Задам вопрос по другому)))
Посоветуйте духи не сильно дорогие но и что бы были приятные со шлейфом ❤️
Дівчина Гілмор• 05 сентября в 22:20
Купіть декілька парфумів зара і виберете. Потім оригінал візьмете.
В мене так співробітниця копію на тома форма чері купила. Довольна
Дуб береза• 05 сентября в 22:23
Есть штук 20, но любимых нет. Просто пользуюсь, но нет такого, что надышаться не могу
Мания-Величия• 05 сентября в 22:31
Я все жду, когда у людей закончится эта вонючка, которая в каждой маршрутке кошачьей мочой воняет
Крошечка-хаврошечка• 05 сентября в 22:34
Ответ дляМания-Величия
Это скорей всего Ганимед, Габа или баккара... На каждой второй этот парфюм, просто до рвоты((((
Триндю-бриндю• 05 сентября в 22:35
Ответ дляМания-Величия
Эта вонючка не закончиться. У нас в городе есть парфюм лавка, там все эти духи по одной смешной цене.
Дона Ко Ко• 05 сентября в 22:38
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не, баккара -это запах гнойной операционной.
Мочой пахнет что-то от ТФ
Я натуралка• 05 сентября в 22:38
Наскільки різні люди) я взагалі не розумію, як можна користуватись Idole) вони ж важкі, шо капець...
Дівчина Гілмор• 05 сентября в 22:39
Ответ дляДона Ко Ко
Мочой пахнет что-то от ТФ
😄😄👍
Не цілуюсь з бодуна• 05 сентября в 22:48
Ответ дляЯ натуралка
Idole це прям шик і розкіш
Мамі дарувала дуже давно, прям один пшик вистачає, щоб відчути дійсно вищий клас парфюма
Не цілуюсь з бодуна• 05 сентября в 22:49
Ответ дляТрільчиха
Килиан apple brandy, только жаль , что по стойкости он так себе
Кіліан всі круті🔥🔥🔥 хороша дівчинка мій фаворит
Майская киска• 05 сентября в 22:49
Ответ дляЯ натуралка
І мені Ідол важкі, а ланкомовський Міракль обожнюю, завжди є, донька моя навпаки, легкі аромати не доганяє, і має в арсеналі шанелі і вище згадану баккару руж, хоч їй лиш 19, у всіх різні смаки
Не цілуюсь з бодуна• 05 сентября в 22:52
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А я Ганімед тільки розпробувала😂 рік стояли шо вонючка, зараз пшикнула і це капець шо твориться, чоловіки табунами падають, жінки доганяють, щоб спитати що за запах😄 я прям не відразу зрозуміла що від мене хочуть
ЭмчЭндЭм• 05 сентября в 22:53
Ответ дляДуб береза
Те саме
ЭмчЭндЭм• 05 сентября в 22:54
Ответ дляМания-Величия
Може то і є моча кота
ЭмчЭндЭм• 05 сентября в 22:55
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Але я від них задихаюся
Не цілуюсь з бодуна• 05 сентября в 23:12
Ответ дляЭмчЭндЭм
Може то і є моча кота
От вам смішно
Якось у школі, старші класи, новорічна вечірка, нова сукня, приготувала все звечора, одягаюся і…..
От кіт падло😂😂😂 зіпсував мені той вечір
Марс атакует• 05 сентября в 23:15
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
От вам смішно
От кіт падло😂😂😂 зіпсував мені той вечір
Котик вижив ?
Не цілуюсь з бодуна• 05 сентября в 23:18
Ответ дляМарс атакует
Котик вижив ?
Та звичайно) любімчик
Але як так, що ніколи ні до ні після такого не було😄 сподобалась йому та сукня
Юпитерная• 05 сентября в 23:54
Ответ дляЯ натуралка
Легкі
Я натуралка• 05 сентября в 23:56
Ответ дляЮпитерная
Легкі
Ви серйозно це пишете?
у мене від одного пшика голова боліти починає через 5 хвилин. У мого чоловіка теж, доречі.