
2. Є ще Альтера. Якщо не помиляюсь, найдешевший варіант. Без доступу до уроків.
успокойте_Меня• 19 августа в 17:55
Ответ дляГарачий Чокалад
Самый дешёвый, по-моему старт, точно не помню. В прошлом году у них была акция на этот пакет, обучение год бесплатно, вот мы как раз попали вообще на шару
Почемучка• 19 августа в 19:15
Ответ дляуспокойте_Меня
Согласна с каждым словом. Дочка училась у них 10-11 класс. Брали пакет ПРО. Но 10 класс она ещё смотрела плотно материал, то 11 класс уже бегло, так что можно брать минимальный пакет. За два года хорошо подготовилась к НМТ сама, учила английский. Очень довольны.
Щоб відповісти потрібно знати - це буде одна школа чи ні, вам потрібно, щоб дитина була більше завантажена чи менше, вартість обмежена чи ні, потрібен красивий випускний в Києві чи ні, підійде загальноосв.школа, чи за кордон і треба ліцей. Хочете здавати контрольні раз на рік чи два, чи мати завжди в доступі - здавати поступово.
Гарачий Чокалад
• 19 августа в 23:00
Ответ дляАляМ
Нам потрібен атестат за 11 клас, і щоб за рік здати відразу контрольні за 10 і 11 клас. Дитина вчиться в школі ще за кордоном, тому велика завантаженість не підходить, вищу освіту не плануємо. Вартість обмежена. Контрольні без різниці коли здавати.
Гарачий Чокалад
• 20 августа в 11:02
Нажаль, як тут рекомендували школу Альтерра скул, то я дуже незадоволена відношенням цієї школи. За порадами звернулася в цю школу і з запитаннями, щоб діти закінчили екстерном 10 і 11 клас. У дітей є свідоцтва з оцінками за 9 клас. Але так як була перерва, то школа вимагає ще раз пройти в них атестацію зі всіх предметів за 9 клас і за це також оплатити за кожну дитину 5000 грн. Чесно, я шокована і не розумію для чого вони закінчували 9 клас, щоб ще раз здавати всі екзамени і це ще й великі додаткові витрати для мене.
Бавовнятко• 20 августа в 12:42
Ответ дляГарачий Чокалад
Позвоните в Альтернативу, может там пойдут на встречу.
Ответ дляГарачий Чокалад
Точно не мають права - є св-во про базову - маєте право йти в 10 кл
Ответ дляГарачий Чокалад
Тоді Оптіма для суперекстерну не підходить, там зараз 13т+3т за доки = 16т за суперекстернат без доступу.
Я би порадила так зробити - спочатку отримати через послугу Визнання освітнього рівня документи за 10 клас (в Оптімі це 3000 грн зараз), після цього напишуть в Особову справу - переведено до 11 кл. І далі взяти Визнання закордонної освіти (6 000 для 11 класу, це вже з документами).
Це якщо в Оптіму йти - там буде гарантовано все ок з документами, не буде доступу до матеріалів, але контрольні адекватні, і можна писати вчителям для консультації, є Контант-центр навіть на вихідних, зручно, але вартість 9000 буде за дитину.
Ще - Оптіма може видати Св-во за 11 кл навіть в січні або раніше, якщо дитина швидко здасть ті всі РКР. Оплата не міняється від того, але буде впевненість - документи вже є.
*
Ще варіант - безкоштовні школи.
Ось пост про такі - впевнена, що з кимось зможете домовитися.
*
Ще варіант - безкоштовні школи.
МаринаЛис-73d2• 12 сентября в 14:42
За екстерн в Think Global ще можна звернутися, у них є стаття на цю тему - дуже корисна. Сама думаю перевести дитину с навчання онлайн на екстерн.