Мамкиня доця• 05 сентября в 18:07
Скільки грошей даєте дитині в школу?
Попадалось відео в ТікТоці, де в коментах обговорювали "скільки потрібно давати дитині грошей в школу". І там піднявся хай, деякі прогресивні матусі в шоці, що хтось дає дитині в школу менше ніж 200 грн. Типу, копійки. Багато хто дає дитині по 500 грн на день як мінімум. Це для учнів середніх класів. А ви як вважаєте, який мінімум достатній, щоб дитина могла закрити свої щоденні потреби і не відчувала себе пригніченою на фоні однокласників, у яких достатньо коштів на щоденні витребеньки?
Результат:
вже голосів:
30 (47.62%)
50 грн достатньо
24 (38.1%)
100 грн
5 (7.94%)
200 грн
3 (4.76%)
500 грн
1 (1.59%)
1000 грн і більше
0 (0%)
300 грн
0 (0%)
400 грн
0 (0%)
600 грн
0 (0%)
700 грн
0 (0%)
800 грн
0 (0%)
900 грн
Миссис Буркул• 05 сентября в 18:14
Ответ дляСама вумна тутички
Луцьк. Платний. Півціни
Странно. Я думала по всей Украине бесплатно
В Киеве только липень серпень платно
Миссис Буркул• 05 сентября в 18:14
Ответ дляЧупокабра
Первый раз слышу. По ученическому? Весь транспорт?
Общественный да
Чупокабра• 05 сентября в 18:15
Ответ дляМиссис Буркул
А что для школьников у вас платный проезд? Какой город?
Борисполь
Сама вумна тутички• 05 сентября в 18:15
Ответ дляМиссис Буркул
В Киеве только липень серпень платно
Перший раз чую
Чупокабра• 05 сентября в 18:15
Ответ дляМиссис Буркул
Борисполь
Бутербродница• 05 сентября в 18:15
Ответ дляКрайня невістка
А если захочет с другими детьми смаколики купить, то что делать будет?
Или у ребенка по медицинским основаниям строго ограниченный рацион?
Просто я помню, как в моем детстве такие дети выпрашивали у других их покупки.
У нього завжди є картка на такий екстренний випадок, який за останні 10 років чомусь не стався жодного разу...
Я би не сказала, що раціон обмежений. Дитина просто має свої смаки+я помітила, що слідкує за фігурою, бо має схильність до повноти.
Дикая Роза• 05 сентября в 18:16
Ответ дляСама вумна тутички
І ніколи нічого не купує, не гуляє з дівчатами після школи? Ідеальний підліток)
Ну вот моя гуляет с друзьями и подругами и часто после школы заходят все к нам поесть и взять с собой на прогулку/тренировку фрукты, домашнюю выпечку, домашний лимонад в бутылке. Деньги наличные у нас лежат в известном месте и каждый берет, сколько нужно. Дочка никогда не берет. 🤷♀️ На карте у нее всегда есть деньги на всякий случай, но чаще копит или покупает в тц одежду и обувь. 14 лет.
Миссис Буркул• 05 сентября в 18:16
Ответ дляЧупокабра
Маршрутки тоже?
Нет. Они частные
Метро, автобус, трамвай, троллейбус
Бутербродница• 05 сентября в 18:17
Ответ дляМамкиня доця
А як же контік?(
Навіть мій обжора сказав, що це гівно :)))
Я просто добре печу і всі звикли до моєї випічки, магазинну не сприймають, втім, як і я.
Чупокабра• 05 сентября в 18:17
Ответ дляМиссис Буркул
Нет. Они частные
Метро, автобус, трамвай, троллейбус
У нас автобус платный
Сама вумна тутички• 05 сентября в 18:17
Ответ дляДикая Роза
Хто каждий? Хто заходить до вас?)) Або я не зрозуміла.
Бутербродница• 05 сентября в 18:17
Ответ дляЧупокабра
Весь державний транспорт по учнівському київської школи. Вітаємо в столиці!
Сама вумна тутички• 05 сентября в 18:18
Ответ дляМамкиня доця
А як же контік?(
А це хороше? Здається саме гамняне шо є на ринку
Дикая Роза• 05 сентября в 18:19
Ответ дляСама вумна тутички
Если идут компанией, то все вместе и заходят, я всех кормлю. Или вдвоем с подругой.
Сама вумна тутички• 05 сентября в 18:19
Ответ дляДикая Роза
Я про гроші) про кормлю і так зрозуміло, що не вибірково))
Дикая Роза• 05 сентября в 18:20
Ответ дляСама вумна тутички
А)) Нет, деньги для нашей семьи)) Наличка, бывает иногда нужна.
Сама вумна тутички• 05 сентября в 18:21
Ответ дляДикая Роза
Просто ви так сумарно написали)) думаю всі приходять і беруть скільки треба
але то я вина вже мекнула..))
Мамкиня доця
• 05 сентября в 18:22
Ответ длясладкий_ноябрь
А що робити дитині в школі з такою сумою?
ну не тільки ж в школі, а і після школи)
Дикая Роза• 05 сентября в 18:22
Ответ дляСама вумна тутички
але то я вина вже мекнула..))
Ну это уже коммунизм, пока не доросли.))
ТрамвайGirl• 05 сентября в 18:23
Ответ дляЧупокабра
Я вас удивлю, наверное, но сейчас мало кто из детей в принципе наличные деньги носит... а вы нас так удивить тут решили... по заграничному...
Я вас удивлю, но я не имела ввиду карту, которой пользуется ребенок. Автор спросила, я ответила. Или надо было что-то придумать?
Ms. Android• 05 сентября в 18:25
Ответ дляМамкиня доця
А якщо захоче якийсь смаколик собі купити?
У нас в школе, от тех смаколиков, дикая аллергия.
По цене олх ×5 раз продают.
Только особо голодные что-то покупают там
По цене олх ×5 раз продают.
Нашли в капусте• 05 сентября в 18:25
Ответ дляМиссис Буркул
Містечко в Івано-Франківській області. Повна вартість
сладкий_ноябрь• 05 сентября в 18:26
Ответ дляМамкиня доця
А після школи що робити з ними?
Тинятися ?
Нашли в капусте• 05 сентября в 18:27
Я даю 50 грн + на 50 грн у шкільній їдальні він може взяти, що хоче ( батько військовослужбовець)
Сама вумна тутички• 05 сентября в 18:28
Ответ длясладкий_ноябрь
А після школи що робити з ними?
Тинятися ?
Підлітки гуляють. Ви не в курсі?
Там круасани там кава, какао...
Алгонавт• 05 сентября в 18:29
Ответ дляЧупокабра
Прикольно, а где это бесплатный транспорт?
В Киеве школьльникам
Алгонавт• 05 сентября в 18:32
Ответ дляЧупокабра
Да