Крию матом страшно• Изменено 05 сентября в 16:37
Вважаю, що вчитель принизила дитину.
Переїхали в інше місто, донька пішла в нову школу, четвертий клас. В їдальні столи розраховані кожен на 4 дитини. В перший день вчителька розставили таблички з іменами дітей, так діти мали сідати завжди, школа приватна і в них такі правила. Сьогодні дві дівчинки попросили пересадити від них мою доньку, а замість неї посадити їхню подружку. Вчитель підняла при всіх дитину і пересадила за інший стіл. Конфлікту між дівчатами ніякого не було, просто вони так захотіли. Якщо діти можуть обирати собі компанію з ким сідати, то який хрєн ці правила. В понеділок хочу зʼясувати, але думаю до вчительки чи може одразу до директора?
Крию матом страшно
• 05 сентября в 17:51
Ответ дляСоветничаю тут
Если девочки в таком нежном возрасте когда все очень воспринимают близко к сердцу и еще подшучивали одноклассники, то неприятно, конечно. Учитель мог и на след. раз до обеда поменять, а в этот раз оставить как есть..
Тут еще зависит больше от класса, а не от самой ситуации. Те, к кому подсадили ее могут быть не довольны.
У меня в детстве была похожая история, но в лагере. Изначально определили в одну комнату и там тоже вот так девочки просили поменять, их поменяли, а меня перевели в другую комнату, где я заняла место чьей-то подружки и пришлась там не по душе и так начался буллинг.. Было ’весело’.
Так. Дитина просто стає якоюсь розмінною монетою за для «здорової атмосферою в колективі» за рахунок свого комфорту, психічного стану
пу_пугренчик• 05 сентября в 17:51
Ответ дляКрию матом страшно
Мінятися місцями не можна. Моя у вівторок теж хотіла сісти з дівчинкою з якою сидить за партою, вони потоваришували, але вчителька перший день сказала сидіти дітям згідно табличкам на столі
Автор, я вас підтримую. Це абсолютно непедагогічно. Або є правила для всіх, або їх для всіх немає.
І якщо оголосили, що за правилами не можна пересідати то з якого дива вчитель ці правила порушила?
Молчалка• 05 сентября в 17:53
Ответ дляКрию матом страшно
Прям подруги поки ні, це перший тиждень в новому класі. Є дівчинка з якою сидить за партою, спілкуються трохи
Не лезьте пока, только навредите
Крию матом страшно
• 05 сентября в 17:57
Ответ дляХочу в БАНю
так автор написала, что дочка хочет с девочкой сидеть, с которой за одной партой, подружились уже
Діти пішли в перший навчальний день в їдальню, коли почали сідати, моя запитала чи можна сісти з дівчинкою, що сидить за партою, вчителька відповіла , щоб шукала своє прізвище на табличці і сідала за той стіл.
Хочу в БАНю• 05 сентября в 17:58
Ответ дляКрию матом страшно
Ну так пусть спросит почему тем девочкам разрешили пересесть, а ей нет. Не знаю как вы, а я свою учила всегда разруливать подобный ситуация по возможности самостоятельно. Если действительно какой-то серьезный конфликт и тп, например одноклассник ударил по голове дочку, то естественно вмешивалась я и устраивала разборки. А по таким мелочам она сама. Уже в 8 классе, то с легкостью выясняет все с учителями самостоятельно.
пу_пугренчик• 05 сентября в 18:01
Ответ дляКрию матом страшно
Її просто поміняли з дівчинкою місцями? Яка хотіла на її місце?
Я б порадила, щоб донька ваша сама сказала вчителю, що раз пересідати можна, то вона також хоче. Але ж питання в тому, що для цього треба ’зігнати’ з місця когось, а це не найкращий варіант для репутації новенької.
Може хай спробує запитати хто хоче помінятися? Раптом є такі. Тоді разом просто попросять вчителя.
Крию матом страшно
• 05 сентября в 18:02
Ответ длямистерЛяпсус
Хаос- це без контрлю. Тут контроль був. Не на те ви звернули увагу
Пе-ре-сі-да-ти «бо я так хочу» теж не можна!
Це їх же правила!
Крию матом страшно
• 05 сентября в 18:17
Ответ длямистерЛяпсус
Ще раз: хто складав карту посадки?
Ви розумієте, що завтра вашу дитину за останню парту, потім десь окремо, а на контрольних біля неї
Ще раз для тих хто в танку. Сиділи Даша, Маша, Галя, и Оля (донька) за столом, Даша і Маша попросили
- Валентина Петрівна, можна Лена буде сидіти з нами замість новенької Олі?
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
В понеділок стіл Вася, Петя Яна захочуть Мишу замість Олі і Оля буде йти за інший стіл. Це ж дійсно круто бігати з тацею.
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
пу_пугренчик• 05 сентября в 18:18
Ответ дляКрию матом страшно
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
Он туди це на місце Лєни?
Крию матом страшно
• 05 сентября в 18:22
Ответ дляВишневий цвіт
Я вчитель. Колега вчинила неетично і не педагогічно.
Мінімум треба було спитати іашу доньку, чи не проти вона пересісти. Бо так виглядає, наче її товариством гребують, а вчитель цьому потурає.
Дякую за Вашу професійну позицію.
мистерЛяпсус• 05 сентября в 18:26
Ответ дляКрию матом страшно
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
Ви не відповіли на питання. Є затверджений план розсадки чи просто слова. Ви маєте право знати підгрунтя правил і їх змін.
Ви свідомо обрали ту школу. Знаю одну таку з ’правилами’ і добре, що пішли з неї.
Редиска Я• 05 сентября в 18:27
ничего страшного не вижу в этом, вы мамашка яжемать?)) так больше проблем будет для ребенка после всяких ваших скандалов с директором
Крию матом страшно
• 05 сентября в 18:28
Ответ дляХочу в БАНю
Моя в четвертому класі, нове місто, нова школа, новий клас, нова вчителька. То добре, що ваша все сама, але всі діти різні
Весела пiсенька• 05 сентября в 18:29
Ответ дляКрию матом страшно
Правила якраз є, але не для всіх як виявилося
У дочки есть предпочтения с кем бы она хотела сидеть? Если да, пусть попросит, а если откажут, тогда и можно говорить с учителем, почему одним можно, другим нельзя. А если ей все равно с кем сидеть, то какая вам разница или лишь бы по вашему было.
PORKA• 05 сентября в 18:31
Автор, а чего только учитель или директор? Просите аудиенции у владельца школы, а потом и у начальника департамента образования.
Где это видано - пересаживать детей в столовой в четвертом классе!!!!!!!!!!!!!!!!!
Крию матом страшно
• 05 сентября в 18:32
Ответ дляпу_пугренчик
Он туди це на місце Лєни?
Так. Бо Лена подруга Даши і Маши і вони хотять, щоб вона сиділа замість Олі
Хочу в БАНю• 05 сентября в 18:39
Ответ дляКрию матом страшно
Так я и пишу, что с младшей школы приучала разруливать такие ситуации, поэтому сейчас, уже в средней, легко найти ей контакт со всеми. А ваша вообще новенькая, вы ей медвежью услугу окажете, устраивая разборки прям с начала учебного года. Пусть она хоть в коллектив вольется. Может еще с теми девочками и подружится. А вы сейчас можете все испортить.
Крию матом страшно
• 05 сентября в 18:39
Ответ длямистерЛяпсус
Звичайно є. Школа замовляє в поліграфії різні тематичні наклейки, таблички, це не на пеперці вчителька ручкою написала. Це затверджено школою.
Я не Тролль• 05 сентября в 18:56
Ответ дляSo_so
Такое лицемерие. Представляю, чтобы их ребенок пришел в столовую, начал есть и его учитель поднял и пересадил за другой стол потому что дети хотят сидеть не с ним, а с Олей.
Это не лицемерие, а умение не обращать внимание на фигню.
Когда Джей Ло в Турции не пустили в бутик шанель, она лишь пожала плечами, сказав ’ноу проблем’. Зато наши мани устроили б скандал
Крию матом страшно
• 05 сентября в 18:57
Ответ дляВесела пiсенька
Різниця в ситуації. Вчителька порушила правила школи, не запитала, чи не проти дитина пересісти, не запропонувала альтернативу, наприклад вибір місця і з ким сісти . Вона просто пересадила її на місце тої дівчинки, яка забажала сидіти з подругами. Це принизливо, коли тебе при всіх піднімають з місця, тим більше їжу вона вже взяла і сіла за стіл їсти і так їй не все рівно було раз вона мені розказала
Не худа ні разу• 05 сентября в 19:02
Ответ дляКрию матом страшно
Якщо ви змовчите цього разу, обовʼязково буде наступний. Все починається з малого. І, якщо, на теренах Порадниці, поняття етики, мало кому відоме, то педагог, мав би розуміти, що вчиняє непедагогічно і неетично, по відношенню до дитини.
Коректно, спокійно, в приватній розмові зауважте, що ця ситуація була неприємною для дитини. Нехай, на майбутнє, має на увазі.
ЯНаПэПэ• 05 сентября в 19:05
Ответ дляwoman Warrior
почему к директору, лучше сразу в минобразования.
Никаких полутонов
Согласна, зачем эти посредники! Сразу в миносвиты, а лучше прямо к министру образования, только хардкор!
Крию матом страшно
• 05 сентября в 19:05
Ответ дляЯ не Тролль
Це недоречне порівняння ситуації в школі з дитиною
Не худа ні разу• 05 сентября в 19:07
Ответ дляЯ не Тролль
Трохи дивно, порівнювати 9-річну дитину, яка перші дні знаходиться в новому колективі, з ДЛ, яка може дозволити собі викупити той бутік, разом з консультантами.
Я не Тролль• 05 сентября в 19:07
Ответ дляКрию матом страшно
Почему? Потому что вам нужен скандал?
Крию матом страшно
• 05 сентября в 19:08
Ответ дляЯ не Тролль
Почему? Потому что вам нужен скандал?
Тому що вище вам вже написали
Люблю ВалЄру• 05 сентября в 19:09
А я понимаю возмущение автора.
Так и до буллинга недалеко. Сегодня попросили отсадить с одного стола, а завтра те, куда ее пересадили, попросят посадить своего друга.
Думаю, автор, вам стоит поговорить с этим учителем, если еще что-нибудь подобное случится.
Это младшие классы?
Я не Тролль• 05 сентября в 19:09
Ответ дляКрию матом страшно
Тому що вище вам вже написали
Учите ребёнок адекватным реакциям и не принимать на свой счёт. Пригодится
ЯНаПэПэ• 05 сентября в 19:16
Ответ дляНе худа ні разу
Ті, кому ситуація видається нормальною - звичайне бидло. І вчителька, в тому числі.
Коли ви їсте в ресторані, до вас підходить адміністратор і просить перейти в іншу частину залу зі своєю тарілкою, бо за вашим столом хоче сісти компанія, вам теж буде ок?
Підняти дитину при всіх з-за столу і попросити пересісти - дно.
Быдло - это прежде всего то, что оскорбляет людей просто за их мнение, отличное от мнения этого самого быдла.
Малая Налегке• 05 сентября в 19:16
Ответ дляКрию матом страшно
Поговорите для начала с учителем, обсудите ситуацию. Вы как бы взрослые люди.