Само_достаточная• 05 сентября 2025
Звідки пакети Вікторія Сікрет?
На сайті Вікторія Сікрет продаються фірмові пакети Вікторія Сікрет по типу таких як на фото? Чи де їх беруть? Бо я на сайті у них не бачила.
Само_достаточная
• 05 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
Не наю, мне такие в магазине давали бонусом
В якому магазині? В Америці? Чи у нас є їх офіційні магазини?
Дружная семейка• 05 сентября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Да нет, у нас, они не брендированные, просто кто то их косметос и белье привозит
Марс атакует• 05 сентября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Є в Іспанії. Дають пакет
Лама_мама• 05 сентября 2025
вс не продает, тут покупают или китайские или наши типографии заказывают просто рисунок. конечно это не пакеты вс
Додаю напруги• 05 сентября 2025
В магазинах фізичних дають безкоштовно під покупку. При покупці онлайн не дають, приходить в брендованому монохромному пакеті товар
naxodki_youtube• 05 сентября 2025
на сайті окремо замовити не можна. Скорш за все тут на місці у нас замовляють в типографіях