Меломанка Маланка• Изменено 05 сентября в 21:32

Якщо орендарі просять щоб я подзвонила якщо будуть інші орендарі на ці ж дати

Бронювати не хочуть
Хочуть щоб я їм подзвонила якщо хтось захоче на їхні дати і тоді вони прискоряться думати і забронюють
Подобова оренда

Але якщо в мене будуть орендарі не на 2 дні а на 3 дні - то мені краще їх взяти
А цим пообіцяю і почнуть мені розповідати що я дала слово тримати, а віддала іншим

Дитячий садок якийсь
пицунда• 05 сентября в 21:34
установите свои четкие правила...если не устраивают ваши условия идут лесом
автор Меломанка Маланка • 05 сентября в 21:35
Ответ дляпицунда
Я просто ще й забувачка
Я веду календар бронювань

А тих хто там щось просив, поза бронюванням, я забуваю
Я не можу всіх тримати в голові

Але я не знаю як про це написати людям щоб не було різко і щоб вони від мене не віддалились
все по ГОСТу!• 05 сентября в 21:36
Делайте так, как Вам удобно.
Пусть сами перезванивают свободно ли или нет.
пицунда• 05 сентября в 21:37
Ответ дляМеломанка Маланка
Я просто ще й забувачка
Я веду календар бронювань

Я не можу всіх тримати в голові

ищите золотую середину. чтобы не потерять клиентов
автор Меломанка Маланка • 05 сентября в 21:37
Ответ дляпицунда
Тобто сказати добре?
все по ГОСТу!• 05 сентября в 21:38
Ответ дляМеломанка Маланка
Я просто ще й забувачка
Я веду календар бронювань

Я не можу всіх тримати в голові

Скажите, что на сегодня пока ещё свободно, но гарантировать без брони Вы не готовы. Если им надо, пусть перезванивают сами и узнают, свободно ли ещё.
Сдаёте тем, кому выгоднее.
пицунда• 05 сентября в 21:40
Ответ дляМеломанка Маланка
Тобто сказати добре?
нет конечно...они должны вам звонить и узнавать...только бронь
все по ГОСТу!• 05 сентября в 21:43
Вы же понимаете, что они могут и не заехать. Ищут ещё варианты.
автор Меломанка Маланка • 05 сентября в 21:46
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я так зрозуміла що так
Якби вони хотіли і точно знали- вже б забронювали
Кумася• 05 сентября в 22:01
я б сказала добре і шукала нових ,але якщо знайшла б ,то відмовила б першим .Бо відповідати бажаючим ,що мають зачекати поки перші вирішать то дивно .
Мішечок щастя• 05 сентября в 23:12
Наглые...
Намакушка• 06 сентября в 18:19
Я навіть не уявляю як це організувати. Телефонують вам інші потенційні клієнти і хочуть забронювати на ці ж дати, а ви така: квартира вільна,але я зараз іншим зателефоную- спитаю, чи не готові вони прискоритися.
Ну я б як орендар здивувалася б такому діалогові з власником
Ще зрозуміло, коли просять зателефонувати, коли бронь у когось зірветься чи вільна буде на ці дати