Крию матом страшно• Изменено 05 сентября 2025

Вважаю, що вчитель принизила дитину.

Переїхали в інше місто, донька пішла в нову школу, четвертий клас. В їдальні столи розраховані кожен на 4 дитини. В перший день вчителька розставили таблички з іменами дітей, так діти мали сідати завжди, школа приватна і в них такі правила. Сьогодні дві дівчинки попросили пересадити від них мою доньку, а замість неї посадити їхню подружку. Вчитель підняла при всіх дитину і пересадила за інший стіл. Конфлікту між дівчатами ніякого не було, просто вони так захотіли. Якщо діти можуть обирати собі компанію з ким сідати, то який хрєн ці правила. В понеділок хочу зʼясувати, але думаю до вчительки чи може одразу до директора?
Невловимий Джо• 05 сентября 2025
Автор, а чому ви вирішили, що приватна школа краще державної? Чому ви думаєте, що в приватній працюють лише професіонали? Як бачите, ні. На жаль, приватна школа нічого не гарантує. До речі, це могла бути і донька депутата, директора, мера міста, прохання якої так швидко виконала вчителька. Ситуація неприємна. Шкода, що вашій доньці пересісти не дозволили. І що вчителька повелася непрофесійно. Якщо є правила посадки, то повинні бути і правила пересадки. Наприклад, раз на тиждень всіх міняють місцями чи ще щось. Чи всі сідають хто де хоче раз на місяць. Як ви знайшли цю школу? Які відгуки? Я б не скандалила, а робила висновки та збирала такі моменти. Раптом це буде один єдиний момент. Скоро забудеться та ваша донька буде дружити з дітьми, і все буде ок, а ви підете скандалити. Назбирайте кілька моментів, потім вже говоріть. Ну або тоді придивляйтеся до інших шкіл. Приватна школа - це бізнес. Плюс деякі зручності для батьків. Наприклад, можна залишатися до вечора. А от іншого ніхто не гарантує.
Сундучок с каникулами• 05 сентября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Автор , я вас поддерживаю . Я б подняла этот вопрос , причем при директоре школы .
Это НЕ нормально вашу поднимать и садить другую девочку , из-за интереса других детей . Отстаивайте свое мнение и этом поступком учите ребенка отстаивать свои интересы и желания . Моя дочка бы закатила бы скандал и побежала б к директору , и ее б никто не вздумал пересаживать !
нормально , абсолютно. девочка в системном учреждении с внутренними правилами. во всех учебных заведениях внутренние правила, папа меня отправлял в дорогую частную школу в Австрии, правила - лет 100 не менялись , учили отлично
Цель скандала дочери?
Organic• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Ок, поясню ще раз 🤦🏻‍♀️
Батькам дали ознайомлення, що хто з ким хоче сидіти не враховується. Для цього є free time, є зони відпочинку, ігрові кімнати. Вемь інший час діти сидять згідно табличкам. Парти теж потім будуть переставляти і зʼєднувати таким чином, що діти будуть сидіти вже не по двоє і по 5 і теж на кожній групі парт будуть наклейки з іменами дітей. Я нікого не навʼязувала, дитина сиділа на своєму місці і спокійно їла, її підняли просто тому, що так захотіли дві однокласниці
Автор, ідіть поговоріть, звичайно.
Без скандалу.
Але щоб учителька зрозуміла, що Вам на дитину не насрати. І у випадку чого, Ви прийдете у школу.
Заодно і з учителькою ближче познайомитеся.
Котогосподиня• 05 сентября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
И большинство советчиц в этой теме с ними согласны, как видите
Ну так да. Не знают ни педагогику, ни психологию.
Котогосподиня• 05 сентября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
А репутация учительницы ее волнует?)
А должна?
Organic• 05 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Причем здесь их дружба? Они пришли в столовую есть, а не дружить.
Задача педагога интегрировать нового ребенка в класс, а не пересаживать его по требованию кого-то из учеников.
Но смысла объяснять ей этого нет
Вот - 100%.
Кусюче сонечко• 05 сентября 2025
Ответ дляКотогосподиня
А должна?
Ну собственно точно также как маму должна волновать ее репутация в глазах учителя.
Котогосподиня• 05 сентября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Правда? Почему?
Кусюче сонечко• 05 сентября 2025
Ответ дляКотогосподиня
Правда? Почему?
Что почему? Был комментарий, что маму это должно волновать. Я спросила волнует ли это учителя. По моему здесь вообще речь не о репутации. Диалог между родителями и учителем репутации никак не мешает.
Котогосподиня• 05 сентября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
А) Тогда я неправильно истолковала ваш комментарий, извините. Я тоже думаю, что во-первых, репутация тут десятым боком, и во-вторых, маму должна волновать ее дочь, а не репутация кого бы то ни было еще.
Котогосподиня• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Это не лицемерие, а умение не обращать внимание на фигню.
Когда Джей Ло в Турции не пустили в бутик шанель, она лишь пожала плечами, сказав ’ноу проблем’. Зато наши мани устроили б скандал
Это та же Джей Ло, которая слывет чуть ли не самой сканадлистой селебой с персоналом?))) Вот прям ей пофигу-пофигу?)))
Невловимий Джо• 05 сентября 2025
Ответ дляДона Ко Ко
А сколько надо терпения и денег, чтобы терпеть таких мам, которые устраивают скандалы? Работала в Украине, сейчас за границой. Небо и земля, платят дофига родители и никто не пикает. Если уж экстра что-то случилось, тогда да. И то, ни одной истерички за 2 года.
Якщо ви дійсно працюєте закордоном, то без поважної причини там точно не пересаджують, бо дитина так хоче. Є чіткі правила пересадки. Наприклад, раз на тиждень. Тут у автора в школі вчитель з відсутністю етики. Або завиткала і провтикала, що порушила правила школи, та не помітила, як принизила дитину своїми діями. Так, факапи бувають і у вчителів з приватних шкіл. Приватна школа не дорівнює ідеальні працівники та педагоги.
Котогосподиня• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Учите ребёнок адекватным реакциям и не принимать на свой счёт. Пригодится
Обычно так буллеры и говорят.
Xвостокрутелка• 06 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Якщо б я хотіла такого відношення, я б відправила дитину в державну школу
А як Ви думаєте: де працювали вчителі ДО приходу у приватну школу?
Невловимий Джо• 06 сентября 2025
Автор, сходіть до вчительки та без скандалу поясніть, що ваша донька новенька, що дуже важливо, щоб вона влилась в колектив. Розкажіть, що виникла трохи дивна ситуація, про яку розповіла вам донька, і далі розказуєте ситуацію - що пересідати в їдальні не можна, що такі правила, що донька хотіла сісти з дівчинкою, їй відмовили, але потім, коли дівчата попросили, прохання дівчат вдовольнили. Запитайте, чому так? Яка причина, що правила не для всіх? Чому, коли дитина вже почала їсти та думку дитини не питали, її підняли та пересадили? Чому так? Та говоріть спокійно, давіть на те, що хочете зрозуміти правила школи. Але не виходить. Тому нехай вчителька пояснить. До речі, у вас лише 4 клас, навіть оцінок не ставлять офіційно, школа приватна, перейдете в іншу, якщо тут зовсім не складеться.
Xвостокрутелка• 06 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Так і про що, донька вже їла, її підняли, тому що дві дівчинки захотіли подругу за свій стіл
От Вам і приватна школа.... ні чим не відрізняється від державної!
Xвостокрутелка• 06 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Ще раз, діти не можуть обирати з ким сидіти за партою і в їдальні. Це статут школи, нас попередили. Є таблички і діти сідають згідно ним, за партами так само. У вільний час, а його в школі доволі багато діти проводять час як хто хоче і з ким хоче
То виходить, що вчителька перша порушила цей статут! Ще й не дала Вашій дитині доїсти обід!!!
Можна було б на наступний раз помінятися місцями. Але зі згодою Вашої доньки!
Xвостокрутелка• 06 сентября 2025
Ответ дляразмахер
Ну то есть учителя всё-таки менялись да?
Моя знакомая учительница тоже позарилась на з/п в частной школе. Потом рассказывала мне, как бежала... И случаи разные о поведении родителей и учеников..
Один из аргументов: ты бы работала в школе, когда с большим опозданием на урок, ученик со стаканчиком кофе в руке НОГОЙ открывает дверь, и спрашивает: ’ Я же не сильно опоздал?’
Xвостокрутелка• 06 сентября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
моя, ? взвесить
если мне платят 120 000,00 пошла бы
если 10 000 ушла бы
Це що таке взагалі?
Треба себе продавати подорожче?
Xвостокрутелка• 06 сентября 2025
Ответ дляOrganic
Автор, ідіть поговоріть, звичайно.
Без скандалу.
Не обов´язково приходити, можна зателефонувати, або через Вацбер/ТГ поспілкуватись
Xвостокрутелка• 06 сентября 2025
Автор, перечитайте коментарі від ’мистерЛяпсус’.
Одна фраза, ніким не помічена, але багато за що говорить:
’Проте ви побачили контингент.’
Подумайте! (тут і контингент учнів і вчителів)
Я не Тролль• 06 сентября 2025
Ответ дляКотогосподиня
Обычно так буллеры и говорят.
Можно ссылку на исследование
Король дивана• 06 сентября 2025
Ох как не хотел бы работать учителем, да ещё и в приватной школе! Угождать отпрыскам богатеев. Как это всё противно!
Не нравится за границей, но в такое общество тоже не хочу возвращаться.