Крию матом страшно• Изменено 05 сентября 2025
Вважаю, що вчитель принизила дитину.
Переїхали в інше місто, донька пішла в нову школу, четвертий клас. В їдальні столи розраховані кожен на 4 дитини. В перший день вчителька розставили таблички з іменами дітей, так діти мали сідати завжди, школа приватна і в них такі правила. Сьогодні дві дівчинки попросили пересадити від них мою доньку, а замість неї посадити їхню подружку. Вчитель підняла при всіх дитину і пересадила за інший стіл. Конфлікту між дівчатами ніякого не було, просто вони так захотіли. Якщо діти можуть обирати собі компанію з ким сідати, то який хрєн ці правила. В понеділок хочу зʼясувати, але думаю до вчительки чи може одразу до директора?
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Если девочки в таком нежном возрасте когда все очень воспринимают близко к сердцу и еще подшучивали одноклассники, то неприятно, конечно. Учитель мог и на след. раз до обеда поменять, а в этот раз оставить как есть..
Тут еще зависит больше от класса, а не от самой ситуации. Те, к кому подсадили ее могут быть не довольны.
У меня в детстве была похожая история, но в лагере. Изначально определили в одну комнату и там тоже вот так девочки просили поменять, их поменяли, а меня перевели в другую комнату, где я заняла место чьей-то подружки и пришлась там не по душе и так начался буллинг.. Было ’весело’.
Так. Дитина просто стає якоюсь розмінною монетою за для «здорової атмосферою в колективі» за рахунок свого комфорту, психічного стану
пу_пугренчик• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Мінятися місцями не можна. Моя у вівторок теж хотіла сісти з дівчинкою з якою сидить за партою, вони потоваришували, але вчителька перший день сказала сидіти дітям згідно табличкам на столі
Автор, я вас підтримую. Це абсолютно непедагогічно. Або є правила для всіх, або їх для всіх немає.
І якщо оголосили, що за правилами не можна пересідати то з якого дива вчитель ці правила порушила?
Молчалка• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Прям подруги поки ні, це перший тиждень в новому класі. Є дівчинка з якою сидить за партою, спілкуються трохи
Не лезьте пока, только навредите
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ дляХочу в БАНю
так автор написала, что дочка хочет с девочкой сидеть, с которой за одной партой, подружились уже
Діти пішли в перший навчальний день в їдальню, коли почали сідати, моя запитала чи можна сісти з дівчинкою, що сидить за партою, вчителька відповіла , щоб шукала своє прізвище на табличці і сідала за той стіл.
Хочу в БАНю• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Ну так пусть спросит почему тем девочкам разрешили пересесть, а ей нет. Не знаю как вы, а я свою учила всегда разруливать подобный ситуация по возможности самостоятельно. Если действительно какой-то серьезный конфликт и тп, например одноклассник ударил по голове дочку, то естественно вмешивалась я и устраивала разборки. А по таким мелочам она сама. Уже в 8 классе, то с легкостью выясняет все с учителями самостоятельно.
пу_пугренчик• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Її просто поміняли з дівчинкою місцями? Яка хотіла на її місце?
Я б порадила, щоб донька ваша сама сказала вчителю, що раз пересідати можна, то вона також хоче. Але ж питання в тому, що для цього треба ’зігнати’ з місця когось, а це не найкращий варіант для репутації новенької.
Може хай спробує запитати хто хоче помінятися? Раптом є такі. Тоді разом просто попросять вчителя.
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Хаос- це без контрлю. Тут контроль був. Не на те ви звернули увагу
Пе-ре-сі-да-ти «бо я так хочу» теж не можна!
Це їх же правила!
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Ще раз: хто складав карту посадки?
Ви розумієте, що завтра вашу дитину за останню парту, потім десь окремо, а на контрольних біля неї
Ще раз для тих хто в танку. Сиділи Даша, Маша, Галя, и Оля (донька) за столом, Даша і Маша попросили
- Валентина Петрівна, можна Лена буде сидіти з нами замість новенької Олі?
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
В понеділок стіл Вася, Петя Яна захочуть Мишу замість Олі і Оля буде йти за інший стіл. Це ж дійсно круто бігати з тацею.
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
пу_пугренчик• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
Он туди це на місце Лєни?
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Я вчитель. Колега вчинила неетично і не педагогічно.
Мінімум треба було спитати іашу доньку, чи не проти вона пересісти. Бо так виглядає, наче її товариством гребують, а вчитель цьому потурає.
Дякую за Вашу професійну позицію.
мистерЛяпсус• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
Вчителька;
- Можна. Оля пересядь он туди.
Ви не відповіли на питання. Є затверджений план розсадки чи просто слова. Ви маєте право знати підгрунтя правил і їх змін.
Ви свідомо обрали ту школу. Знаю одну таку з ’правилами’ і добре, що пішли з неї.
Редиска Я• 05 сентября 2025
ничего страшного не вижу в этом, вы мамашка яжемать?)) так больше проблем будет для ребенка после всяких ваших скандалов с директором
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Моя в четвертому класі, нове місто, нова школа, новий клас, нова вчителька. То добре, що ваша все сама, але всі діти різні
Весела пiсенька• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Правила якраз є, але не для всіх як виявилося
У дочки есть предпочтения с кем бы она хотела сидеть? Если да, пусть попросит, а если откажут, тогда и можно говорить с учителем, почему одним можно, другим нельзя. А если ей все равно с кем сидеть, то какая вам разница или лишь бы по вашему было.
PORKA• 05 сентября 2025
Автор, а чего только учитель или директор? Просите аудиенции у владельца школы, а потом и у начальника департамента образования.
Где это видано - пересаживать детей в столовой в четвертом классе!!!!!!!!!!!!!!!!!
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Он туди це на місце Лєни?
Так. Бо Лена подруга Даши і Маши і вони хотять, щоб вона сиділа замість Олі
Хочу в БАНю• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Так я и пишу, что с младшей школы приучала разруливать такие ситуации, поэтому сейчас, уже в средней, легко найти ей контакт со всеми. А ваша вообще новенькая, вы ей медвежью услугу окажете, устраивая разборки прям с начала учебного года. Пусть она хоть в коллектив вольется. Может еще с теми девочками и подружится. А вы сейчас можете все испортить.
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Звичайно є. Школа замовляє в поліграфії різні тематичні наклейки, таблички, це не на пеперці вчителька ручкою написала. Це затверджено школою.
Я не Тролль• 05 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Такое лицемерие. Представляю, чтобы их ребенок пришел в столовую, начал есть и его учитель поднял и пересадил за другой стол потому что дети хотят сидеть не с ним, а с Олей.
Это не лицемерие, а умение не обращать внимание на фигню.
Когда Джей Ло в Турции не пустили в бутик шанель, она лишь пожала плечами, сказав ’ноу проблем’. Зато наши мани устроили б скандал
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Різниця в ситуації. Вчителька порушила правила школи, не запитала, чи не проти дитина пересісти, не запропонувала альтернативу, наприклад вибір місця і з ким сісти . Вона просто пересадила її на місце тої дівчинки, яка забажала сидіти з подругами. Це принизливо, коли тебе при всіх піднімають з місця, тим більше їжу вона вже взяла і сіла за стіл їсти і так їй не все рівно було раз вона мені розказала
Не худа ні разу• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Якщо ви змовчите цього разу, обовʼязково буде наступний. Все починається з малого. І, якщо, на теренах Порадниці, поняття етики, мало кому відоме, то педагог, мав би розуміти, що вчиняє непедагогічно і неетично, по відношенню до дитини.
Коректно, спокійно, в приватній розмові зауважте, що ця ситуація була неприємною для дитини. Нехай, на майбутнє, має на увазі.
ЯНаПэПэ• 05 сентября 2025
Ответ дляwoman Warrior
почему к директору, лучше сразу в минобразования.
Никаких полутонов
Согласна, зачем эти посредники! Сразу в миносвиты, а лучше прямо к министру образования, только хардкор!
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Це недоречне порівняння ситуації в школі з дитиною
Не худа ні разу• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Трохи дивно, порівнювати 9-річну дитину, яка перші дні знаходиться в новому колективі, з ДЛ, яка може дозволити собі викупити той бутік, разом з консультантами.
Я не Тролль• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Почему? Потому что вам нужен скандал?
Крию матом страшно
• 05 сентября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Почему? Потому что вам нужен скандал?
Тому що вище вам вже написали
Люблю ВалЄру• 05 сентября 2025
А я понимаю возмущение автора.
Так и до буллинга недалеко. Сегодня попросили отсадить с одного стола, а завтра те, куда ее пересадили, попросят посадить своего друга.
Думаю, автор, вам стоит поговорить с этим учителем, если еще что-нибудь подобное случится.
Это младшие классы?
Я не Тролль• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Тому що вище вам вже написали
Учите ребёнок адекватным реакциям и не принимать на свой счёт. Пригодится
ЯНаПэПэ• 05 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Ті, кому ситуація видається нормальною - звичайне бидло. І вчителька, в тому числі.
Коли ви їсте в ресторані, до вас підходить адміністратор і просить перейти в іншу частину залу зі своєю тарілкою, бо за вашим столом хоче сісти компанія, вам теж буде ок?
Підняти дитину при всіх з-за столу і попросити пересісти - дно.
Быдло - это прежде всего то, что оскорбляет людей просто за их мнение, отличное от мнения этого самого быдла.
Малая Налегке• 05 сентября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Поговорите для начала с учителем, обсудите ситуацию. Вы как бы взрослые люди.