Мамкиня доця• 05 сентября 2025
Скільки грошей даєте дитині в школу?
Попадалось відео в ТікТоці, де в коментах обговорювали "скільки потрібно давати дитині грошей в школу". І там піднявся хай, деякі прогресивні матусі в шоці, що хтось дає дитині в школу менше ніж 200 грн. Типу, копійки. Багато хто дає дитині по 500 грн на день як мінімум. Це для учнів середніх класів. А ви як вважаєте, який мінімум достатній, щоб дитина могла закрити свої щоденні потреби і не відчувала себе пригніченою на фоні однокласників, у яких достатньо коштів на щоденні витребеньки?
Результат:
вже голосів:
30 (47.62%)
50 грн достатньо
24 (38.1%)
100 грн
5 (7.94%)
200 грн
3 (4.76%)
500 грн
1 (1.59%)
1000 грн і більше
0 (0%)
300 грн
0 (0%)
400 грн
0 (0%)
600 грн
0 (0%)
700 грн
0 (0%)
800 грн
0 (0%)
900 грн
Миссис Буркул• 05 сентября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Луцьк. Платний. Півціни
Странно. Я думала по всей Украине бесплатно
В Киеве только липень серпень платно
Миссис Буркул• 05 сентября 2025
Ответ дляЧупокабра
Первый раз слышу. По ученическому? Весь транспорт?
Общественный да
Чупокабра• 05 сентября 2025
Ответ дляМиссис Буркул
А что для школьников у вас платный проезд? Какой город?
Борисполь
Сама вумна тутички• 05 сентября 2025
Ответ дляМиссис Буркул
В Киеве только липень серпень платно
Перший раз чую
Чупокабра• 05 сентября 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Борисполь
Бутербродница• 05 сентября 2025
Ответ дляКрайня невістка
А если захочет с другими детьми смаколики купить, то что делать будет?
Или у ребенка по медицинским основаниям строго ограниченный рацион?
Просто я помню, как в моем детстве такие дети выпрашивали у других их покупки.
У нього завжди є картка на такий екстренний випадок, який за останні 10 років чомусь не стався жодного разу...
Я би не сказала, що раціон обмежений. Дитина просто має свої смаки+я помітила, що слідкує за фігурою, бо має схильність до повноти.
Дикая Роза• 05 сентября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
І ніколи нічого не купує, не гуляє з дівчатами після школи? Ідеальний підліток)
Ну вот моя гуляет с друзьями и подругами и часто после школы заходят все к нам поесть и взять с собой на прогулку/тренировку фрукты, домашнюю выпечку, домашний лимонад в бутылке. Деньги наличные у нас лежат в известном месте и каждый берет, сколько нужно. Дочка никогда не берет. 🤷♀️ На карте у нее всегда есть деньги на всякий случай, но чаще копит или покупает в тц одежду и обувь. 14 лет.
Миссис Буркул• 05 сентября 2025
Ответ дляЧупокабра
Маршрутки тоже?
Нет. Они частные
Метро, автобус, трамвай, троллейбус
Бутербродница• 05 сентября 2025
Ответ дляМамкиня доця
А як же контік?(
Навіть мій обжора сказав, що це гівно :)))
Я просто добре печу і всі звикли до моєї випічки, магазинну не сприймають, втім, як і я.
Чупокабра• 05 сентября 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Нет. Они частные
Метро, автобус, трамвай, троллейбус
У нас автобус платный
Сама вумна тутички• 05 сентября 2025
Ответ дляДикая Роза
Хто каждий? Хто заходить до вас?)) Або я не зрозуміла.
Бутербродница• 05 сентября 2025
Ответ дляЧупокабра
Весь державний транспорт по учнівському київської школи. Вітаємо в столиці!
Сама вумна тутички• 05 сентября 2025
Ответ дляМамкиня доця
А як же контік?(
А це хороше? Здається саме гамняне шо є на ринку
Дикая Роза• 05 сентября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Если идут компанией, то все вместе и заходят, я всех кормлю. Или вдвоем с подругой.
Сама вумна тутички• 05 сентября 2025
Ответ дляДикая Роза
Я про гроші) про кормлю і так зрозуміло, що не вибірково))
Дикая Роза• 05 сентября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
А)) Нет, деньги для нашей семьи)) Наличка, бывает иногда нужна.
Сама вумна тутички• 05 сентября 2025
Ответ дляДикая Роза
Просто ви так сумарно написали)) думаю всі приходять і беруть скільки треба
але то я вина вже мекнула..))
Мамкиня доця
• 05 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А що робити дитині в школі з такою сумою?
ну не тільки ж в школі, а і після школи)
Дикая Роза• 05 сентября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
але то я вина вже мекнула..))
Ну это уже коммунизм, пока не доросли.))
ТрамвайGirl• 05 сентября 2025
Ответ дляЧупокабра
Я вас удивлю, наверное, но сейчас мало кто из детей в принципе наличные деньги носит... а вы нас так удивить тут решили... по заграничному...
Я вас удивлю, но я не имела ввиду карту, которой пользуется ребенок. Автор спросила, я ответила. Или надо было что-то придумать?
Ms. Android• 05 сентября 2025
Ответ дляМамкиня доця
А якщо захоче якийсь смаколик собі купити?
У нас в школе, от тех смаколиков, дикая аллергия.
По цене олх ×5 раз продают.
Только особо голодные что-то покупают там
По цене олх ×5 раз продают.
Нашли в капусте• 05 сентября 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Містечко в Івано-Франківській області. Повна вартість
сладкий_ноябрь• 05 сентября 2025
Ответ дляМамкиня доця
А після школи що робити з ними?
Тинятися ?
Нашли в капусте• 05 сентября 2025
Я даю 50 грн + на 50 грн у шкільній їдальні він може взяти, що хоче ( батько військовослужбовець)
Сама вумна тутички• 05 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А після школи що робити з ними?
Тинятися ?
Підлітки гуляють. Ви не в курсі?
Там круасани там кава, какао...
Алгонавт• 05 сентября 2025
Ответ дляЧупокабра
Прикольно, а где это бесплатный транспорт?
В Киеве школьльникам
Алгонавт• 05 сентября 2025
Ответ дляЧупокабра
Да